Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

akika722
2. feb 2011

@vinka 😵 ďakujééééém 😵

reruna
2. feb 2011

@nata_ ahoj, díky za inspiraci, ráda peču muffiny 🙂 aspoń bych řekla, že to většinou jsou muffiny, potáhnuté a ozdobené marcipánem a v nějakých pěkných košíčkách, to by to mohla být pěkná dekorace stolu, např. v tom zapíchnuté jmenovky, aby hosté věděli, kam si sednout - zajímavé... no a ta pěna nevím, já dělám různé krémy a nastříkám je nahoru, ale to se musí většinou hned sníst, to moc dlouho nevydrží po vytáhnutí z lednice.... ale třeba holky ví jak na to......

mizulienka
2. feb 2011

@lucula73 ahoj, mozem sa spytat, aky mas fotopostup na kitty? ja sa tiez chystam v aprili urobit pre moju malu, hladam inspiracie 🙂) ale ty si urcite skusenejsia ako ja, ja som vseho vsudy upiekla jednu tortu zatial 😕

nata_
2. feb 2011

@reruna tak predsa niekto 🙂 vdaka

weirdo
2. feb 2011

@beruska2x - krasne kvetinky 😉 . To si ako robila?

reruna
2. feb 2011

@andriss23 krásná košile i ten modrý 🙂
@bzucinka2 fakt nádherný dinosaurus 🙂

reruna
2. feb 2011

@beruska2x moc pěkně se ti povedly ty růžičky 🙂

mizulienka
2. feb 2011

@beruska2x Krasne mas tie ruze aj ta masla je fantasticka, robila si to podla nejakeho fotopostupu?
vyskusala by som to 😵

lucula73
2. feb 2011

@mizulienka ja mám tento uložený...sú všeliaké,ale tento sa mi páčil 🙂
http://www.tortyodmamy.sk/?q=hello-kitty-fotopo...
a pár strán dozadu bol tiež nejaký postup,skoro taký istý.

mizulienka
2. feb 2011

@lucula73 tento vyzera super. dakujem 😉
a aky korpus a krem budes robit? korpus sa pecie asi normalne na plechu ze? 😕

bzucinka2
2. feb 2011

@reruna dakujem 🙂
@jakelina presne tento mam aj ja 🙂

rene82
2. feb 2011

ešte sa môžem opýtať? tortu čo plánujem robiť, chcem naplniť falošným parížskym krémom. je vhodný aj pod tú poťahovku MMF? a aký krém robievate na ozdobovanie?

lussy23
2. feb 2011

@andriss23 - krásne torty
@beruska2x - krásne kvietočky

beruska2x
2. feb 2011

@nata_ koukni se na TOM - najdi tam podle mista kde bydlis cukrarku, podivej se na jeji prace atd co se ti u ktere libi a poptej se jestli ti to nekdo udela... tohle vypada zdobene kremem + ozdoby bud z MMF, FMM nebo jedleho papiru - ty kvitka... je to manipulace jak s dortem ale samo x hodin na stole v teple ti povoli kazdy krem... ale jako vyzluzka ze svadby do malych krabicek je to idealni a moc pekne 😉

beruska2x
2. feb 2011

holky dekuji 😉

@weirdo ruze z normalne listek po listku - ten prvni stocim do rulicky a kolem obtacim dalsi, jiank jsou vykrajene - sada na kopretiny...

@mizulienka http://www.tortyodmamy.sk/content/fotopostup-na... tady ten... jen je docela makacka tam dat soumerne ty ouska a zaroven aby to drzelo.. lepila jsme to pomerne dost vodou a taky mezi patra jeste MMF... ale napoprve dobry 😉


@bzucinka2 podle me ta hlava taky korpus nebo puncovina potazena - jako treba uhrosika nabo psika...

beruska2x
2. feb 2011

@rene82 jo falesny parizsky muzes dat i pod MMF jde s nim i zdobit, nebo klasicky pudink + maslo, salkovy...

lucula73
2. feb 2011

@mizulienka krém asi trasený s jahodami,lebo ten majú deti najradšej a korpus som jeden už dovrzala,takže budú guľky 😠 😀
..neviem,nemám recept na veľký plech,aby sa to dalo raz prekrojiť.......musím pošpekulovať 🙂

raci
2. feb 2011

@jakelina zatím ještě ne, budu dělat dort až na pátek, tak jestli bude k něčemu vypadat tak ho sem určitě dám 😉 jinak já dělala už hodně dortů ale nikdy jsem je nefotila, mám vyfoceý asi jen dva a svatební cukroví, ale pak nějak nebyl čas a mě to přestalo bavit, tak jsem nepekla a teď mě to zase začíná chytat, tak hledám inspirace a tak.. 😅

jakelina
2. feb 2011

@raci určitě se povede.
Já jsem narazila na internetu na tady tu hmotu. Znáte ji některá???

jakelina
2. feb 2011

http://www.monacoint.com/eshop/node/12376

Než jsem dala odkaz, tak mi vypadl internet a odešlo to bez něj.

andriss23
2. feb 2011

@sisa.b áno,bolo to pre doktora,môjho šéfa 🙂 , a je potiahnutá smartflexom čerešňovým,dobre sa mi s ním robilo

beruska2x
2. feb 2011

@jakelina taky bych chtela zkusit nejakou origo potahovku ale taky navim jakou - K, Wi, Dama dekor pasta, Smartflex..

tahle taky vypada " sympaticky" http://www.cukrarskepotreby.cz/cze/produkt.html...

kdyz kdo si ma vybrat 😅

zuzana124
2. feb 2011

@jakelina keď potrebujem viac farebnej hmoty tak farbu dávam pred rozpustením a keď potrebujem malé množstvo tak potom pridávam farbu už do hotového. 🙂

jakelina
2. feb 2011

@zuzana124 děkuju 😉 jsi hodná. Tak budu příště zkoušet. Já jsem tam tu barvu nasypala a přidala trochu vody. Možná jsem měla přidat jenom tu barevnou vodu.

jakelina
2. feb 2011

@beruska2x ta hmota vypadá dobře. Zaujalo mě, že se to může přidat k jiným hmotám. Já bych asi měla strach to nějak míchat, že se s tím pak nedomluvím, ale asi to jde. 😉

fukylove
2. feb 2011

@lucula73 - a neskusala si urobit si viac korpusov? teda ja robim tak, ze si spravim na velky plech iba taky korpus, aby som ho mohla navrch naplnit a na to polozim dalsi upeceny korpus a nemusim prekrajovat 😉 😉 😉
som tak robila cez vikend pokus o hrocha 😉 😉 😉 je to ovela jednoduchsie ako prekrajovat korpus z velkeho plechu 🙂

bzucinka2
2. feb 2011

@beruska2x dakujem uz som nasla aj postup, tak je to korpus dotvarovany 🙂

ellise
2. feb 2011

holky, potřebuji jen tip, jakén kominace korpus-krém -ovoce se vám osvědčili....... minule jsem dělala, mramorový korpus, čokoládový krém, banán, bylo to výborné, všem chutnaaá ta kombinace krému a banánu, i teď bych udělala mramorový korpus a zvažuji co do toho,....... jeden tip mám višňový krém, a víc mně nenapadá, tak jestli se vám něco osvědčilo,............ díky