Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lussy23
22. dec 2012

tu je ten levík. čo môžme ešte vylepšiť?

lussy23
22. dec 2012

levík

lussy23
22. dec 2012
ajka82
22. dec 2012

@lussy23 ja by som mu urobila inak hrivu, lebo takto vyzera ako by mal naozaj vlasy...bud mu ich narob kratsie a nalep aj pod bradou, sak maju levy hrivu okolo celej hlavy...alebo skus vysulkat hrubsie pramene a take nalepit a dotvarovat do hrivy... alebo okolo kolecko a nastrihat alebo naryhovat...

ajka82
22. dec 2012

@lussy23 nejake priklady

muffinka8
22. dec 2012

@lussy23 hej, majú veľké, ale nie nie vypuklé. Lebo ak nalepíš niekoľko placiek hmoty na seba tak to už moc dobre nevyzerá. Také veľké môžeš skúsiť namaľovať. Zožeň si tenulinké štetce a skús. Najprv si natrénuj na papier a potom na hmotu.

muffinka8
22. dec 2012

@pristela mám otázočku k tej puse. Na ľavo to je iba odlesk od foťáku, alebo si naozaj použila aj bielu na vytvorenie takého efektu?

niobe63
22. dec 2012

torta na krstiny 🙂 ta kniha mi dala zabrat...ufff

lifinka
22. dec 2012

milé kuchařinky, krásné prožití svátku vánočních a v novém roce opět u pečení přeje Lída s rodinou 😵

vecernicci
22. dec 2012

@pristela super dortíky, ty rty jsou jako živé 😉 a Zvonilka je taky krásná, mám ji taky dělat příští týden 😝 ale tak pěkná jako tvoje teda nebude 😝

njonja
22. dec 2012

Ahoj dievcence, moja dnesna a ideeeeeem chystat Vianoce🙂 Prajem vam vsetkym krasne a pokojne sviatky🙂

njonja
22. dec 2012

@pristela uuuuzasneeeeee pery!!!!

denisak77
22. dec 2012

@njonja krásna

bzucinka2
22. dec 2012

@njonja nadherna... 😉

jakelina
22. dec 2012

@bzucinka2 děkuji, já jsem taky hledala a nic 😒

jakelina
22. dec 2012

@bzucinka2 já to přeložím do češtiny a nějak to snad dám dohromady. Ještě jednou děkuji 😉

pristela
22. dec 2012

Holky moooc dakujem 😵 😵 😵 😵 a zas som pacitkovala o dušuuuu , fakt nadherne torticky ste pridali 😵 😵

Inak co som sa ja rozhodla robiť 😀 😀 😀 😀 tapetujem stenu v obyvke, už ju mám , este olištovať a hotovo . By som sa uuz mala dať liečť 😠 bo ja nemám kedy spaaať ☹ ☹

A babulky moje sladké želám vám vsetkym nááádherné , pohodové sviatky plné sladkostí , úsmevu a ODDYCHU !!!!

pristela
22. dec 2012

@jakelina ja tiez netusim , neviem poradiť ☹

jakelina
22. dec 2012

@pristela nevadí, jenom jsem se tak ptala, jestli někdo něco nezná. I tak děkuji.

pristela
22. dec 2012

@lussy23 Andelica, dakujem, ale nie, postavicka nieje vyrobena z jedneho kusu, nikdy nieje vyrobena z jedneho kusu, ale vsak ja odpoviem aj na desiaty krát na to isté 😀 nevadííí, hlavne že kapor bude 😀 😀 a levík je nááádhernýýýý 😵

sisix
22. dec 2012

holky, tak sem se pobavila ............... dost s fotakem se snedl a fotak se daal do lednice. Prisel objednany pan na sushi (mel nam povidat o tom jak a kde a pro sushi vzniklo a taky nas nakrmit, bylo to fakt super) a daval si veci do lednice, prisel a rika: nevim jestli to vite ale mate v lednici fotak. 😀 holky ja se porad tomu musim smat. On si myslel, ze deti treba ho tam dali. Nicmene pro je je to dobre znameni. 🙂

romy01
22. dec 2012

@viera6
Ahoj vierka veru ako baby píšu tých 60 eur je možno aj málo. Ja som dala za tú modrú čo mám v albume 50 eur a to nebolo také náročné.

mimcak
22. dec 2012

@sisix 😀 😀 😀

vera1132
22. dec 2012

traktor som nerobila ja ale kamaratka, a tortu ja 🙂 pol na pol 🙂 ovocna.

macková objednana z cukrárne.

lamps
22. dec 2012

@njonja čistá nádhera 😅 😅 😅 😅

Želám Vám všetkým sladkým žienkam a Vašim najdrahším krásne, najkrajšie vianoce aké môžu byť, veľa pokoja, radosti a všetkého toho, čo robí chvíle krásnymi 😅 😅 😅 😅
a pridávam moju poslednú tohto ročnú tortušu

jakelina
22. dec 2012

@lamps je nádherná, škoda že není vyfocená na denním světle. Někdy to nevyjde co. 😒

aduskatt
22. dec 2012

babulky, mam na balkone od stvrt na sedem parizsku, je tam -1 stupen...........myslite, ze uz mozem slahat?

lamps
22. dec 2012

@jakelina jááj Majka, niečo mi hovor o fotení ☹ ☹ ☹ ja mám horšie tú tortu odfotiť, ako ju urobiť. Tancujem okolo nej a aj tak nie je tá fotka pekná 😠 😠 😠

vecernicci
22. dec 2012

tak i já jsem se konečně dostala ke stažení fotek, už mi je líp a nemusím niiiiic dělat 😉 perníčky josu jen tak na ukázku, všechny jsem ani nefotila 😝 kvanta a kvanta a bolavý hřbet 😀
vám to tady trošku vytapetuju 😝