Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
9. nov 2013

@muffinka8 aaaach ,ten je sladkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😵 😵 😵 😵 😵
@jakelina , kraaasna , tebe su tí krtkovia osud 😀 😀

halienka
9. nov 2013

@daja55 to sa čudujem, ja teda robím tak že na sáčok 250ml mlieka a tento puding som už viackrát použila, dokonca aj včera a bol úplne v pohode, vždy pekne stuhol 😕

mysiatkoo
9. nov 2013

@jakelina ty uz toho krtecka modelujes so zavretymi ocami, ci ? 😀 krasna...
@muffinka8 taky usmev samonaskakovaci pri pohlade na toho konika 😵

ika84
9. nov 2013

@luciahromadkova no super, namazala som to tym mojim kremom ale zatial sa netopi...

jakelina
9. nov 2013

@mysiatkoo
@pristela děkuji jste zlaté

lokalistin
9. nov 2013

Ahojte tak tu je moja trojposchodovka. Velikanske dakujem patri @vlada111 bez nej by torta nebola taka aka je, pomohla mi s fotkami, ktore su na torte v tom filmovom pase, vyzera to ovela lepsie ako len fotky naukladane
Dole orechovy korpus, nugatovy krem a visne, stred bledy korpus a jahodovo-jogurtova plnka a vrch kakaovy korpus a krem z kindercokoladiek vaha 12,05 kg davam foto aj s predlohou co mi dali, ze taku chcu a este musim pofotit to srdce

mysiatkoo
9. nov 2013

@lokalistin super!! Zanet, ty potahujes aj tie podlozky dole hmotu? alebo len okraj si potiahnes?

jakelina
9. nov 2013

@lokalistin a ty fotky to je na jedlém papíru natištěné nebo jak? Máš ho hezký 😉

lokalistin
9. nov 2013

@mysiatkoo dik ja potahujem cele podlozky

lokalistin
9. nov 2013

@jakelina dakujem, hej je to oblatka

lokalistin
9. nov 2013

@mysiatkoo a Evka moja kukaj spodok a vrch mam ganaz a stred maslo, vidis ten rozdiel? Sakra stred bola tiez ganaz, ale nejak od kremu asi nezatuhla a torta zbachratela musela som to cele orezat a rychlo zbytkami masla omaslovit, je kriba, hrnolata, ale mala som malo masla

lucula73
9. nov 2013

@jakelina krásna tortička,ty už toho krtka aj so zavretými očami urobíš 😀

lucula73
9. nov 2013

@daja55 ja už na nich kašlem,som sa dohodla,že na tejj torte bude iba ten vypletaný košík s babatkom ,bez koliesok a konštrukcie 🙂

mysiatkoo
9. nov 2013

@lokalistin no vyzera, ze si sa s tou ganazou uz paradne skamaratila 😉 mas moj klobuk dole za to,ze si to nevzdala po prvom pokuse 😵

lokalistin
9. nov 2013

@mysiatkoo nooo kamartky zatial nie sme, ale otukavame sa. zas ma trosku nastvala na tej strednej, ale myslim, ze jedneho dna sa mi to podari

elamaslakova
9. nov 2013

@mariann2 Tortička je prekrásna a určite si sa na nej poriadne narobila.

mysiatkoo
9. nov 2013

@lokalistin jak nie ste? sak sa pozri na ten vrx a spodok ... pecka

muffinka8
9. nov 2013

@mysiatkoo he he 😵 to je pre nášho miláčika 🙂

pipka
9. nov 2013

@muffinka8 ale ten je bozskyyyyyyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵

mysiatkoo
9. nov 2013

@muffinka8 tak vsetko naj k bliziacim sa meninam...a sneh nex si este xvilu nexa tam kde je 😀

a moja prva dnesna

evuska32
9. nov 2013

synovi k meninám na zajtrajšiu oslavu 🙂 mramorák, jahody, čokoládový pribináčik

jakelina
9. nov 2013

@muffinka8 ten koník je nádherný, ten výraz je boží 😀

pristela
9. nov 2013

holčiny pridávam aj sem dalsie víkendovky

jakelina
9. nov 2013

@pristela krásné a ten spodní čokoládový to máš jaký průměr?? To ti vyšlo kolem z jedné krajky a nebo jsi to nadstavovala?? Děkuji.

zuul
9. nov 2013

@pristela ako vzdy nadherne!

prosim cim omaslovavate tortu ked na nu ide coko? ja som urobila ako pod potahovku a teda ked sa krajala coko, cele kusy sa odlepovali. vobec sa ta coko nedala krajat.
dakujem

a mate niektora formu na cake pops?

ikabu
9. nov 2013

Ahoj, potrebovala by som sa poradit... chcela by som piect tortu, kde po bokoch by boli kinder cokoladky a vrch by som chcela ozdobit ovocim - proste "nasypat" tam kopu ovocia... ale neviem sa rozhodnut ci dat cerstve (co by bolo dost drahe, vhladom k rocnemu obdobiu) alebo tam dat kompotove ovocie alebo co sa mne najviac pozdava - kupit mix ovocia mrazeneho a nasypat to navrch - len neviem ci rovno z mraziaka ho tam nasypat a nech sa rozmrazi na torte alebo prv rozmrazit a tak na tortu... nemate niekto skusenost s takym??? dakujem krasne za radu

pristela
9. nov 2013

@jakelina su na nej dve krajky , cize som nadstavovala , ale prekrývaním , torta je mini , je ako prekvapko , čiže rýýchlovka kde je odpustene vsetko 😀 ma len tusin 16cm

@zuul kujeeeem 😵
-pod coko mozes dat cokolvek , aj šlahacku , ja mam v nej mascarpone plnku a s nou som aj obmazala celu tortu a na to pak čoko. Ju budem jesť aj ja , tak tam maslo zbytočne nedám 😀 😀 a jasne že ani poťahovka tym padom na nej nemohla byť 😀 - kto by to jedol , že joo 😀 😀

zuul
9. nov 2013

@wera_g ahoj prosim ta ked sem nakuknes, chcela by som detom cake pops. prosim ta ty mas formu tu elektricku alebo aj v silikonej forme sa daju upiect gulicky?
vsade na nete som nasla ze je to cesto, plnka zmiesane a urobene do guliek. no mne sa viac pacia, ze ta gulka je vlastne len piskotove cesto.
mas nejaky speci recept na pops?
dakujem za akukolvek radu, dufam, ze to neberies tak ze vyzvedam tvoje tajomstva na pops 😉 len by som chcela aby chutili. dakujem

vlada111
9. nov 2013

@mariann2 tak podľa mňa si to zvládla bravúrne. Taká torta do Americkej šou 🙂

lokalistin
9. nov 2013

@mysiatkoo no ale tretia zas neklapla a ta tvoja aka nadhera zas