Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

maya30
19. okt 2013

baby toto chcem ! 😎 Ak to niekde uvidite dajte info please...je to Marvelous moulds 😉

simasa
19. okt 2013

@jakelina Samé až dva 😀 Ja keby som ich mala urobiť 6, ako maya, tak sa z toho pos.... 😝 😀 A neviem to pekne odfotiť, asi prídem k Tebe na školenie 🙂

halienka
19. okt 2013

@maya30
@lucula73 ďakujem moc, riskla som a nepotrela zvrchu, tak uvidíme čo to spraví do rána 😀 Okraje sa mi tiež dvíhali, ale priložila som to knihou a po 10 minútach som ju dala dole a už to bolo rovné a držalo, tak snáď to bude ok 🙂 Ďakujem ešte raz 😵

jakelina
19. okt 2013

@simasa ke mě, já nafotím deset fotek a devět je nepoužitelných 😀 😀 Mně focení fakt nejde. 😝 Máš je krásné, však já vím co to dá práce, když to má být rovné a hladké a všechny detaily vypracované jako máš ty. Já jsem tento týden potahovala tři dorty z pěti mléčným marcipánem a to jde tak špatně, já s ním tak nerada dělám a pořád víc a víc lidí ho chce. 😝 😝 Já jim to vymlouvám a oni ne a ne chtít něco jiného. 😝 😝 Všechno to tak lepí a rychle se to topí, zlatý Smartflex a nebo i MMF je pro mě lepší. 😝

jakelina
19. okt 2013

@maya30 ptala jsem se jedné paní, co to má, dávala jsem tu odkaz asi před týdnem a psala mi, že si ji nechala poslat z Ameriky.

njonja
19. okt 2013

@maya30 prekrasne torticky! a ta s macickou!!!

mysiatkoo
19. okt 2013

@maya30 tiez som to okukavala 😵 len sa obavam, ze to je investicia ako do krajky... pouzijes na par tortax a ostane lezat v sufliku, aby neboli vsetky na jedno kopyto.... ale mat ix celu sadu, uz by sa dalo vyhrat 😝 len kto to zaplati??????? 😀 😀 😖

daja55
19. okt 2013

@maya30 mne sa to veľmi páči tiež, ak to zoženieš, daj vedieť, kde.

battole
19. okt 2013

Moje torticky pre dcerky 🙂

vladiella
19. okt 2013

@daja55 nooo vidiis, tak nakoniec do seba kamion a sanitka nevrazili, len sa stretli na odpocivadle 😅 😅

mysiatkoo
19. okt 2013

@aduskatt pocuj... nexces zaviest novu sluzbu v shope - pozicovnu? 😝 2e plus postovne na take veci by som brala... 2x do roka pouzit a neskladovat zbytocne.... 😎

tinamk
19. okt 2013

ahojte dievcata pridavam aj ja moju vikendovku kvetinovu🙂)))

aduskatt
19. okt 2013

@mysiatkoo uz sa na tom intenzivne pracuje🙂 riesim akurat s uctovnickou, ako to poriesit🙂

mysiatkoo
19. okt 2013

@aduskatt super, tak uz len doladit distribuciu s marvelousmolds a zakaznicky mas 😀

zuul
19. okt 2013

@maya30 paradne silikonky. ak by si zohnala tak sa hlasim aj ja.

lokalistin
19. okt 2013

@maya30 mas uuuplne bombovu robotu,viem asi sa opakujem,ale 1A krasne
@simasa krasna

lokalistin
19. okt 2013

@pipka ja tiez robim cokopuding
@lamps boze ta ovecka to je uplne nieco nadherne

ja milujem tuto temu

lokalistin
19. okt 2013

@dm1 ta krstinova je krasna, most vymakany a ta slza?,krajka vyzera velmi elegantne-moooc pekna

mariann2
19. okt 2013

ahojte babulky, šikovnice
dlho som nič nepridala, tak aspoň pár 🙂

vladiella
19. okt 2013

@dadulka271 pozri si v postupoch mas rozne typy ako na to 🙂 str. 40
https://www.modrykonik.cz/forum/recepty/marcipa...

lokalistin
19. okt 2013

@mirka100911 v teplej vode mozes rozpustit trochu hmoty ale vody trosicku a mas to take mazlave tym sa dobre lepi

vladiella
19. okt 2013

@mariann2 podarene 🙂

lokalistin
19. okt 2013

@simasa co je to ten lem na ej ruzovej?je to potah s nalepenymi cukrovymi gulickami?

lokalistin
19. okt 2013

@mysiatkoo Evi super napad

lokalistin
19. okt 2013

Tak docitane a dam moju rychlovku. Vcera mi volala kolegyna o 13:30 o 14:30 uz musim byt v robote a robim do 23:00,ci jej neurobim na dnes tortu, ak nie nevadi ved len co mas doma, takze torta "co dom dal" mala som len 4 vajcia a 175g cukru, tak je trosku nizka 😉 A @jakelina Majka na FB som to nechcela pred vsetkymi priznavat,ale mala chyby, robila som so smartflexom,ja ho nepouzivam,nerobi sa mi s nim dobre,ale mala som este zbytok z toho srdca a na hrane mi zase cely popraskal,tak som maskovala s tymi oblucikmi 😉 a s tym pismom sa este tiez musim ucit neviem ho pekne davat do roviny,ale moc sa mi to pismo paci a mala som malo cery, tak som dorabala, rozpustala v mikrovlnke a posledny pas stencilu nebol pekny taky rozmazany,lebo bola moc rozpustena cera 😝 ,tak len tak medzi nami 😵

lokalistin
19. okt 2013

a zase fotku zabudla 😝

lamps
19. okt 2013

@lokalistin aj ja mám toto fórum veľmi rada 😵 😵 😵 😵 😵 je tu tak príjemne sladko 😵 a ďakujem za pochvalu, ty si jedna z mojich najväčších lichotníčok 😀

vladiella
19. okt 2013

@woman04 ahojky, tak ako, uz si odtial nieco kupila??

lokalistin
19. okt 2013

@lamps ked sa mi inak neda,co je pravda, je pravda