Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

79zuzana
20. sep 2013

@ikula2 ktory myslis... pearl alebo glaze? v kazdom pripade rozdiel musis vidiet a velky... asi je nieco pokazene, tak asi by som to vratila do obchodu . Ja tiez pouzivam PME pearl a torty sa nadherne lesknu po postriekani 😉

ikula2
20. sep 2013

@akapulko tu je http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1199 ja robim ale krem slahany nad parou ten cokoladovy, je origos 🙂

ikula2
20. sep 2013

@79zuzana jaj ja mam napisane clear

ikula2
20. sep 2013

@79zuzana ten perlovy mam tiez a vidim rozdiel ale tento clear ma byt cisty iba lesk

njonja
20. sep 2013

Kocky, pridavam moje dnesne a utekam spat.. uz ponocujem kvoli tortucham takmer permanentne.. ale to asi poznate aj vy 🙂
Ta s konom napokon ide zakaznicke bez husiel, lebo nechce vela zaplatit za tortu, takze ju dostane len taku jednoduchu s konom.
Tie muffinky su pre mojho maleho na oslavu jesene do skolky.
Ta grafiti je pre stalu zakaznicku, co mi po prvy raz povedala, nech spravim cokolvek v tomto motte, len nech som spokojna a moze to hocikolko stat 🙂 Prijemny pocit, ked mi niekto takto doveruje 😉

mamina1978
20. sep 2013

@pristela dakujeeeem 🙂

mamina1978
20. sep 2013

@njonja nadhera 😵 😵 😵 😵 😵

mamina1978
20. sep 2013

@florentina Katkaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 , ty si to krasne napisala 😵 😵 😵 😵 Dakujeeem , si zlatuckaaaa 😵 😵 😵 😵

vlada111
20. sep 2013

@njonja ako vždy paráda, si talent

mamina1978
20. sep 2013

@nika266 ta je krasna 😵 😵 😵 😵 😵

mysiatkoo
20. sep 2013

@njonja pecka.... pouzivas airbrush?

mysiatkoo
20. sep 2013

@vladiella nerozumiem otazke...?

mamina1978
20. sep 2013

@lokalistin Zanet , dakujeeeeem krasne 😵 ..... a s tou technikou, to vobec nie je zlozite 😉 🙂 To by si zvladla aj ty lahucko 😉 , ale ta hnusna pena mi dala zabrat 😝 😅 Ja totiz nevypekavam tolko roznych chutnuckych kolacikov ako ty. 😵 😵 😵 A s bielkom a parou asi po tejto skusenosti nebudem kamaratka 😅

njonja
20. sep 2013

@mysiatkoo to bolo po prvy raz. Moc mi to neslo a dako divne mi to strieka - po urcitej chvili mi to akoby vypluje taku velku kvapku a ta mi potom nici obrazok. Tu to nevadilo, skor naopka - mala som v plane to spravit rucne, takto mi to usetrilo robotu 😀 😀 😀 . Len neviem, co to bude, ked budem potrebovat jednoliaty povrch ☹

mamina1978
20. sep 2013

@woman04 dakujem 😉 a super, tak to ma tesi, ze chutil ...... 😵

vladiella
20. sep 2013

@mysiatkoo k tej konstrukcii, ze by to nebol kruh, ale T alebo Y...

mamina1978
20. sep 2013

@vlada111 dakujeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵

mamina1978
20. sep 2013

@akapulko ta je skvelaaaaa, zlatunkaaaa........... 😵 😵 😵 😵

mysiatkoo
20. sep 2013

@njonja kazdopadne pastva pre oci 😉
@vladiella ved som pisala, ze sa mi nexce kreslit srdce 😉 ... srdce vo velkosti torty som myslela 😉

mamina1978
20. sep 2013

@jakelina Majka, nadhera 😵 😵 😵 😵 A tie kvety...... dokonaleeeee 😵 😵 😵 😵

vladiella
20. sep 2013

@jakelina , @florentina, @mysiatkoo kocky moc dakujem za rady, fakt to funguje, tepla voda... ale fotku som nestihla, tortu mi uz "rozobrali" 😀

vladiella
20. sep 2013

@mysiatkoo boze! 😲 pravda! pisala 😕 . som citala moc rychlo... 😀 😅

pristela
20. sep 2013

@njonja WOOOOOOW , umieram tu z teba žena, naaadherne, uuuzasne , vsetky , aj muffinka 😵 😵 😵 😵 😵

lokalistin
20. sep 2013

@jakelina krasne prosim ta aku vykrajovacku mas na lalie? ja som chcela dat mnule na to srdce lalie a ruze no ale ja ich mam obrovitanske ked som tam slahla laliu bolo pol srdca zakryte 😠

lokalistin
20. sep 2013

@jakelina to nieje lalia?no aspom vidiet jak sa vyznam v kvetoch,tak asi zostanem len pri ruziach 😀

adrika202
21. sep 2013

konečne posledná tohtotýždnova...som mrtva..a ráno do roboty :O na figu foto lebo tu mam tmu tie farby su ovela krajšie živšie,ale pridu po nu o siedmej rano takže nestiham fotit už...

lokalistin
21. sep 2013

@njonja bombove

denisak77
21. sep 2013

@marianabila ďakujem

simasa
21. sep 2013

Dobré ránko,
pridávam jednu lyžiarsku.