Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

muffinka8
1. máj 2014

@janka22201 ďakujem 🙂

lucianak
1. máj 2014

moja tretia torta 😅

pipka
1. máj 2014

babulky, ku groowy abecede su aj cisla? 😕 uz to hodne dlho zhanam a nikde to neviem najst 😕 😕 🙄 😝

ak su, nehodite mi pls link, kujeeem 😉

moicka
1. máj 2014

Ahojte sikulky. Mam jednu prosbu. Chcela by som dcere urobit tortu, ktora by mala byt z vonku cokoladova. Aka plnka sa tam hodi? Nemame radi moc sladke a cokoladova plnka sa mi zda uz moc vsetko cokoladove.
Mozem vrch torty urobit z cokolady roztopenej so smotanou? Dakujem za kazdu radu 🙂

aduskatt
1. máj 2014

@pipka ano su, resp existuju, ale je to zvlast narozdiel od tej modrej Kurzivy, kde je to sucastou Velkych pismen

mirinecka
1. máj 2014

kočky, skúšala som krajku z montany, celkom som spokojná 🙂 , uvidíme či vydrží ako z magic dekoru či sa nebude po dňi lámať

chvapilu
1. máj 2014

krásný den a vkládám dnešní práci ovocný s malinami /2kg/

dada2007
1. máj 2014

INšPIRACIA Z INTERNETU...........

baby, prosím vás......z čoho by ste robili tie gulky? chcú to obaliť v ružovom a bielom kokose.......hm....z punčoviny? či?

jakelina
1. máj 2014

@dada2007 asi bych udělala něco jako rafaelo kuličky, k těm s kokos hodí

dada2007
1. máj 2014

@jakelina ja som vedela, že mi ty poradíš čím skôr........som zvažovala na FB tí písnuť 😉
vidíš......to by mohlo byť......to je dobrý nápad!

muffinka8
1. máj 2014

@pipka tu je to: http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/esh... ale nevidím tam čísla

muffinka8
1. máj 2014

@pipka a slepá som už úplne 😀 tu sú čísla samostatne: http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/esh...

pipka
1. máj 2014

@muffinka8 jeeeeej dakujem ti dobra dusaaaaa 😵 😵 😵

pipka
1. máj 2014

@gelinka75 dakujem moooooc 😵

inak dobry rozdiel v cenach 😕 😕 😝 idem hned objednat 😉

penn
1. máj 2014

@muffinka8 je to super aj take krive.

pipka
1. máj 2014

@dada2007 ja by som urobila bud ako kokosove gulky co robim na Vianoce alebo rafaello 😉

jakelina
1. máj 2014

@dada2007 ty jsi kecka, mně to prostě napadlo, když to je s kokosem, že to je jako rafaelo kuličky 😉

dada2007
1. máj 2014

@pipka dakujem aj tebe 😉
@jakelina to vieš, ty si dobrá duša a vždy poradíš......tak som sa na teba tak spoliehala 😉 a teda aby som nekrivdila....ešte sú tu kočky, čo poradia.......cmuk aj ostatným 😵

muffinka8
1. máj 2014

@penn 😀 😀 hanbím sa ... ale keby to nebolo pre známych tak sa hanbím viac 😅 hádam mi to odpustia, lebo verím že chutiť im bude 😅

penn
1. máj 2014

@muffinka8 Ja by som to tak kludne aj naschval. Inak je moc pekna.

anibas
1. máj 2014

Pekný večer - moja 1.-májová holubica 😀 😀 😀

timuss
1. máj 2014

@chvapilu miľujem tvoje torty 🙂 🙂 🙂

popolo
1. máj 2014

můžete mě prosí poradit? peču dorty ale ted mám objednávku na trubičky se sněhem s bílků a nevím,kolik si za ně mám vzít ? Kolik by jste si účtovali za 1trubičku...má objednávku na 30kusů. Děkuji

jper
1. máj 2014

Holky je prosím někde návod na nějaký krásný traktor? Děkuju moc

chvapilu
1. máj 2014

@timuss jé děkuju to je milé!!!

aaaaandrea
1. máj 2014

Ahojte baby .. mohli by ste mi poradit tie ktore si robite fondan z marshall cukrikov .. aky je pomer cukrikov a cukru a takisto na to dane mnozstvo na aky rozmer fondanu mi vznikne 🙂
aby som vedela kolko ich kupit a hlavne urobila ho dost..
Dakujeeeem

jper
1. máj 2014

Tak návod jsem už našla - tak už se traktor chladí

lucula73
1. máj 2014

@anibas parádna holubica 😀

jakelina
1. máj 2014

@anibas 😀 😀 😀