Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

denisak77
29. aug 2015

Ahojte,aj ja sa hlásim po prázdninách a tiež som sem tam niečo veľmi rýchle popiekla .Dnes som mala 2 ,ale poviem vám hnevala som sa sama na seba,že som sa dala nahovoriť.Dúfam ,že budúci týždeň už bude chladnejšie ,lebo neviem....... 😝 😝 😝 .Toto je celé moje prázdninové pečenie,žabky myslím ,že som už aj pridávala.

elamaslakova
29. aug 2015

@denisak77 nádherné tortičky

peciemslaskou
29. aug 2015

@elamaslakova ďakujem

sticker
29. aug 2015

@denisak77 @maya30 Tak krásne tortičky ste zase napiekli... nádhera 😵 😵 😵 😵

nicoletta77
29. aug 2015

Ahojte dievčence. Po kratšej prestávke sa mi pri novorodencovi podarila takáto torta. Bola pre súrodencov. Námet na tú pirátsku časť si zákazníčka našla tu na stránke.

jakelina
29. aug 2015

@nicoletta77 to obdivuji, že to stíháš. Šikulka

kubrt
29. aug 2015

@lamps no to srdce z kvítků - to je jak pohlazení, 🙂 a i když to vypadá jednoduše, takhle krásně to poskládat je umění 🙂

lokalistin
30. aug 2015

@lamps krasa

akzuzs
30. aug 2015

Dobre ránko pridávam moje za posledne dva týždne. A definitívne končíííííím.
NECHCE NIEKTO CHLADNIČKU NA TORTY? Budem predávať a aj tortovnicu podkovu, veľký kruh a aj ovál. Ostatne si nechám keď budem robiť mojím deťom a švagrovej pre deti. Inak DOSŤ

lokalistin
30. aug 2015

@akzuzs dakujem 😊

lokalistin
30. aug 2015

@akzuzs a co si sa tak zrazu rozhodla, ja chladnicku potrebujem, zial nezijem na SK

dush
30. aug 2015

@akzuzs DAKUJEM

elamaslakova
30. aug 2015

@akzuzs ďakujem

mysiatkoo
30. aug 2015

cafte... preletela som foto, k docitaniu aspon par stran sa dufam prepracujem postupne... a moje vikendovky a tusim tie starsie som tiez nedavala

dush
30. aug 2015

krstinova

jaama
30. aug 2015

Včerajšia tortička na 50tku. oslava sa niesla v takychto farbach 😊 🙂

sikag
30. aug 2015

ja som mala tento tyzden moj oblubeny styl - vitraz 🙂 som sa tesila 🙂

zuzka7512
30. aug 2015

šlahačkovo-ovocná...

grasie
30. aug 2015

@sikag jééj tieto postavičky mám strašne rada, snáď budem mať niekedy možnosť ich vyskúšať
a to ti akože moje modelovačky ich pripomínajú?? 😅

tá vitrážka je úchvatnáá 😵 len mi prosím povedz, ako si to v tomto teple maľovala?? ja som bola úplne zúfalá, jak bolo všetko zasa spotené 🙄

@maya30 prekrááásne kúsky 😵
@mysiatkoo radosť pozerať na tvoje tortičky, normálne mi úsmev na tvári vyčaria 🙂

grasie
30. aug 2015

@lamps Andrejka prekráásne tortičky, tá prvá je absolútne dokonaláá 😵
@pristela ach tá tvoja arielka je úplne božská 😵

grasie
30. aug 2015

A ja vám idem pridať moju úplne prvú tapetku, bo ja predtým vždy len po troške 😅
je to zber za posledných pár týždňov. teda až na prvú foto, to je naša sasettka /ak by ste ju niekto náhodou nespoznali 😝/, čo som chystala ako swap na stretko do BB, len sa mi pokazila tak trochen dosť, no a som našla foto, šak ke=d prejde úpravou, tak bude vyzerať tak isto 😝, druhá foto je užiteľ trubky mojho pubiša, sa chcel nechať zvečniť, frozenky predstavovať netreba, máša a míša chytajú ryby, také bolo zadanie, tak som to poňala po svojom a jazierko od @pristela nemohlo chýbať, no a posledná ma potrápila najviac, teda nie samotná monsterka, ale to poťahovanie 🙄

elamaslakova
30. aug 2015

@grasie Nádhera

elamaslakova
30. aug 2015

@sikag Perfektná

evala777
30. aug 2015

ahojte tak po dlhej dobe, čo som tu nebola, pridávam moje augustové dielka, budem sa snažiť vás dočítať 😉

elamaslakova
30. aug 2015

@mysiatkoo Prekrásne ako vždy

kubrt
30. aug 2015

@mysiatkoo nemůžu se vynadívat - paráda 🙂

kubrt
30. aug 2015

@akzuzs jejku, proč končíš ☹ , holky neblbněte. Kdo mi bude dodávat chut do pečení? 😝 Ale chápu 😉 tento týden jen dve normal noci. Když peču, neustale si udržuju dost vysokou hladinu kofeinu v krvi 😀 😀 - jinak bych to nedala. 😝 A to množství dortů v kterém některé jedete -údiv 😕 Ted jdu uklízet kuchyn 😝 - rano jsem odevzdala dort a s rodinou jsme odfrčeli. Taky máte někdy tak šílenou chut ssebou prásknout jen tak k televizi? 😀 😀 😀

jakelina
30. aug 2015

@kubrt já ani nepeču a taky bych sebou ráda práskla k televizi a nepotila se jako vrata od chléva. 😒 😒

akzuzs
30. aug 2015

@kubrt @lokalistin chcem. Nastal ten pravý cas.Budem mat tohoho vela syn ma 6 diagnóza na chrbtici a koncom mesiaca ide k primarovi tak si myslim ze to bude maratón cvičenia,rehabky a tak. Zacina škola,praca a krúžky,ja študujem na VŠ a na jar štátnice a njhlavnejsie deti to uz neznasali, namiesto venovania sa im som vzdy nieco ine robila tak som to prehodnotila,lebo ten cas mi nikto nevráti. Ale kumšt vas budem a obdivovať.