Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

wera.g
21. júl 2013

Ďakujeeeem moooc Žanet 😉) tie tvoje sú peckové, ukladám ako inšpiráciu, nevadíí? 😅 @pristela

mrka2
21. júl 2013

pridam aj ja svoju poslednu tohtotyzdnovu a idem to dospat,kym deti spia 😔

zsuzsu
21. júl 2013

Moja prva 2D , radsej modelovat ako toto 😀 😀 😀 😀 ved som len 2 hodiny vyrezavala, asi to chce prax 😀

daducha
21. júl 2013

@lamps dakujem velmi pekne 😵

wera.g
21. júl 2013

babule prosím vás, nejakú tortu s trčiacim striptérom nemáte? nie pohlavné údy, len nejakého chlapa na torte, akože striptéra, k 18tke pre dievča nemáte? ˇDAKUJEEEEEm 😉

florentina
21. júl 2013

huráááá, mám hotovo a návštěvu tu, jdu víkendovat...všem krásný zbytek neděle....

pristela
21. júl 2013

@wera.g prosim ta , ak sa z tychto vikendovych nieco da pouzit ako inspiracia 😝 😝 😝 😝 😝 kludne ber 😀

wera.g
21. júl 2013

@pristela ty si ale 😀 veˇd sú nádhernééé 😉 ale môj drahý sa už smeje, keˇd mu ukazujem nejaké torty, že či pristelka pridávala, lebo že z tých som vždy najviac unesená 😀DD

elamaslakova
21. júl 2013

Dievčence pridávam moje tohto týždňové , červené srdiečko a tortička s pipíkom to som sa inšpirovala na nete , ďakujem za inšpiráciu a 2 sú moje diela vlastnoručne vymyslené :D

elamaslakova
21. júl 2013

@mrka2 Nádherná tortička

elamaslakova
21. júl 2013

@wera.g Nádherné tortičky všetky

mysiatkoo
21. júl 2013

Ahojte baby. Pridavam poslednu, z ktorej mam zatial najlepsi pocit, hoc nie je nijak specialne nadherna... ale, vydrazila si ju jedna baba, ktora sa zapojila do aukcie na tortu a cely vytazok siel jednemu xalaniskovi, ktory bojuje s celkovym oxrnutim. Snad bude aj xutit malemu oslavencovi 🙂

jakelina
21. júl 2013

@mysiatkoo je krásná a určitě ještě udělala i radost někomu kdo to potřebuje. 😉

mysiatkoo
21. júl 2013

@jakelina dakujem moc, v to pevne verim 😉 ... a na teba som intenzivne myslela v noci, ked sa mi prvy vyrezany mario cely rozpadol pri prenasani na tortu a musela som ho vyrezavat znova.... pri tvojix dokonalyx 2D obrazkox mas taaaak nedocenenu sikovnost 😉 radsej modelovat ako toto....... ale mala prezit cestu 200km, tak som neriskovala s postavickou radsej.

maya30
21. júl 2013

@pristela dakujem 🙂 ked som ho potiahla bolo strasne fadne, tak som ho namalovala...len keby to nefarbilo aj pri jedeni 😝

maya30
21. júl 2013

@pristela prosim ta ako a z coho si robila tie okuliare, mas v nich aj drotik ? Akoze nemaju chybu, viem ako som sa vzdy pri nich dotrapila ja 😝

maya30
21. júl 2013

@mysiatkoo nadherny Mario, tvoje torticky su take originalne ze si presne pamatam ktore su tvoje 😉 a to ze ake su rovne ani nehovorim, kebyze nevidim tak poviem ze to neni mozne 🙂

zuzka7512
21. júl 2013

@vecernicci prosím ťa,ja som si klikla na tú stránku a tam mi zobrazilo iba ich logo a nič...nie je to nejako zablokované???alebo sa tam treba nejako prihlásiť???

pristela
21. júl 2013

@maya30 okulky sli lahucko a rychlo , bez drotikov, som si urobila najskor dva krúžky, aj dve stráničky , nechala vytvrdnut , a pak len ulozila na tortu a dorobila cerstvou hmotou tie spoje v strede a na bokoch

sissmiss
21. júl 2013

#5 oslavenec bol spokojny, to je najvaaac. Predch.ani nebudem davat...16rocna sesternica mi na tortu co som zlepila ani neviem akym zazrakom, kedze som u rodicov robila a nemala som ziadne veci so sebou, tak z cukru s bielkom a z cukrikov potah... ze ved je to len torta, znudenym pubertalnym hlasom- ked jej mamina nadsene hykala ze wau, pozri ake krasne, pozri.... Tak ma to znechutilo, ze ju sem ani nedam 🙄 Zato tento oslavenec bol nadseny 😵 😵 😵

florentina
21. júl 2013

Holčičky, tak moje víkendovky.
1. Geocaching - měla jsem dáno co vše tam musím dát, takový trochu zmatek, ale líbilo se, tak jsem ráda.
2. Pařez - zadání bylo na dvojoslavu otec, dcera, on myslivec...zbytek byl na mě.
3. To byl ten čokoládový průšvih /slušně řečeno/....vůbec se mi nedařilo, ale nějak jsem to uplácala...byla jsem i na oslavě kde se to krájelo a měl obrovský úspěch co se chuti týče, tak nakonec to prošlo...ta čokoláda má to kouzlo, že i když je to takto dopatlané, tak na to měl každý chuť 😝
4. no a poslední dortík sem nepřidám 😀 , neb se mi nelíbí, neb jsem ho odflákla, ale zase jsem trhla rekord v rychlosti, měla jsem hotovo za 3 a půl hodiny včetně pečení, chladnutí korpusu, tuhnutí v lednici...naštěstí to byla jen pozornost pro návštěvu, tak ty zajímala hlavně chuť...

nika1985
21. júl 2013

babulky tortickarky dakujem Vam velmi pekne za pacitka moc si to vazim uz sa tesim ked k Vam zas budem prispievat castejsie

mamcas
21. júl 2013

Ahojte 🙂 nadherne torty ste popridavali,strasne rada chodim na tuto stranku 🙂
Chcela by som Vas opat poprosit o pomoc. Nejaky postup na buldozer nemate? Ma to byt buldozer z Boba stavitela,pre mna uplna hruza,lebo som este nic nemodelovala poriadne,ale velmi chcem skusit ci mi to pojde,tak prosim poradte ako na to. Dakujem moc 😀

jenie123
21. júl 2013

Ahojte kocky.. pridam vam sem moje tohtotyzdnovky a idem vas docitat..

mimcak
21. júl 2013

Krásne tortičky ste zase popridávali,nádhera.

jakelina
21. júl 2013

@jenie123 hezké dorty, vždy mě překvapí, když někdo chce ty tučňáky v létě 😀 😀 😀

lussy23
21. júl 2013

@pipka Ja neviem. proste tu bola torta Chip a Dale a akože ťahali taký orech. niekto ju tu dal. toto je ona. Zaujima ma, ako drží ten orech
@zklimekova
@mojmacik
baby krásne tortičky

lussy23
21. júl 2013
lussy23
21. júl 2013

@pristela
@wera.g
@lenja01
@mariann2
@maya30
@zuul

krásne tortičky baby