Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

benjik
16. júl 2010

@vinka a fakt si to nezkopírovala a nevytiskla, nádhera!

julinka25
16. júl 2010

dakujem dievcata, aj vase diela su nadherne!!! 🙂 🙂 🙂

vinka
16. júl 2010

@benjik čo myslíš to logo?Nie,nie dík,že zožalo taky úspech.Aj mne sa najviac na celej torte páčilo to logo 😀 😀 Tu je detail mašle 😉

vinka
16. júl 2010

@dm1 😀 😀 😀 😀 a májovky ti rozumeli o čom píšeš? 😀 😀 😀

vinka
16. júl 2010

@julinka25 pána a ten nemo je fantastický 😉

dm1
16. júl 2010

@vinka ani moc nie ked som tam spominala ferrari a torty 😀

reruna
16. júl 2010

Ahoj, prosím vás kde kupujete ty potravinářské barvy, já jsem to u nás zatím nikde neviděla, máme tu jen Albert a Lidl... a horko těžko jsem sehnala mandlové aroma - v drogerii...
a prosím vás nemáte někdo link na nějaký video návod, jak potáhnout kulatý dort?

vinka
16. júl 2010

@reruna práškové kúpiš v drogerke.A gélove cez internet 😉 www.peceniehrou.sk 😉

anibas
16. júl 2010

@vinka perfektnéééé auťáky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a kabelka bola pečená v oválnej zapekacej miske a na pol rozdelená a vaňa v kovovej miske a okraje orezané
kabelka vážila 1,5 kg a vaňa 1 kg - a to mala vážiť 0,5 kg 😝 😀

reruna
16. júl 2010

Holky díky 🙂
anibas, vinka - jste hrozně šikovné 🙂

vinka
16. júl 2010

@anibas kriste,že pol kila.To by som sa asi ani netrafila. 😀 😀

beruska2x
16. júl 2010

holky ja to ted dodelala, ani mi nechtela vystydnout zelatina a malej nechtel spat 😝 ale dobrej bude 😀

alionuska
16. júl 2010

Slniecka..iba pridavam nove fotky..zajtra budem citat a pozerat co ste krasne popridavali....
Ruzickova klasika
Madagaskar
spiderman
slzicka s orchideami
Futbalova lopta
Korytnacky 02 z reklamy🙂

vinka
16. júl 2010

@alionuska kriste ženská to ako stíhaš.Ja som mala dve a som fachčila skoro celý den.ty ako zvládaš 6 😕 Ty snad niesi ani človek ty asi čaruješ ženská.Fakt su krásne tie torty. 😉

beruska2x
16. júl 2010

@alionuska ali no krasa 😉 ty orchideje jsou jak zive, mas muj obdiv v tom teple 😅

vinka
16. júl 2010

Tie korytnačky mi pripadajú ako keby sa išli množiť 😀 😀 😀

beruska2x
16. júl 2010

@vinka na co ty hned nemyslis 😀

vinka
16. júl 2010

@beruska2x aj tvoja tortička je krásna 😉

vinka
16. júl 2010

@beruska2x ale nie?no kukni na ne. 😀 😀 😀

beruska2x
16. júl 2010

@vinka no jo no 😔 😀

sloniiicek
16. júl 2010

ahojte kocky. tak predstavte si, ze mam za sebou svoju prvu torticku na objednavku. taka som bola rada. v stredu vecer mi pisala kamoska a dnes vecer si bola pre nu. a predstavte si, ze to bola objednavka na pipika. 🙂 poziadavka bola, aby bola vesela.

a druha torticka bola pre dcerku v stredu k narodeninkam.

sisa.b
16. júl 2010

@alionuska nadherne torty 😵 😵 😵 ako to robis, ze aj v takomto teple sa ti dari?

u mna hotova katastrofa. viac nez hodinu som potah na striedacku rozvalkavala, podsypavala, skusala potahovat, dvakrat som ho strhla a aj tak je to hrbolate a otrasne 😢 😢 😢 kurnik, a to je moja prva zakazka. ja snad nebudem mat odvahu si ani za suroviny vypytat 😔

vinka
16. júl 2010

@sisa.b a kde je foto?

bianca
16. júl 2010

@alionuska nadhera ale neda mi......co robia tie korytnacky ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inak decka zasa sa mi dari.Som dofarbovala kvetinky a margaretku som totalne poserkala a gerbery ani nohovorim.Nikto mi pomiesal stetce a omylom som vzala ten zo zelenou farbou,namocila do oranzovej a malovalaaaaaaa.A mam hnede flaky.Slak ma trafi

vinka
16. júl 2010

@bianca nerozumiem ty máš na každú farbu jeden štetec? 😕 No a,že len ja myslím na hluposti ked som kukla na tie korytnačky 😀 😀 😀 Aha čo si si všimla 😀 😀 😀

bianca
16. júl 2010

@vinka no ja som toho mala rozmalovane viac vies?Dorabala som tu nestastnu margaretku zelenou a na oranzovu som mala druhy stetec akurat ze sa neako pomiesali a dopadlo to tak ako to dopadlo

vinka
16. júl 2010

Aha.Tak to je smola to hej 😒

bianca
16. júl 2010

este mam otazku.Budu mi drzat kvetinky male na mliec,marcipane bielk.polevou?Ci ako lepite?Musim daco vymysliet ked nakoniec robim uplne neico ine

sisa.b
16. júl 2010

@vinka este ho nemam posladany, iba potiahnuty. cakam, kym sa zas zachladi, lebo mu staci 5 minut mimo chladnicky a uz je hotovy ☹
ale musim povedat, ze uz som kludnejsia. volala som s tou pani este na upresnenie nejakych detailov a ta mi povedala, ze si nemam robit starosti. ale aj tak ma to mrzi ☹