Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mamina1978
21. nov 2012

@lamps no , ale ja ju tam nevidim 😕 😕 😕 😕 😕 bola som teraz este raz kuk, no asi potrebujem nove okuliarky 😕 😕 😔 😀

lamps
21. nov 2012

@mamina1978 no idem kuk aj ja, možno som to tu v tom blázinčeku mojom zabudla odoslať 😀

lamps
21. nov 2012

@mamina1978 ona tam vážne nebola 😕 😕 😕 😕, ale už je na určenom mieste 😀

dadka212
21. nov 2012

@mamina1978 prezradím ti to 😀 ja používam farby wilton, cyklamenová je tmavo ružová, zelená je zmiešaná žltá s kelly green (pozor so sugarflair farbami to nejde) , modrá je celeste 😉

pristela
21. nov 2012

@lamps nemam na to ziadnu fintu ☹

luciahromadkova
21. nov 2012

@lamps nadherná 😵

lamps
21. nov 2012

@pristela no pekne, ja by som potrebovala obe ruky pravé 😀 😀 😀 lebo keď maľujem pravou rukou očko na ľavej strane, tak mi je to od ruky a ľavou si teda maľovať netrúfnem 😕

mamina1978
21. nov 2012

@dadka212 no tak viem uz preco take pekne nenamiesam, lebo ja mam vsetko sugarflair..... 😕 😕 😔 😔 Z tych staci malicko a maju tiez niektore pekne decentne oddtiene, no ked by som chcela nieco take vyrazne ako mas ty na tortickach, tak sa mi to nepodari. ☹
dakujem ti krasne za rychlu odpoved 😵 a ze si mi to prezradilaaaaaaa 😀 😀 😀

pristela
21. nov 2012

@lamps niektore holky maluju tak ze si tvaricku otocia dole hlavou ked idu malovat lave oko 😀 ale ja to tak nejak neviem . Vsak nemusi mat uuuplne rovnake , ani ty nemas rovnake 😀

lamps
21. nov 2012

@pristela no nemám to je pravda, ale nemusia byť na môj obraz, chúďatká 😀

jakelina
21. nov 2012

@lamps ta sloní slečna je nádherná 😉

ferinka
21. nov 2012

holky prosíííím o tu radu jak nejlépe na ten čokotransfer , děkuju moc 😉

dadka212
21. nov 2012

@mamina1978 ja mám tiež niektoré sugarflair ale mne sa moc tie odtiene nepáčia v porovnaní s wilton s tými som omnoho viac spokojná 😉

jakelina
21. nov 2012

@ferinka naleješ na to čokoládu aby nebyla moc teplá ani moc studená, jinak se ti neotiskne ten vzor a nebo se ti to rozmaže, dáš to na dort. Na kulatý ještě když to jde ohnout, aby jsi to vytvarovala a na hranatý můžeš až po zatuhnutí.

anulicek
21. nov 2012

@lussy23 Haha.. moje... tak to som sa pobavila... toľko "detailov" neprepracovaných.. keď to porovnám s kúskami, ktoré sem dávajú iné dievčatá, tak je naozaj vidno, že som začiatočník... Srdiečko, si veľmi milá.. ale priznám.. tortička bola robená z láskou a to som rada, ak je to vidno 🙂

bambula1307
21. nov 2012

@pipka juj Janka 😉 jake krasne postavicky..ukladam a dakujem za inspiraciu 😀

@lamps Andrejka si moc sikovna, slonikova slecna je nadherna ,dakujeme velmi pekne za postup 😉 cmuk

bambula1307
21. nov 2012

pipka..heeee sa rehocem na mikrotrtke 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
21. nov 2012

@bambula1307 no a nie je to krasny vyraz 😀 😀 😀 to mam od pristelky 😅 😀 😀 ma uz nakazila tym 😅 😀

daducha
21. nov 2012

@mizulienka v klasickom pomere ako s normalnym mliekom to ostane riedke.Mozno skusit s viac pudingom .A ovsene je ovela chutnejsie,ryzove je take vodove 😉 .Kupujem ich v DM-ku

daducha
21. nov 2012

@anibas 😀 😀 😀 ,dala som tri a bolo OK 😉

dm1
21. nov 2012

@dadka212 prosim ta ta modra wilton ceseste to je aka taku som este nikde nevidela 😲 . ja pouzivam sky blue aj ta je krasna. rovnako tmavoruzova rose je moja oblubena len tu kriklavu zelenu robim z bitter lemonky od sugarfleru alebo aj tak ako ty pises 😎

ferinka
21. nov 2012

@jakelina ahaaaaaaaaa,tak já to myslela úplně jinak,díky moc,to jsem byla mimo 😅 😀 😀 😀 No jsem zvědavá,jak to poznám, že je to ok,ta teplota čokošky 😅

jakelina
21. nov 2012

@ferinka sáhni prstem, mělo by to být takové vlažné, nesmí to pálit.

dadka212
21. nov 2012

@dm1 to som kupovala ako tyrkysovú, len na obale je napísané celeste....ja tú kriklavo zelenú robím aj so žltou melon sugarflair ale základ je mať zelenú wilton lebo keď som dala zelenú sf tak bola otrasná 😝

pristela
21. nov 2012

@pipka žena moja , aj keby to tu tak nenapíšem aj tak by si to tak uz nazývala!!! 😀 Vies ako sa tesim na víkendos??? Lebo počúvať ako Eva má sivú sukňu a Vilo so Samom melú orechy ..... noooo , neviem , neviem 😀 😀

@jakelina 😀 😀 😀 😀 neviem k čomu patrí : sáhni prstem, mělo by to být vlažné , nesmí to pálit 😀 😀 😀 😀 ale oki , poviem to aj puberťákovi nech si dáva pozor 😀 😀 😀

mizulienka
21. nov 2012

@daducha dakujem uz som urobila, vobec ho tam nie je citit a islo to celkom dobre 😉
dakujem 😉

lamps
21. nov 2012

@pristela 😀 😀 😀 a u nás sa číta aj: "Sova visí? Asi spí!" 😀 😀 😀 a ešte že, Emil pílil, ale mimo lesa 😀 😀 😀

natyi25
21. nov 2012

pekný večer cukráročky :D prikladám fotku mojej druhej, inak teraz "skúšobnej narodeninovej časti" minitortičku sme použili na narodeninové fotenie :D premiéra ozajstnej veľkej narodeninovej bude 8.12. 🙂 viete mi prosím odporučiť nejaký jednoduchý recept na smotanovo - jogurtový krém, ktorý môžem dochutiť lesným ovocím? tak, aby mohol tortičku ochutnať aj oslávenec 😉 ? ďakujem 🙂

niobe63
21. nov 2012

Torta v tvare darceka 🙂 pre moju kamosku 🙂