Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

muffinka8
4. sep 2012

@pristela nejdem na stretko.
... malý má teplotu, tak sa pre dnešok lúčim 😒

ikula2
4. sep 2012

Ahojte sikulky, prosim vas poradte mi ake su dobre rozmery stvorcovej torty 3 poschodia, ale aby nebola velmi velka. Dakujeeem

pipka
4. sep 2012

@rapunzel1 cervena stvorcova krabicka v lidli je cerstva slahacka 😉 trvanliva je sice tiez cervena ale je v takej mensej krabicke..ako detske dzusiky 😉

ja tiez kupujem stale tu cerstvu aj v kauflande aj v lidli a zatial klop klop pohoda 😉

nika1985
4. sep 2012

ahojte baby nemate nejaky postup na 3D lod chcu ju ako puncovy zakusok z kolkych platov by ste to robili? asi to spravim an plech a potom budem vrstvit na seba a zrezem,

vlada111
4. sep 2012

@miciatko to je krásny hafan 🙂

vlada111
4. sep 2012

@eliska22 krásna, jednoduchá 😉

dm1
4. sep 2012

@ikula2 zalezi ake chces mat ozdoby po bokoch ci vacise kvety a tak. Aj co ma byt navrchu. od toho sa treba odpichnut aby sa to tam zmestilo

ikula2
4. sep 2012

@dm1 maju byt 3 poschodia natocene nepravidelne, po bokoch orchidee a hore nic, vyzdobene budu boky torty

aduskatt
4. sep 2012

dievcence, nejdem na stretko, mam objednavky, nie male a som v situacii, ked si nemozem dovolit ich odmietnut ☹ ale budem na Vas mysliet

lussy23
4. sep 2012

@micmo krásne
@ajaku nádherná

stankapk
4. sep 2012

ahojte kocky.
pridavam aj ja po vyse dvoch mesiacoch dalsiu tortu. povedala by som ze je to moja "rozlucka" s mliecnym marcipanom. mne sa s nim robi hrozne, velmi sa lepi, je makky.. obdivujem vas ktore s nim robite.
tortu som robila pre moje baby, ktore isli vcera prvy krat do skolky, za statocnost 🙂

dm1
4. sep 2012

@aduskatt a nedaju sa ti odovzdat v sobotu rano? aj ja mam nakoniec 3 torty vtedy a z toho jednu hlavnu svadobnu 😝 . Posledne odovzdam v sobotu rano a vyrazam smer Belusa 😎

lussy23
4. sep 2012

@eliska22 nádhera @abriela krásni mackovia

ikula2
4. sep 2012

@nika1985 ja nerobim puncove 3D vzdy sa toho bojim, kedze je to puncak, daj mi potom vediet ako ti to islo,lebo ked je to navlhcene nechyta na to maslo, tak drzim palce

lussy23
4. sep 2012

@stankapk nádherná

itka79
4. sep 2012

žienky ked ste pritom stretku-niektorá tu vtedy-dávnejsie písala že má voľné miesto v aute v TN-ale už fakt neviem ktorá-nestíham tu sledovak príspevky či sa o tom bavite či nie... som z BN-do TN neni problém-mám aj auto k dispozicii-ale šofer som taký-tam kde to poznám-alebo ak nemáte voľné miesto-zavesiť sa niektorú z vás za auto🙂 😀

dm1
4. sep 2012

@ikula2 no tak potom len zalezi aku ju chcu velku - teda kolko chcu zaplati 😝 . Kedze na vrchu nic nie je tak kludne moze byt vrch len 12 alebo 15cm mensi uz by bol moc malicky. a potom k tomu prisposobit ostatne tak aby si mala rozdiel tak 3-4 cm na kazdej strane tj. napr. 14, 22 a 30. kedze maju byt pootocene tak si vystrihni take stvorce a skus si to dat na seba ako to bude vyzerat. Ale ona ta torta bude tazka a velka aj tak stvorce su zradne moja taka mala 14 kg

dm1
4. sep 2012

@itka79 ja som z dubnice ale ked bude treba kludne pojdem nalozit jednu varku do TN 😀

sisix
4. sep 2012

@vecernicci maji tam nejake pekne pismena a cislice?

aduskatt
4. sep 2012

@dm1 ja odovzdavam jednu okolo obeda, jednu poobede a este neviem, ci jednu nepresunu na nedelu........

itka79
4. sep 2012

Danka moja ty poklad-ked sa nebude dať ináč že sa nikto neozve-aj tak by som-jasné všetko zaplatím🙂
len ja ozaj sama netrafim-začala som ešte len prednedávnom viac šoferovať🙂)) a to mám vodičák 5r-ale raz sa začať musi no nie?🙂
mám ťa ako rezervu dik 😅

pristela
4. sep 2012

@aduskatt si ich presun, nech si ich daju oni do chladnicky, ja mam tiez objednavku , tetullka chcela na nedelu, som jej vravela ze ak chce jedine ze si dojde piatok bo idem fuč a ona ze pohoda, nieje problem

dm1
4. sep 2012

@aduskatt inak to ja mam tak na 99% vzdy tak ze odovzdavam v sobotu rano o 9-10 max. Vikend mam len pre rodinu vyhradeny a vlastne sme skoro stale aj vikendy rozlietani niekde takze ani stretko mi nevadi. Len je clovek tu sobotu nevyspaty ale zvykla som si 😝. Aspon mam potom volno

pipka
4. sep 2012

ja som na sobotu vzala len jednu, tu odovzdam rano o osmej a mozem vypadnut 😉

aduskatt
4. sep 2012

@pristela nestiham urobit v piatok vsetko a pre jednu idu z ineho mesta, nechcem to komplikovat.........predbezne ratam, ze nie a ked sa nieco ine z toho vyvinie, dam vediet🙂

aduskatt
4. sep 2012

si sikovnica, aj ja by som rada mala len pre rodinu vyhradeny vik, ale situacia nie je ruzova, takze treba pracovat☹
@dm1

dajna11
4. sep 2012

kočky v čom pečiete korpusy ked robíte futbalku?

dm1
4. sep 2012

@dajna11 ja v miske z ikea

nika1985
4. sep 2012

@ikula2 ved to aj som ich prehovarala ale ze inu nechcu uz raz sa mi podarilo ich od toho odhovorit ale teraz to asi nepojde

wera.g
4. sep 2012

Ahojte baby, prosím vás, idem robiť orchideu v črepníku a objednala som si drôtiky.. že 18 na kvietky - nie je to málo? Akurát na to kukám a zdá sa mi to strašne tenulilinké a moc ohybné... tak sa bojím, či mi to vlastne udrží.. a ešte jedna otázka, prosím vás, stihnú mi do soboty poriadne vyschnúť kvety robené so Smartflex flower zajtra? A veľké listy orchideové? či už je neskoro? Ďakujem moc 😉