Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sikag
3. okt 2014

@vulka daju sa kupit aj male balenia potahovky - mozes si kupit napr smartflex velvet male vedierko - je to tvrde, ale ak to poriadne pomiesis v rukach pekne zmakne. zvysok hned zabal, lebo sa vzduchu "rychlo" schne. mozes ho aj farbit a je vyborny na postavicky alebo kvietky. vela zdaru 🙂

kimina7
3. okt 2014

@mysiatkoo dakujem za odpoved

jakelina
3. okt 2014

@denisak77 ty teda jedeš, to množství a krásné dorty, pak se ani nedivím, že tě bolí v zádech. Zvolni trochu 😉

jakelina
3. okt 2014

Já zase poskromnu můj jeden. Už mě to někdy otravuje, pořád někdo volá a chce dort a lidi nedokáží pochopit, že víc jak jeden za víkend nedělám. 😝 😝 Je to pro chlapečka co dělá atletiku a jeho mladší bráška v něm má vzor. Tak jsem to nějak takhle vymyslela, snad se bude líbit. Podmínka byla hranatý dort a nahoře ta dráha.

sedmokraska11
3. okt 2014

Kocky, spravila som figurku (kombonacia smartflex a cokoladova hmota), ako ju najlepsie uschovam do buduceho vikendu, v chladnicke alebo mimo? Dakujem

hrablica
3. okt 2014

Dnešná narodeninová 🙂

marianabila
3. okt 2014

@denisak77 😲 waaaw,myslim,ze si zavolam zachranku 😕 su prekraaasne!!!úúúúúúúžasnééééééé!!!!!!!!!!!!!!mozes konkurovat tym v telke co sutazia o naj tortu!bez srandy!

muffinka8
3. okt 2014

Takže iba jedna, čo úúúpne stačí.

jakelina
3. okt 2014

@sedmokraska11 v krabičce normálně v kuchyni někde na poličce 😉

jakelina
3. okt 2014

@muffinka8 ten dráček je úžasný 😉

sedmokraska11
3. okt 2014

@jakelina dakujem!🙂

denisak77
3. okt 2014

@marianabila ďakujem,ďakujem ,ďakujem

denisak77
3. okt 2014

@muffinka8 veľmi milučká

denisak77
3. okt 2014

@jakelina milé postavičky a tie tvoje hrany 😲 😲 😲

jakelina
3. okt 2014

@denisak77 děkuji

denisak77
3. okt 2014

@jakelina ja by som aj zvolnila,aj ceny som zdvihla aby som mala menej a figu borovú menej.Nonstop mi zvoní telefón a ja len odmietam a odmietam,ale aj tak je toho dosť.Budúci týždeň 5 ,už teraz sa mi nechce.

pipka
3. okt 2014

cafte moje sladkozienky, ja tento tyzden len jedna...tak relativa pohoda 😅 😉

jakelina
3. okt 2014

@denisak77 já to znám, taky jak vidím neznámé číslo, tak už mám sevřený žaludek, co to zase bude. 😝

pipka
3. okt 2014

@jakelina jeeeeeej super si to vymyslela, kraasni su chlapci 😵 😵 😵

lawli
3. okt 2014

moje dnešné tortičky 🙂

jakelina
3. okt 2014

@pipka krásný ho máš a vypadá velký, jak se ten výřez dá nahoru, tak je hned z jednopatrového dortu dvoupatrák 😀 😀

pipka
3. okt 2014

@jakelina inak bola velka ta torta, to je 28 cm priemer a mala skoro 6 kil 😉 lebo chceli poschodku ale zas nie velku ale netradicnu 😅 a mne sa ti popri robote zas neeechce tolko spekupovat...a aj aby som mala co najmensi odpad...pravda 😅 😝 😉
modelovat som chcela Olafa ale teta mi doniesla figurky, ze netreba, ze malá si aj tak zelala hotove figurky, lebo si ich chce nechat 😉 tak ze ok, aspon som stihala porobit veci do roboty 😉

pipka
3. okt 2014

@lawli Ivi, moja Hanka tu pozera na tu svadobnu poschodku, ze jehooooo aj ona by taku chcela 😀 😀 😀 lebo sak ona chce kazdu tortu 😅 😅
tak prosim ta, rezervuj si datum 21.6. 2032 ...dovtedy jej snad nejakeho bohateho dobrodinca najdem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jakelina
3. okt 2014

@pipka no však to je super, kurník mně ještě nikdo figurky nepřinesl, každý chce jedlé 😀 😀 😝

jakelina
3. okt 2014

@pipka a co ty!!!!!!!!!!! To jsi matka, ani vlastnímu děcku dort na svatbu neupečeš 😀 😀 😀

jenie123
3. okt 2014

@jakelina paradny a tie hrany.. 🙂🙂

jenie123
3. okt 2014

@muffinka8 ten dracik je zlatucky.. 🙂

pipka
3. okt 2014

@jakelina no mne tiez teraz prva 😅 😀 😀 ale vazne, ja som chcelaaaaa modelovat 😅 😉
teraz som aj ranny tyzden mala, tak by sa dalo 😉
ale ved mne to modelovanie neutece...uz tu mam objednavku na dvoch spidermanov, pomoooooc 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
3. okt 2014

@jakelina no matka - nematka ...na svadbu sa ja budem musiet nachystat 😎 😀 😀 a ne od sporaku utekat 😅 😀 😀 muka na satach 😝 😅 😀 😀 😀

sollange
3. okt 2014

Pre moju dcékru na želanie.Prvýkrát ganache,ale teda moc ma to neoslovilo,ani to s ganache nedopadlo podľa mojich predstáv.Potrebujem asi veľa veľa praxe. 🙂