Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

fleuerette
19. mar 2015

Kočky prišla som si k vám po pomoc. Malému na oslavu chcem spraviť cake pops - angry bird, nikde ale neviem nájsť čo použiť ako farebnú "polevu". Všade som našla len hnedú alebo bielu čokoládu. Potrebujem " angry bird"😀 farby. Ďakujem za každú radu

fedra
19. mar 2015

Ahojte, chcela som sa opytat ako uplna zaciatocnicka, ked zvlnujete okraj lupienkov /napr. na ružičku/, robí sa to na tvrdej podlozke alebo makkej ?

chvapilu
19. mar 2015

@fedra já mám modrou a je poloměkká a super

fedra
19. mar 2015

idem to popozerat na nejokom net obchodiku, dakujem

sany2
19. mar 2015

@fleuerette co tak zafarbena bielkova poleva, to jedine ma napadlo

nika266
19. mar 2015

Dievčata akou hmotou urobit tie haky na spodnej cast,dik za rady

antenka1
20. mar 2015

@nika266 robila som presne take iste haky baky a robila som to bielkovou polevou ako na medovniky.

grasie
20. mar 2015

@fleuerette campanula má farebné čoko 🙂

lamps
20. mar 2015

ahojte sladulienky moje 🙂 🙂 🙂 tu je moja krstinová tortička a na tento týždeň mám hotovo 🙂 🙂 🙂 želám Vám krásny deň

florentina
20. mar 2015

@lamps ta je náááádherná, miloučká a slaďoučká🙂

lamps
20. mar 2015

@florentina ďakujem 😵 😵 😵

Dievčence moje, ja neviem, či je so mnou všetko v poriadku 😀 😀 😀 😀 😀 zdobím tortu a vonku ostane akási tma, prvé, čo ma napadlo bolo, že sa mi bude zas zle fotiť torta 😀 😀 😀 😀 😀 a to bolo zatmenie 😀

zuzin78
20. mar 2015

@lamps nadherna 🙂 ked to vieela moja mladsia tak chce havkovu tortu na narodeniny , a to ako mam urobit , ked mam lave ruky ??? ja chcem takychto psikov 🙂

muffinka8
20. mar 2015

Presne podľa zadania.
Fotka strašná ... nechápala som, čo je taká zahmlená a kuknem na objektív a ten zacapkaný, že koniec :-P ale na novo sa mi už fotiť nechcelo.

jakelina
20. mar 2015

@lamps ten je úžasný

fleuerette
20. mar 2015

@sany2 no práve toto nechcem, to je jediné čo aj mňa napadlo.

pipka
20. mar 2015

cafte sladulienky moje, tak pridavam aj ja moje dnesne a zahajujem vikend 😎 😀 😵

zena moja, @pristela horim nedockavostou ake fascinujuce krasy sem pridas do rana po tom vylete v Bratislave 😀 😀 😎 😎 😵 😵 cmukam ta!

pipka
20. mar 2015

@lamps zatmelo sa mi pred ocami, ked som ju na FB zbadala 😵 😵 😀 naadhernaaaaa 😉
a mam sa ta opytat (odkaz od mojej Hanky) ze preco ten jeden havino nema vnutri usiek to biele? 😕 😅 😅

maju tie deti starosti...co? 😀 😀 😀 😅

lamps
20. mar 2015

@pipka 😀 😀 😀 😀 odkáž malej Hanke, že preto lebo teta má deravú hlavu a zabudla 😀 😀 😀 😀 😀 a najväčšia sranda je, že to mali byť zajace a každý, kto ich vidí povie, že sú to havinkovia 😀 😀 😀 😀 😀 takže vydarili sa mi 😀 😀 😀 😀 😀 a pred očami sa Ti nezatmelo z mojej torty, to spôsobilo slnko

pipka
20. mar 2015

@lamps achaaaaaa, je mi to jaasneeeeee, zajko odlozil vnutro uska a hned je z neho havko 😀 😀 😀 😀 on sa vlastne maskuje...teda vlastne ona 😅 😀 😀 😀 😀 😀

mimcak
20. mar 2015

@fleuerette na cake pops sa používa poleva candy melts či ako sa to píše sú rôzne farby,ale zas kupovať v každej farbe dosť drahé a neviem aké by ti vznikli farby ked budeš farbiť biele.

hrablica
20. mar 2015

Jedna víkendová po dlhej dobe. Presne nadiktovaný kuvik, objednávateľ si vyrobil k nej aj klietku, v ktorej ju dostala oslávenkyňa 😀 😀

sollange
20. mar 2015

Moje dve na dnes 🙂

nika266
20. mar 2015

Tento týždeň dobojované 🙂

mimcak
21. mar 2015

ahojky.Tak pridávam svoje dve

fleuerette
21. mar 2015

@mimcak dakujem tiez som ich objavila aj tu http://www.natortu.sk/candy-melts/, pozerala som to aj predtym, ale je tam taky pre mna aspon blby popis ze som nevedala ci to je nejaka lizatkova hmota, alebo len hmota na dozdobovanie alebo niečo iné. Nevidim tam nikde gramaz, zial ani na ake mnozstvo by sa to dalo pouzit. Joj strasne ma stvu niektore internetove obchody 😀.

sollange
21. mar 2015

Pre moju maminku,najlepšiu.

alexslovakia
21. mar 2015

Aj tento vikend som nieco napiekla

butterfly333
21. mar 2015

Ahojte šikulky ja tiež pečiem. No mám prosbu kupila som si v cukrárni zákusok je to kokosovy uplne super jemna kokosová plnka ako by v nej nebolo maslo. No chcem sa vás spytat neviete recept na kokosovu plnku je taka uplne jemnučka. Pridávam foto toho zakuska.

zoja1983
21. mar 2015