Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

muffinka8
28. feb 2014

@elamaslakova wooow 🙂 tak na takéto niečo ja nemám odvahu 🙂 parádne, hneď by som si dala 😵

jakelina
28. feb 2014

@elamaslakova krásné je máš

blancagon
28. feb 2014

Ahojte ,tak ja pridávam moju Prvúúúú objednávkovú,som zvedavá či aj bude chutiť🙂

muffinka8
28. feb 2014

Ďakujem @ajka82 za paličky 😵 lízatká mali byť na torte, ale nejak mi tak nepasovali, tak som ich zabalila samostatne.

janka22201
28. feb 2014

@muffinka8 krááásne,tak takto nejak by som to aj ja chcela vedieť,keď budem veľká😀

jakelina
28. feb 2014

@muffinka8 jsou krásné a ta holčička je dokonalá, máš úžasnou čistou práci

janka22201
28. feb 2014

@lamps nádhernééé🙂 ,a tá posledná.farebná, wow!

muffinka8
28. feb 2014

@jakelina ďakujem Majka 🙂
@janka22201 máš povedať, že to chceš vedieť ešte lepšie ako ja 🙂

janka22201
28. feb 2014

@muffinka8 ja som skromná 😉 ja by som bola šťastná už keby som sa dotiahla do takéhoto levelu 😀

ikula2
28. feb 2014

@elamaslakova juuuj ale su krasne ze mnam, mozem poprosit recet? 🙂

ikula2
28. feb 2014

@lamps teda tusim mate remeslo v rodine, sikovny a cim to kreslil? Krasne torticky ako vzdy

lamps
28. feb 2014

@ikula2 🙂 ďakujem, Jurko to kreslil takou tenkou fixkou, na kreslenie je veľmi šikovný a aj ho to veľmi baví

tamara2307
28. feb 2014

@muffinka8 neviem sa na tu poslednu vynadivat 😵

bubobubina
28. feb 2014

@lamps madherneeee, a nemozem sa vynadivat na toho konicka, je kraaasny! a aj ten havko je strasne milucky 🙂

bubobubina
28. feb 2014

@muffinka8 jeeeej, to dievcatko ma aku neznu tvaricku 🙂

lamps
28. feb 2014

@bubobubina 😵 😵 😵 😵 ďakujem

bubobubina
28. feb 2014

dievcata, poznate tento isomalt polotovar? http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/isomalt-p... som si z neho skusila spravit akoze drahokamy, odlozila, zabudla na ne a ked som ich objavila, boli roztecene 😅 ono tam pisu, ze aplikovat tesne pred konzumaciou, ale sak ked torta nie je pre nas? 😒

elamaslakova
28. feb 2014

@muffinka8 prekrásne tortičky

pppeeetttaaa
28. feb 2014

@lokalistin nádherná tortička.. ja kvetinky vôbec neviem robiť..

pppeeetttaaa
28. feb 2014

ahojte, krásne tortičky pribudli.. jednu som aj ja zmákla včera...

torticka40
28. feb 2014

cokoladovo-bananove muffinky pre mojho synovceka a neterku 🙂

ludkas31
28. feb 2014

Dobry vecer pridavam dalsi moj pokus. Je to pre neterku tak snad sa jej bude pacit :0) . Farba je sice uplne ina aku som chcela ale co uz.

79zuzana
28. feb 2014

Konecne po dlhsej prestavke aj ja 😉

denisak77
28. feb 2014

@lamps neviem sa vynadívať na tie tvoje postavičky,kde na ne chodíš?Super.

lamps
28. feb 2014

@denisak77 😵 ďakujem, mám ich v hlave 😀 😀 😀 a na tej torte pre našu Terezku, stačilo len pozrieť na to šidlo, čo mi tu pobehuje a bolo to .... len sme s mm skonštatovali, že keď sa Terezka v realite zrúbe na korčuliach hrozne sa jeduje a vrieska, ale takú najedovanú som ju nemohla dať na tortu 😀

maca77
28. feb 2014

baby, už sa vám stalo, že po natretí jedlej oblátky dekor gelom, sa začala oblátka vlniť? ma ide poraziť 🙄 😒 už som ich nejednu robila a toto sa mi ešte nestalo ....

michaela3011
28. feb 2014

kocky pekny neskory vecer 🙂 pridam Vam sem (trufam si 😀 ) foto "ako z hranateho korpusu vznikli zenske krivky" 😅 😀 ten bordel ( ozajstny, nie ako ma @jakelina 😀 😀 😀 😅 ) si vazne nevsimajte 😀 mame pidi midi mini kuchynu a siiiicko co pocas pecenia chytim do ruky, odkladam na jedno miesto a tym je stol, tak to potom aj vyzera 😀 ale aspon mam sicko na jednom mieste 😀
korpus mozno vyzera, ze mi zhorel ale neni to tak 😀 zarovnavala som ho trosicku aby som mala aj odrezky, aby som mohla zväcsovat vnady tej krasotinky 😀

este raz, pekny vecer Vam prajem 😵

lokalistin
28. feb 2014

@jakelina dakujem no to sa ani tienovanie neda nazvat je to len rozotreta farba stetcom a vznikla z toho machula, ked som to dala nad paru to vyzera zrosku lepsie, ale mala som pred sebou fotku ozajstnej a teda ni trolilinku to neni tak ako som chcela
@sticker dakujem, je to len skrabkou na zemiaky nastruhana cokolada
@akapulko dakujem😉

lokalistin
28. feb 2014

@pppeeetttaaa dakujem no ja sa tiez len svojpomocne ucim 😉

lokalistin
28. feb 2014

@elamaslakova mnaaaam dala by som si