Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mysiatkoo
13. sep 2013

@pipka jj, tie kila sa rozhodne aj mne viac pacia, ale nas zakaznik, nas pan 😒

tinamk
13. sep 2013

ahojte dievcata pridavam moju dnesnu mne sa moc nepodoba na barta ale dvakrat som mu od nervov rozpucila hlavu. ja tento vik. co mam torty tak sa mi vobec nedari tym hnedym som maskovala potah.. tak skarede som ju potiahla co sa mi este nestalo... a mam jednu otazocku na zajtra mam taku pivovu a spravila som si zo zele akoze lad.. mozem to potom normalne capnuť na potahovku? nebude sa mi topit?

adrika202
13. sep 2013

@denisak77 pecka,nádherné slnečnice a tie volské oči,som normalne dostala chuť 🙂 poľovnicke sme asi robili na tu istu oslavu,aj moja šla niekam do poltara na 50 ku poľovníkovi 🙂 🙂

tertery
13. sep 2013

Ahojky holk, koupila jsem si sad nástrojů KOSTIC na zdobení a ráda bych se zeptala, zda někde není nějaké video či fotky, jaká koncovka se používá na co a při čem mi pomůže nebo jak ozdobí...díky 😉

brunila
13. sep 2013

@denisak77 nádherný dortík,ty slunečnice jsou jak moje na zahrádce.S dovolením ukládám 🙂

dada2007
13. sep 2013

@daniela09 prosím ťa, čo berieš z karton zakuskov?

dada2007
13. sep 2013
brunila
13. sep 2013

@katkak23 tohle jsem barvila ivory,ale chce to malinko jak holky říkají,barva se tak nějak usadí až na druhý den.Raději méně a pak malinko přidat....

dada2007
13. sep 2013

@pristela aj mne by sa poplietli......ale už to robím tak, že si zo spodu podložiek nalepím čísla ....lebo minule som mala stresy, že čo poťahujem....aká plnka? aká torta? aká podložka? 😝 😝 😝

zklimekova
13. sep 2013

130 margarétok, 780lupienkov..nie všetky skončili na torte...pár mi šlohli deti :D...dnes sa mi deň začal úplne super...tortu som mala robiť až na zajtra ráno, ...a dnes mi prišla o 6:30 SMS, či je veľký problém ju spraviť na dnes podvečer..no som sa hneď ráno potešila ...vrrr...to je problém dať vedieť aspoň deň dopredu...určite ich v posteli ráno osvietilo 😉

brunila
13. sep 2013

@ollako gelovky dost dlouho schnou,lepší je malovat práškovými s malou kapkou vodky nebo slivovice

elamaslakova
13. sep 2013

@denisak77 krásne tortičky
@mrka2 Krásne tortičky
@adrika202 parádna tortička
@mariann2 krásne tortičky
@daniela09 tak teda klobúk dole , zákusky prekrásne aj tortičky

florentina
13. sep 2013

@maya30 děvče drž se...já mám taky jednu historku hodnou pátku 13, skončila jsem v nemocnici...tak ještě, že už den končí....holky pevné zdraví všem!

elamaslakova
13. sep 2013

@pipka krásne tortičky
@dajulik krásne tortičky veselé , farebné

pipka
13. sep 2013

@mysiatkoo jeden mozeeees 😀 😉

pipka
13. sep 2013

@florentina fuuuu a co sa stalo? 😕 ☹ skore uzdravenie kati 😉

mysiatkoo
13. sep 2013

@florentina snad nic vazne... drz sa...

jakelina
13. sep 2013

@florentina ty jo, ty nás strašíš. 😝

florentina
13. sep 2013

@pipka @mysiatkoo @jakelina no kočky, sranda to asi úplně nebude, skončila jsem na kradiologii s fibrilací síní. Prý je to častá komplikace u snížené funkce štítné žlázy, se kterou se již léta léčím. Jsem naštěstí už ale doma, mám nějaké léky a čeká mě kupa vyšetření a možná i nějaký zákrok, co jsem se tak dnes dozvěděla. Naštěstí jsem teď doma a mohu se tulit se svojí holčičkou. Dle mudr, která mimochodem byla hrozně milá a ochotná (což je pro mě poměrně nový zážitek 😉 ), to není naštěstí nejhorší. Ale to víte holky, když vidím tu svojí malou princezničku, je mi trochu úzko...ale já jsem optimista, tak se jen tak nedám 😎...moc vám děkuji za podporu!

florentina
13. sep 2013

tak jsem si to po sobě teď přečetla a koukám, že se trochu opakuji....no jsem ještě trošku mimo, tak prosím omluvte sníženou kvalitu textu 😀

maya30
13. sep 2013

@florentina fuu tak to ma mrzi, verim ze to bude dobre...velmi dobre viem ako sa teraz citis 😔

lokalistin
13. sep 2013

@mysiatkoo problem je ze nestiham teraz som dokoncila topanku drzi len len tak dufam, ze rano bude este drzat lebo ma picne, inak som nahrata mam umachlanu tortu,ktora caka na topanku, cely vikend makamv mekaci uz treti tyzden bez volna a zrazu mam aj objednavky na torty 😝 , ked mam klud sunky valam , vtedy sa nikto neohlasi 😠 neva nieco urobim citat sa vas pokusim zajtra dobru noc
a inac moja oganazovana torta, tento krat vcelku ok , len dva rohy zostali zial prazdne ake zlepsujem sa 😉

pristela
13. sep 2013

moje nervy holky , to nema koncaaaa ,nic ine nerobim len cukriky zarabam a potahujem a stale ich nemam vsetky , porazi ma 🙄

@florentina zlato, drž sa , bude dobre neboj 😵

lokalistin
13. sep 2013

@florentina
@maya30 no dufam, ze vsetko bude v poriadku

adka_praha
14. sep 2013

tak ja sa hlasim, ze som prave skoncila s prasiatkom peppom... kazdopadne ho rano od zlosti premenujem... rano este potiahnem, zapicham do toho vsetko a zbohom torta, uz len na obrazku... 😝 idem oci privriet... bruuuu

daniela09
14. sep 2013

@elamaslakova ďakujem za pochvalu

daniela09
14. sep 2013

@kvietocek7 ďakujem za pochvalu, ale musím priznať, že s pečením mi pomáhala kamarátka, sama by som nezvládka 650 ks zákuskov a 2 torty, takže pochvalu odovzdám aj jej 🙂

simasa
14. sep 2013

Ahojte babule,
tak torta hotová, ale slušne odfotiť sa to vôbec nedá. Vonku prší a všade tma a pod tým umelým osvetlením to stojí za... Farba v skutočnosti úplne iná 😝

macamac
14. sep 2013

@simasa krásna 🙂
komu si robila? 😉

daniela09
14. sep 2013

@pristela dakujem pekne, áno je to nezaplatená robota, ale ten dobrý pocit, keď ťa pochvália, a uznajú tvoju drinu, a ked ťa to baví, k tomu ked to robíš s niekým s kým si dobre rozumieš tak je to OK