Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

maca77
13. feb 2012

@pristela jáj, tak to je niekedy naozaj ťažké 😒 ale keĎ si už vybrali, tak dobre...

pristela
13. feb 2012

@maca77 jj tazke to ja mam skoro s kazdym , kazdy mi vzdy napise , ze to nechaju na mna ☹ len ono to je tazko trafit sa do vkusu ked neviem ☹
som sa tesila z tej ciernej a uz ju kvoli mame zmenila, aach jo , tak uvidim 😖

jakelina
13. feb 2012

@pristela synátor???? To přece určitě samoooooooooooooooo ne??? 😀 😀

pristela
13. feb 2012

@jakelina joooo, on sa nepriznal 😀 poctivo ju hladal aj dnes 😅 😅 akoby nic 😀 len , stala ma 5€ 😠

marci2305
13. feb 2012

Akurát som dopiekla a dozdobila. Je to malilinké srdiečko. Mramorový korpus, krém šľahačka, mascarpone a maliny 😉 Dúfam, že sa bude drahému páčiť 😝

katulkaaaaaa
13. feb 2012

@marci2305 srdiecko spravi urcite velku radost 🙂

larah
13. feb 2012

@marci2305 parádne,to musi byť aj patričná odozva 🙂

alenv
13. feb 2012

@marci2305 100ˇ%

marci2305
13. feb 2012

@larah Odozva bude asi taká, že ju zjeme spolu 😉
@katulkaaaaaa Ďakujem 😉 Dúfam, že áno...

alenv
13. feb 2012

@pristela já dělám šlehačkové pořád.. a můžu říct, že kdy je dort těžký tak ten dole má opravdu co dělat 😖

nedockava4
13. feb 2012

@zklimekova jej, mohla by si mi napisat postup? dakujem

larah
13. feb 2012

@marci2305 no ved ja som nemyslela nič zle 🙂

pristela
13. feb 2012

@marci2305 jejee to je milenéééé 😅

@alenv ja robim slahackove tiez casto, pre nas iba tie , ja moc nemam rada ked je v plnke maslo a ani pudingove mi nejak nesmakuju, ste ma tu rozmaznali holky 😉

Babyyy, potvrdene, specatene, kraasna červená netrhajuca sa mmf 😅 ja tú hlavu snad aj obleciem do šiat 😀 že zrovna cervene som si vymyslela, ale tak ja blbec robila som to bez rukavic 🙄

alenv
13. feb 2012

@pristela máme to upolně stejně.. máslové já nemůžu ani cítit 😅

alex21
13. feb 2012

Ahojte babulky,
velmi dlho som tu nebola, moja najmladsia radost mi nedovoluje vas citat. Vidim len tie torty co vas mam na FB a ani tie nestiham velmi laikovat ale su nadherne. Maly je velmi narocny a v noci je priemerne 10 x hore. Vobec sa neda pri nom spat a ani velmi torty vypekat. No tu su aspon tie co som stihla.

iwulka23
13. feb 2012

Babeny,nemáte ma prosím niečim inšpirovať 🙂)) torta pre chlapa-policajta na narodky..vek má do 30 🙂 ešte neviem presne..ale nechcem žiadne korzo,ani zadočky 😀 ani pivka 😀 niečo také pekné,milé jednoduché ..vďaka za všetky nápady 🙂

79zuzana
13. feb 2012

ahojte dievcence. Dnes som skusala robit moje prve papucky. Budem robit krstinovu tortu o dva tyzdne, tak som skusala. Su fialove ale original bude bieloruzovy 🙂 Dakujem za postup, ktory tu uz neviem kto dal 🙂

eliska22
13. feb 2012

@iwulka23 ja som robila jednu policajnú ako naháňajú zlodeja 😀 😀 😀 to bolo také želanie objednávajúcej 😉

iwulka23
13. feb 2012

@eliska22 daš fotto??dík 🙂

eliska22
13. feb 2012

@alex21 krásnučké tortičky 😵 moja dcéra zbožňuje more, tak k 10 narodkám jej chcem upiecť takú morskú a tá tvoja sa mi páči, uložím si na inšpiráciu 😉

79zuzana
13. feb 2012

@iwulka23 tu su tiez nejake inspiracie... snad nieco najdes 🙂 http://www.google.ie/search?q=police+cake&hl=en...

iwulka23
13. feb 2012

@79zuzana vdakaaa 🙂))

alex21
13. feb 2012

@katmi myslela si urcite mna. Ja som sice papucky robila ale to bolo davnejsie. A urobila som ich na zaklade fotky co som mala. Ale postupy su aj na tortach od mamy. No myslim, ze ti tu uz urcite niekto poradil, ja sem nestiham tak casto chodit.

eliska22
13. feb 2012

@iwulka23 tu je 😀

iwulka23
13. feb 2012

@eliska22 paráááádna...len ja ja by som mala asi problém s postavičkami 🙂)) ešte niesom natolko zručná 🙂 ale ke kráááásna 😝

zuba
13. feb 2012

@pristela ja mam takuto uleženu, ale chlapovi asi bez tých kvetov

alex21
13. feb 2012

@eliska22 kludne ja som ju robila na zelanie podla predlohy 😉

zuba
13. feb 2012

@pristela, tak kým som všetko dočítala, tak som zistila, že už máš vybraté 😉

@dm1 Dani ja už som sa aj nahlásila ako si to sem dala, dúfam, že aj ty - super, že to bude tu v DCA 🙂

kiya
13. feb 2012

slubila som, ze pridam foto 🙂 potiahnuta marlenka, viem, ze sa nechytam na vase krasne torticky, ale aj snaha sa ceni, nie? 🙂

akme
13. feb 2012

@pristela a ako sa ti podarilo zafarbiť MMF aby a netrhala a že na červeno ty snáď čaruješ?