Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

macamac
23. feb 2013

baby, tú pribináčikovú plnku pred plnením torty dávate do chladničky?
ďakujem 🙂

jakelina
23. feb 2013

@mimcak úúúúúúúúúúúžasná

pristela
23. feb 2013

@ajka82 nadhera, a piratska moja srdcovka 😵 len prezrad ako ti drzi hore ten ...ako sa to vola? vyhliadkova veža? 😕 nechápem 😅

@muffinka ja mam jedlé tu v komentaroch sme s Andrejkou o tom pisala a tusin som tam davala aj link e shopu 😕 https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4543672...

aduskatt
23. feb 2013

@macamac nie, vyslaham a rovno plnim

mimcak
23. feb 2013

@jakelina až teraz pozerám,že si mi písala aj ty. Aha to je aj na slovensk 😒 ,ale to poštovné 6eur? asi moc nie?

mimcak
23. feb 2013

@jakelina Ďakujem ved som bola taká happy ked povedali,že ostatné nechajú na mňa 😀 . A tu formu sa mi už ponúkla večernica,že mi pozrie a kúpi a dovezie na SK . 😵

macamac
23. feb 2013

@aduskatt ďakujem 🙂

aduskatt
23. feb 2013

@macamac za malicko🙂

timotejkabrejkova
23. feb 2013

@jakelina No tak to bolo jasné že keď povedala že sa ozve už sa neozve, lebo by povedala že objednávka platí. Veď keď si spočita potraviny tak logicky musí na to prísť že toľko to nemôže stáť.

blcha
23. feb 2013

@zsuzsu ja neviem este ako to spravim nieco jednoduche ja som ani netusila ze nekak taka hra je ja mam dievcence a je to pre mojeho synovca ma 9 a strasne na tom fici tak ja asi spravim normal taku malu kruhovu tortu a s tych kociek toho panacika len takeho 2D a hotovky mozno este po krajoch tie kocky uvidmi ked budem tvorit 😉

este idem hladat neake vcielky a ul to zasa na tu polovnicko vcelarsku tortu potrebujem 😉

sonina08
23. feb 2013

ahoj dievčence
či torty poťahujete, hotovou hmotou, či doma robeným marcipánom. Máte ich aj krásne vyhladene🙂
dakujem za odpovede🙂))))))

sonina08
23. feb 2013

@zuzana92101 dobrý den,
čím robíte take krásne zilkové listky?

mimcak
23. feb 2013

@sonina08 Ja si hmotu kupujem,niektoré kočky tu si robia hmoty z MMF,ja som ním začinala,alebo mliečny marcipán.

macamac
23. feb 2013

dievčatá a keď pečiete korpusy v teplovzdušnej, tak pečiete ako? klasika vrch-spodok? alebo dáte s ventilátorom?
kedy je cesto lepšie? či je to jedno?
ďakujem 🙂

alexandrakocikova
23. feb 2013

Taká rychlovečka.Nová krajka vyskúšaná -ešte musím vychytať spájanie.A robila som prvýkrát pivóniu.Nejako sa mi to nedarilo 😝 použila som smartflex flover, ale uplne zlá hmota. Vysušuje sa, praská a ked zaschne láme sa. Inak torta dobošková. Písmeniek už tam asi viac ani nemohlo byť.Neznášam ich robiť-tak aj vyzerajú 😝

nika1985
23. feb 2013

dole parizska slahacka s bananmi vrch vanilkovy pribinak s cokokuskami a jahody 7kg
zadanie bolo minie usi a srdiecka tak hadam sa bude pacit

timotejkabrejkova
23. feb 2013

@jakelina No tak to bolo jasné že keď povedala že sa ozve už sa neozve, lebo by povedala že objednávka platí. Veď keď si spočita potraviny tak logicky musí na to prísť že toľko to nemôže stáť.

alexandrakocikova
23. feb 2013

@pristela ten mandlový je moc aromatický po mandliach? alebo to tam ani nie je moc cítiť?

alexandrakocikova
23. feb 2013

@jakelina to je strasné 😝

voskovaeva
23. feb 2013
voskovaeva
23. feb 2013

@mimcak nadherna

eliska22
23. feb 2013

@mimcak tá je nádherná, veselá tortička 😵 😵 😵 😵

mimcak
23. feb 2013

@voskovaeva ,
@eliska22 , Ďakujem vám 😵 , To tak poteší pri srdičku. 😵

timotejkabrejkova
23. feb 2013

@alexandrakocikova Ja si myslím že je krásna.

pristela
23. feb 2013

@alexandrakocikova je ho citit, ked nechces nic citit / iba cukor/ 😀 tak si kup vanilku 😀 fakt vanilka je asi taka najneutralnejsia
inak s tym flowerom divneee 😕 , ja som ho raz skusala v zaciatkoch, robilo sa s nim uuuzasne , ale zas mne sa neoplatil kvoli cene tak som mala len raz jedno mini vedierko 😀

marccelina
23. feb 2013

@mimcak nadherna torticka 🙂

mimcak
23. feb 2013

@marccelina Ďakujem 😵

mimcak
23. feb 2013

@alexandrakocikova ved je pekná mne sa tie pivonie velmi páčia už ich budem musieť vyskúšať aj ja

sisix
23. feb 2013

@vecernicci tak to si uzi 😀

zuzana92101
23. feb 2013

@sonina08 ja nemam veru ani zilkovace, ja len z formicky. Ktoru torticku myslite?