Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sikag
17. feb 2015

@lamps @pristela kocky a da sa este prihlasit? ja som to nejak zanedbala a mozno by som aj sla 😉 aj link som si zapatrosila, prosiiiiim 🙂

pristela
17. feb 2015

@sikag ja som jej dnes pisala a vravela ze posledne dve miesta ma, ja som jeedno z toho takze ty by si mohla stihnut to druhe volne

123choco123
17. feb 2015

trosku prispejem aj ja najnovsimi tortickami 🙂

njonja
17. feb 2015

Ahojte dievky, posielam trosku tapety..moje posledne tortuchy...
Ta cierna s klietkou je na temu opery Carovna flauta, lekarska je pre mojho milacika na narodeniny - musela to byt izba s oknom, pacientom, lekarom a macikom🙂 , sanitka a helikoptera sa mi zmessitla len na muffiny 😝
Posielam boztek!

njonja
17. feb 2015
abriela
17. feb 2015

@mimcak Miška takéto niečo

sasettka
17. feb 2015

jeeej, akcia na gelovky, potesiii 🙂 http://www.mnamuela.sk/c/68

lamps
17. feb 2015

@sikag tak šup, šup prihlásiť sa 😉 https://www.facebook.com/groups/871610402863139/

ajka82
17. feb 2015

Ahojte babule...dlho som nebola a asi ani dlho neprispejem...od decembra som urobila az 3 torticky a jednu este od 23 januara dlzim mojej dcere, lebo neni casu ☹ praca, skola, deti a este jedna usata stvornoha, chlpata "torticka" ku nam prisla z utulku 😵 aj mladsej som robila len taku malu rychlovku, este pred tym ako sme chodili len do utulku vencit psikov a madam chcela psicka na torticku. a cokoladova bola tiez len taka rychlovka pre svokra.

A ak by mala niektora z vas zaujem o potahovu hmotu PME, mam doma jedno 1kg balenie, ma zaruku do 16.4. -pouzivala som na bezlepkove torticky, tak podarujem... lebo ak ju nikto nebude chciet tak ju asi aj vyhodim, nebudem mat kde vyuzit 😒

mimcak
17. feb 2015

@abriela no pekné len ako by som tam dala toho jazveca.

dagmarmustafa
17. feb 2015

Moje zatial posledne.V poslednej dobe len rozdavam🙂 Tak nejak to vyslo a neda sa inac.Ale radost urobili,tak som rada🙂

michaela3011
17. feb 2015

Kocky skusam byt kamaratka s cokoladou 😅 tak dnes som sa pohrala 😝 oprasila som silikonove formicky na pralinky... S priatelom sme sa na ne chystali uz pred dvomi rokmi 😀 dnes som to dotiahla do konca a zaexperimentovala si 😀 taaaakze biela cokolada s levandulou a horka cokolada s kokosovym kremom 😝 moj priatel nema rad levandule, tak som mu ani nepovedala, ze som ich zakombinovala 😀 mali ste ho vidiet 😀 😀 😀 no chut je to bozskaaaa 😵

sikag
17. feb 2015

@abriela woooow genialne! premakane detaily 🙂 uzasne ako vzdy

sikag
17. feb 2015

@dagmarmustafa aj ja chcem jednu 😀 😀 😀 😀

sikag
17. feb 2015

@tammika najde najde, len nejak nejde poslat spravu 🙂 uz sa niekto ozval?

abriela
17. feb 2015

@sikag dakujem 😉

dagmarmustafa
17. feb 2015

@sikag co? 🙂🙂)) Pomalicky sa priblizujem k Tvojmu levelu🙂)) Nemam nervy na ganache.A to ani nepretacam🙂

vlasta80
18. feb 2015

tak moja len jedna, ,ale potesila 😀

tammika
18. feb 2015

@sikag Snáď sa nájde 🙂 Ako pozerám na tieto výtvory, tak klobúk dole! Úplná nádhera!

sollange
18. feb 2015

Netradične na dnes jedna 😉 ,farebná inšpirácia @maya30

abriela
18. feb 2015

@mimcak jazvec dole pri nohach, nohami nahor 😉 - hore jelen a diviak

mojmacik
18. feb 2015

tak sa idem aj ja trochen pochvalit 🙂 ...zatial len balkonove zatisie.....potom pridam aj detailnejsie 🙂 BTW bolo to pre moje deckaaaa

mojmacik
18. feb 2015

od entrovalo mito bez fotooooo 🙂

abriela
18. feb 2015

@mojmacik kazdy ma svoju tortu, to pojete 😉

mojmacik
18. feb 2015

@abriela porozdavaneeee ,cosi odlozene v mrazaku....okolo nas je vela ludi,ktorym sa aspon kostovkou odvdacime 🙂

sikag
18. feb 2015

@dagmarmustafa ty si opica. tvoje torticky su uplne neskutocne! hlavne ich mas uzasne nafotene

muffinka8
18. feb 2015

Prosím vás robili ste už s vytlačeným obrázkom na fondáne?
Pred vyše týždňom som si objednala jeden lebo som nevedela ako im to bude trvať.
Nebudem to dávať na vrch torty, ale vystrihnem obrázok a nalepím nabok. Stačí ak bude torta len jemne navlhčená? 😕 či? ono je to celkom hrubé, nie ako papier. A ešte jedna vec. Má to byť také krehké, či mi to vyschlo? Lebo dnes keď som to chcela obstrihať tak sa to lámalo. Musela som ten obrázok trochu nahriať rukami aby to šlo obstrihať. Našťastie sa to podarilo. Ale keď to budem dávať na bok torty tak zas to budem musieť nahriať lebo inak to ani nezohnem.

mojmacik
18. feb 2015

@muffinka8 tie monsterky su na fondane...super sa s tym robi je to pruzne na folii....krasne sa to da obstrihavat asi tiv to uschlo....len som navlhcila odspodu....a mne sa to zase zdalo tenke oproti papieru

muffinka8
18. feb 2015

@mojmacik takže mne to už vyschlo tým pádom keď sa to lámalo? A stačí len jemne vodou nalepiť?

mojmacik
18. feb 2015

len vodou 🙂