Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

beruska2x
25. júl 2010

@benjik teda ten hrib je jak skutecnej 😕 😉

benjik
25. júl 2010

@beruska2x díky,jo nescafe barví dobře.

reruna
25. júl 2010

@benjik hříbek je super. Musela jsem se smát tvému popisu, že ti mm v noci užral kus srdce 😀

winona24
25. júl 2010

pekný veťer babulky...poprosím Vás o radu....potrebovala by som link na nejaký e-shop,kde sú najlacnejšie pomôcky...potrebovala by som sadu kostíc a wilton farby....ďakujeeeem. 😉 😉 😉 😉

benjik
25. júl 2010

@reruna no kus,rovnou půlku 😀

winona24
25. júl 2010

večer...nie veťer.... 😀 😀 😀

bzucinka2
25. júl 2010

@benjik jeeeeeej krasne a aky zaujimavy napad s tou ruzou parada 🙂

benjik
25. júl 2010

@bzucinka2 díky to bylo v časopise.

vinka
25. júl 2010

@winona24 neviem či ti niekto dá konkretne lacný e-schop lebo niečo je lacnejšie tam niečo tam.A je ich viac.Ja som na posledy nakupovala cez www.peceniehrou.sk tak skús pozrieť 🙂

vinka
25. júl 2010

@benjik krásne tortičky.Ale ja som dubák farbila suchým kakaom a bol ako zamatový.Fakt sa hodí nato lepšie suché kakao.Skús to na budúce.Lebo dubák na povrchu je tak ako zamatový. 😉

bubbles
25. júl 2010

prosim Vas, baby, kde v Presove sa da kupit hmota na potahovanie? cukraren / hypermarket? taka, ktoru uz len rovno vyvalkam a pouzijem... minule som si robila z marshmallow, ale dopadlo to smiesne, no, ved prvykrat 🙂 teraz mam robit babke na 80, tak chcem ist na istotu.. neviem, ci mozete tu, alebo do IP radsej... dakujem...

vinka
25. júl 2010

Ale tým som ťa nechcela skritizovať to nie.Všetke torty boli fantastické fakt. 😉

deni_v22
25. júl 2010

ahojte, tak som to dnes dobojovala s kabelkou, este raz dakujem za rady, nerozpadla sa 😉 no zabrala mi celu nedelu.. nechapem, ako niektore stihate tolko tort za vikend a este take nadherne, ziadne rychlovky..bud mate viac ruk, alebo ma vas den viac hodin, alebo, co je napravdepodobnejsie, som gramblava 😀 kazdopadne mate moj obdiv 😵 ..

nikanika28
25. júl 2010

Cafte baby....
No ja len cumim... anibas, tie torty su uzastne 😵 😵 . A vsetky, co ste popridavali 😵 . Ali uz ani nekomentujem, by som sa opakovala 😀 ..krasa
Ja som dnes dorobila pre mamu ten kosik 🙂

nikanika28
25. júl 2010

@deni_v22 ze gramblava 😀 🙄 🙄 ...ved ta kabelka je uzastna, ako ziva 😵

deni_v22
25. júl 2010

@nikanika28 vdaka, ma kopec chyb, ale nevadi, dalsia bude lepsia 😉
mne sa paci tvoj kosicek, je taky sviezi, letny..to su vykrajovatka gerbery ci margaretky?

nikanika28
25. júl 2010

@deni_v22 dakujem 😉 ..no je tam aj jedno aj druhe, velke kvety su gerberove a mensie margaretkove 😀 . Bola to len taka rychlovka pre mamu k meninam, vecer som robila vyplet a dnes poobede, ked mala spala, som robila kvety..no a blba, mohli ma skor napadnut tie usi na kosik, mohli pekne vyschnut...len ja som ich robila dnes doobeda a nestihli stuhnut, tak su take zvadnute 😀 😀 😀

bianca
25. júl 2010

hojte prdelky.Idem vas len pokukat a pochvalit.Zajtra budem mocno-silno-upenlivo prosit mobil aby zazvonil a zvestoval ze kuchyna kompletne dovezena.

marfic
25. júl 2010

@deni_v22 kabelka je suprová
@nikanika28 košíček je krásny, čím to natieraš, aby sa to tak lesklo?
Ináč môj žabiak stále leží, ale vyzerá to lepšie, je skoro celkom stuhnutý, v nohách má výstuže, tak držte palce, aby sa zas neprelomil. Lebo keď zas spadne, tak ho asi dám do pol pása do vody a bude kľačať pred nevestou.
😀

nadulici
25. júl 2010

@nikanika28 ako sa ti robi s tym tvoritkom na gerbery?....zajtra by mi malo prist, tak uz sa tesim, ze zasa nieco nove vyskusam....
a vsetky torticky su nadherne.... 😵

nadulici
25. júl 2010

@marfic 😀 😀 😀

benjik
25. júl 2010

@vinka já vím,já ale kakao neměla

benjik
25. júl 2010

@vinka navíc to není myšleno konkrétně jako hříbek,ale jako nějaká houba,hříbek to připomíná všem co ho viděli.

deni_v22
25. júl 2010

@marfic dik, akysi neposlusny je ten tvoj zabiak, ale ty ho iste skrotis 😉

inak baby, postrehli ste? http://tvnoviny.sk/spravy/ekonomika/zahadny-obc...
nemali by sme sa predzasobit skor nez zdrazie? 😉

nikanika28
25. júl 2010

@nadulici ide to s tym uplne jednoducho, rychlo... kuk sem, je tam detail len cisto vykrojenej gerbery http://www.facebook.com/photo.php?pid=31049472&...
@marfic natierala som kakaom rozpustenym v alkohole 😉

nadulici
25. júl 2010

@nikanika28 si ma potesila....

benjik
26. júl 2010

@nikanika28 krása, by mě nenapadlo udělat ty uši po straně.
@deni_v22 nádhera a tu lbut jsi dělala jak?

Jinak já jsem ted načala tu svou růži a fantazie a to je jen obyč piškot pudinková nápln,no a na řezu taky nádhera.asi deset plátů těsta se střída náplní.

deni_v22
26. júl 2010

@benjik dik, zhabala som starsej dcere vsetky pomocky na plastelinu a jedina pouzitelna medzi nimi bola formicka na labut 🙂

benjik
26. júl 2010

@deni_v22 a vrátilas jí pak? 😀

deni_v22
26. júl 2010

@benjik odhalila si ma, nieee 😀 😎 ale ona uz ma 11, uz ma ine zaluby 😉