Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mishulle
18. júl 2014

pomoooc, dělám růžičky ze smartflexu a totálně se mi topí v tom teple, máte nějakou radu

dagmarmustafa
18. júl 2014

Caute.Moje posledné pred veľkým oddychom.Veľmi sa teším a budem Vas sledovat aj nadalej.Pekné leto!

jakelina
18. júl 2014

@dagmarmustafa ty sovičky jsou úžasné, krásná čistá práce

lucula73
18. júl 2014

@akzuzs treba skúšať 😉
ja som mala minule tiež diery a myslím si,že som dala veľa prášku do pečiva....

chvapilu
18. júl 2014

ahoj dnešní dortík pro strejdu/5kg/ a děkuju za pochvali minulých dortíků díky.

jakelina
18. júl 2014

@chvapilu zlatko nechybí ti čárka na a ve slově vzácné a štěstí máš háček nad s místo nad e

chvapilu
18. júl 2014

@jakelina díky moc jak jsem fotku vystavila okamžitě mi to tuklo ,i přesto moc děkuju

mysiatkoo
18. júl 2014

jedna dnesna... spotena som bola nielen ja 😒 hold, pocasiu nerozkazem...

jakelina
18. júl 2014

@chvapilu já to tak někdy mám, že ti toho všimnu až na fotce, hlavně když jsi to stihla opravit 😉

@mysiatkoo zase geniální dortík

pristela
18. júl 2014

@mysiatkoo fantastikuuuuus, som to vedela, že bude zas guruoidnáááá 😵 😵 😵

mysiatkoo
18. júl 2014

@jakelina dakujem 🙂 @pristela to by musela byt s tvojim rukopisom, ja sa na guru este nexytam 😝

chvapilu
18. júl 2014

tak můj dnešní druhý dort ,/6kg/

blancagon
18. júl 2014

@dagmarmustafa WAW tie sovičky roztomilééééé

muffinka8
18. júl 2014

Tento týždeň som robila naraz 2 torty a len som sa utvrdila, že toto už nikdy viac 😅 😀 lebo som len v časovej tiesni a nič nie je tak ako by som chcela a teda mne sa taká nedotiahnutá robota nepáči 😝

mysiatkoo
18. júl 2014

jaaaaaj den blbec..... najprv zafarbim opacnu cast cesta na mramor a potom neznizim teplotu a pridem na to, ked mi to tu zacne "vonat" 😠 😠 .... na 200st nepecte!! 😀 😀 😀 😀 😀 zelam vsetkym prijemnejsie pecenie 😵

akzuzs
18. júl 2014

@vlada111 a môžem poprosiť o recept?

blahowoman
18. júl 2014

Zienky pomoc ☹. Akurat robit tortu a odskusane plnky mi z toho tepla proste vytekaju z torty!!! Som zufala! K tomu ju mam este poliat celu cokoladou a to si uz fakt neviem predstavit. Co mam robit?

mysiatkoo
18. júl 2014

@blahowoman ake mas plnky?

akzuzs
18. júl 2014

Ženy kukajte a hlavne si všimnite ako tam robia to woooou čo by potom hovorili na naše hviezdy tu na tortičkách???? 😀 😀 😀 Ktohovie ako to chutí? A máslo tam asi nebude 😀 😀 😀 😀
https://www.facebook.com/photo.php?v=1986520352...

blahowoman
18. júl 2014

Cokoladovu slahanu nad parou a kavova -puding ,maslo +cukor ,kava.

pristela
18. júl 2014

@blahowoman daj plát korpusu nan plnku, strc na chvilku do mrazaku, vytiahni, poloz dalsi plát korpusu zas potri plnkou a zas do mrazaku na chvilku atd atd pokracuj kolko krat chces plnku a hotofka

jakelina
18. júl 2014

Honem jdu přidat dorty na tento týden, než přidá pristela 😀 😀 . Krtečkový zase s letadlem, už jsem ho dělala mockrát a Minecraft, hrůza, co jsem položila křivě, tak se to přilepilo a je to z pravého marcipánu, takové lepkavé, vykrajovala jsem každou kostičku ručně. Je jich 336, takže pravá ruční práce, každá kostička jiná. 😝 😝 😝

muffinka8
18. júl 2014

A ešte jedna. Ten medveď je hrúúúúza, ale už som nemala čas ho spraviť odznova 😔 Do konca augusta už mám len sem tam jednu tortu aby som nevyšla z cviku 😀

muffinka8
18. júl 2014

A asi aj foto by to chcelo 😀 😀 😀

mysiatkoo
18. júl 2014

@blahowoman guru @pristela poradila kym som slahala opravny korpus 😝 s maslom ti to v xladnicke zatuhne potom podla mna... daj ju poriadne zaxladit najprv ak tam xces davat coko

jakelina
18. júl 2014

@muffinka8 máš je krásné

mysiatkoo
18. júl 2014

@jakelina kraasne 😵 a tie kococky ti nezavidim 😝
@muffinka8 je milsi ako ten tucnejsi 😝 😵

muffinka8
18. júl 2014

@mysiatkoo hlava má nejaké divné proporcie a nejak mi to neladí s telom 😕 neviem prísť na to čo to je 😀 možno len nejaký detail. Dúfam, že dlhú dobu ho už nebudem robiť 😅

mysiatkoo
18. júl 2014

@muffinka8 proporcie su praveze super ... jedine v com vidim rozdiel je nufacik... ked mu este stlacis jemne okolo nosa, tak bude mat hlavu uplne ako z rozpravky ... neviem ci som to popisala spravne ale podla tohto hadam budes vediet ako som to myslela ... http://www.flickr.com/photos/carrotmall/2858392...

99deni
18. júl 2014

sikulky poradte... co moze byt za krem na tejto torte...robim podobnu citronovu... bez potahovky...ked dam plnku co je v torte neobschne mi? cim ju z vonka potriet???