Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vladiella
25. jan 2014

@mysiatkoo no vidis, ja som to trubka nechavala celu noc 😅

whiskey
25. jan 2014

muj prvni publikovatelny

pipka
25. jan 2014

@maya30 uzasnee ako vzdy 😎
len sa trosku pozastavujem nad tym, ze kto si da spravit tortu "popolnik so spakmi" 😝 🙄 🙄 😅 to akoze nejak mojej hlave nejde pochopit 😝 😀 😀 🙄

ja vobec akoze ani z recesie nechapem tie hovna, popolniky, a podobne nechutne veci....a ze mam si na tom pochutit 😅 🙄 ved podla mna ma torta lahodit aj oku 😖 ale to som asi ja divna 😝 😝 😅

maya30
25. jan 2014

@ikula2 dakujem 😵 no teraz som nepytala nic navyse ale ked chce niekto cudzi fakt piplavu tortu tak si k cene pytam 10-15 Eur priplatok za narocnost 😉

elamaslakova
25. jan 2014

@dagmarmustafa Nádherné kvietky a celá tortička
@daniela09 Krásne tortičky
@evicaka Krásny vankúšik
@muffinka8 Nádherná tortička
@chvapilu Super tortičky

mysiatkoo
25. jan 2014

@vladiella nic sa tomu samozrejme nestane, ale kto by z nas uz mal tolko casu cakat 😝

maya30
25. jan 2014

@pipka a ten popolnik dala robit vnucka pre svoju 73rocnu babku-fajciarku 😀 😀 😀 ale mala velky uspech, tak neriesim 😅 povodne chcela tortu v tvare cigarety ale mala byt masc.+maliny, tak som ju prehovorila na toto, lebo to by musela byt asi rolada a este som to tak nerobila...mna by zas nenahovorili na pohlavne organy a celkovo vulgarne torty, prsia su moje maximum v tomto smere 😀

nika1985
25. jan 2014

@pipka tak ja ja rozmyslam co a ako snazim sa ju prehovorit ako to len ide ale ze jej syn miluje tych pakov a ze ine nechce uz som v stave ze jej poviem nech si najde niekoho ineho

pipka
25. jan 2014

@maya30 mala si jej spravit taku cigaretlovu skatulku jak pristelka robila 😎 😅 😉

pipka
25. jan 2014

@nika1985 mna jedine co este ako tak ukecalo..ze povedala, ze necha na mna, ci tam bude panak alebo len ta maska...takze ja silno spekulujem, ze tam len tu masku dam 😅 😉 to este taky kompromos pre mna 😉

nika1985
25. jan 2014

jaj baby taka som spokojna bala som sa tej torty vlk a zajac 3vecery som tu modelovala strasne narocna zakaznicka aj k plnke mala vyhrady vsetko a teraz mi pise ze mala presedela 3hodky pri torte co sa vytesovala ze ju skoro celu uz zjedli a ze si ma zajednava uz na august jaj odlahlo mi.

vlada111
25. jan 2014

@lawli krásny traktor, máš čistú prácičku 😉

vlada111
25. jan 2014

@maya30 akože zase nechápem. klobúk dolu

vladiella
25. jan 2014

@mysiatkoo to je fakt 🙂

ejkula
25. jan 2014

@vladiella ja mám aj teraz už 4 dni pripravený základ na postavičku z buriz.hmoty. Mám ho len zabalený v sáčkoch, aby zbytočne viac neschol a v pondelok ho pôjdem poťahovať. Ja si buriz. hmotu robím asi týždeň dopredu, ako mi vychádza čas, ale raz mi ostalo viac (neodhadla som 😝 ) a skladovala som ju asi mesiac v sáčku v tme pri izbovej teplote a nič sa tomu nestalo. Ale poťahovala by som až tesnejšie pred robením torty. 🙂

ajka82
25. jan 2014

posledne dve male vikendove 😉

vladiella
25. jan 2014

Je tu niekto kto by poradil so skladovanim burizonovej hmoty, pls? 🙂

vladiella
25. jan 2014

@ejkula obrovska vdaka! 😵

viera6
25. jan 2014

Ahojte,krásne torty ste porobili...pridávam aj ja moje víkendové....

viera6
25. jan 2014
pipka
25. jan 2014

@ajka82 to cokoladove srdiecko vyzera mnaaam, boze ja mam dnes taku chut na sladke... 😅 😅 😅

idem si asi aspon tu moju babovecku spravit 😅 😀 😀

ajka82
25. jan 2014

@pipka dojdi na gastanovy jazycek alevo mandarinkovy rez 😉 svokra so svokrom uz odisla lebo deti ju zacali ignorovat, ze uz sa s nou nechcu hrat 😅 tak mame zas babsku party doma 😝
a uz mi lezu po stole ...vrrr ...

ajka82
25. jan 2014

jeeejda a keby len lezu po stole prisla som za nimi a oni ostrihali kvety co dostali od svokry k narodeninam 😅 🙄 🤐 😅

pipka
25. jan 2014

@ajka82 u nas sa vresti uz asi hodinu...naposledy kvoli tomu, ze tomi chce navliekat drevene koralky a hanka mu to nechce dovolit, tiez kricim pomooooc 😅 😅 🙄 😀
obaja chori, tak sa nemozem z domu hnut, ale inak by som dosla okamziteeeeee 😅 😉

ajka82
25. jan 2014

@pipka skore uzravenie detvakom...to poznam...romanka chce nieco robit a karin jej zakazuje, lebo to neni podla jej predstav a nemoze tak mladsia robit 🙄 a uz neviem ako vysvetlit, ze kazda ma svoj vlastny nazor a postupy a nemusi byt vsetko podla toho ako karin chce 😠

ivkaivka
25. jan 2014

ahojte, po dlhšej dobe pridávam 2 pre kámošky, to vedierko sa mi torška povlnilo ... čo už... a idem pozerať Vaše 🙂

pipka
25. jan 2014

@ajka82 presne presne presne 😅 😅 😅

obcas sa divim, po kom ona je 😅 a najradsej by som povedala, ze po mne nieeeeee 😀 😀 😀 😅 😅 ked si mysli, ze musi byt vsetko dobre, len tak ako to spravi ona 😅 😅 😅

zuzanajo
25. jan 2014

ahojte ja by som chcela vyskusat upiest tortu synovy co vsetko na to pitrebujem cesto hmotu potahovaciu ake nastroje plnky a take viete my poradit bola by som vdacna dakujem

laumi
25. jan 2014

Pre našu veľkú slečnu 🙂)

lawli
25. jan 2014

@elamaslakova ďakujem 😉
@jakelina ďakujem 😉
@vlada111 ďakujem ,ale ver tomu že ta moja práca až taká čistá nie je...je tam kopec chybičiek 😀