Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

florentina
8. sep 2013

@vlada111 dokonaléééé a hrozně miléééé!!

juditkak
9. sep 2013

moje posledne práce teraz sa mi suší papagaj neskôr priložím

juditkak
9. sep 2013

a ešte jedna minitortička pre kamošku k meninám

akzuzs
9. sep 2013
akzuzs
9. sep 2013

@dajna11 @sissmiss @vlada111 @1zaza @vladiella @juditkak @juditkak pekné a ešte raz pekné a pekné výtvory.
Ja som bola totálne KO po mojích troch, ako to zvládata keď máte tri a viac ja to nechápem. Keby neboli deti v škôlke tak koniec. A to som v piatok bola v takom sklze že keby som nemala doma obedár a nebola možnosť si kúpiť v našom pastoračnom centre obed tak manžel ani neje 😀 Možno to bude tým že som v dvoch tortách robila to bielkové cesto ktoré sa mi podarilo až na tretí krát. Ale už ho mám v malíčku (tada myslím) 😅
Ešte raz klobúk dole.
A ozaj nenáde sa tu dobrá duša ktorá bude mať trpezlivosť ma podrobne naučiť tvoriť krásne kvety ako orchydea a ľalia na drôtiku ????? Mne to stále nejde a potrebujem asi doslova krok za krokom viesť za ručičku. Vždy keď to urobím, nechám vyschnúť a potom to idem spájať tie drôtiky sa mi to láme. Chyba je vo mne, v technike ale neviem kde a ako. Prosím teda o pomoc lebo cez youtube a ine to robím ale nič

eliska22
9. sep 2013

@vlada111 nádherná 😵 😵

sissmiss
9. sep 2013

@akzuzs ja nie som teda znalec, a kvety som robila az dva krat, ale robim to tak, ze spravim okvetne listky na jeden kvet a kym robim dalsie listky na druhy kvet, necham tieto oprete schnut v pozadovanom tvare, takze asi hodinu schnu na drotikoch a po tej ich hodine spajam. Takze to je sice tuhe, ale zase nie uplne vytvrdnute a nelame sa to a este to mozem jemne ohybat ale uz sa to netaha.

sisix
9. sep 2013

Ahoj babulky. Poradi mi někdo jak na listky k ruzim. Nejak mi nejde je nadratkovat ☹

maya30
9. sep 2013

ahojte kocky, neviete mi poradit rozmery na 2posch. svadobne stvorce, tak aby torta mala 5 max. 6kg ? Mam formu 30 a 24 ale to uz by asi bolo vela...

maya30
9. sep 2013

@vlada111 jezkove oci, to je krasne, do detailov vymakane 😲 😲 😲

zuzka7512
9. sep 2013

@vlada111 nádherná...

zuzka7512
9. sep 2013

dievčatá nemáte nejaký postup na pc alebo notebook???alebo nejaké inšpirácie???ďakujem... 🙂

mysiatkoo
9. sep 2013

babule sladke, potrebujem pomoc - mam poziadavku na bezlaktozovu plnku a nemam najmensiu skusenost s tym... robili ste niekto nejaku mnam plnku s touto poziadavkou? (nexcem tam ani bezlaktozove maslo)... kazda rada dobra 😉

aduskatt
9. sep 2013

@maya30 5 kg ma moj stvorec 29x29, mozno tak 16x16 a 24x24 by si sa mohla zmestit do hmotnosti

jakelina
9. sep 2013

@mysiatkoo já když jsem dělala takový krém, tak jsem použila rostlinnou šlehačku a doplnila ovocem a nebo frutafilem a jednou chtěli čokoládový, tak jsem v té šlehačce nechala rozpustit čokoládu a pak vyšlehala. Nemusí se chladit tak dlouho jako živočišná, stačí dát do lednice na pár minut.

lifinka
9. sep 2013

ahojky,prosím, která z vás vlhčí korpusy? Paní si objednala dort na konec září, ale chce vanilkový krém s ovocem a pokapat korpusy, má ráda prostě vlhké, já peču korpusy jen ty mechové tak jsem nikdy nemlěa potřebu prokapávat korpusy. Poradíte? Jestli uvařit černý čaj a pak do toho rumovou tresť??? Díky.

aduskatt
9. sep 2013

@lifinka ja robim cukrovy rozvar a do toho ovocnu stavu, ked davam do torty ovocie,. Tym rozvarom potom kropim korpus

lifinka
9. sep 2013

@aduskatt aha, no právě mě tak nějak naznačila rum, tak přemýšlím, co a jak 😀

mysiatkoo
9. sep 2013

@jakelina ked ja tu rastlinnu nemusim 😖 ale holka mi medzitym pisala, ze existuje aj bezlaktozova slahacka nejaka a vraj sa aj sprava ako klasicka... asi to risknem... kazdopadne diky!

aduskatt
9. sep 2013

@lifinka urob ten cukrovy rozvar s ovocnou stavou a rumom🙂 aj tak robievam🙂 ak toteda nie je pre deti🙂

evala777
9. sep 2013

@vlada111 úúúžasnáááá 🙂

evula214
9. sep 2013

babulky,prosím vas ake rozmery minitortičiek na stužkovu sa robia,dakujem

jakelina
9. sep 2013

@mysiatkoo já ji taky nemám ráda, ale oni to chtěli takhle, asi jsou na to zvyklí a nebo jim to chutná. Pro mě je to taky umělá chuť. 😒 😒

jakelina
9. sep 2013

@vlada111 moc krásný dort s tvým rukopisem. 😉

brunila
9. sep 2013

@lifinka Já dělám všechny korpusy mechové,(tedy z hladké mouky a přidávám na každé vejce l žíci oleje)kromě ořechového,ten tuk nepotřebuje a všechny korpusy prokapávám.Velmi se mi osvědčil malinový sirup z Lidlu s přidáním rumu.Dávám ten poměr od oka,ale dorty nádherně voní a jsou šťavnaté.Potom ale už nedávám marmošku.Tu dávám do dětských dortů,ale i ty někdy prokapu sirupem,ale bez rumu.Za ty roky co už peču,jsem obdržela snad za každý dort pochvalu,že byly šťavnaté.Chce to trochu cviku aby se korpus nezvlhčil zase moc...no však to si vychytáš sama časem.Jo a co se týká tresti,tak ta rozhodně rum nenahradí.No a co si budeme povídat,některý rum se nedá nazvat co se týká vůně,ani rumem.......já jen Božkov,ale i ten už není co býval.Jojo,co všechno už není takové jako dříve.Kvantita vytlačila kvalitu ☹

mamcas
9. sep 2013

@mysiatkoo jeeej to je ake super 😀 diiik

brunila
9. sep 2013

@vlada111 Krásný dortík,jsi šikulka.A ta Máša nemá chybu!! 🙂 🙂

ajka82
9. sep 2013

jedna mala dnesna na detsku oslavu 🙂

mamcas
9. sep 2013

@cucuc veruze ta prva sa mi moooc pozdava aj kedasi v inej kombinacii farieb 🙂 dakujem 😀

lifinka
9. sep 2013

@brunila Děkuji, korpusy, které dělám jsou z hl. mouky a již je tam na dvě vejce 50ml oleje, já nikdy neprokapávala, nikdo si nestěžoval, peču 1 rok a 3/4, jen zde mi bylo řečeno, prokapat, jenže je to pro 4 leté dítko, takže s rumem nevím no.