Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mrka2
21. mar 2013

@mimcak ty si aspon nepiekla, vyhovorila sa dopredu. ja som zaciatkom feb. aj upiekla aj odovzdala a ze ci nemoze zaplatit v pondelok. tak ze hej, ved v pohode.. ale ktory pondelok, to veru nepovedala,lebo doteraz za tortu nemam ani fuka a to som ju tiez pytala len dvacku,lebo to je sestra mojej svagriny. najviac ma stve,ze ani bu a ani muu a vecne je na FB. keby mi normanle napisala,ze sorry,nemam momentalne peniaze,ale NIC!!! 😔 nechapem.. 🙄 ved bude chciet o rok tortu... 😝

mrka2
21. mar 2013

@aduskatt no ja vecne tak robim,ked to nechaju na mna, ze naplnim a neviem,co dalej.. 😀 isto bude krasna, palce prelep a ide sa 😉

katkak23
21. mar 2013

@aduskatt aha takze trosku oschnut pricapnut a tak chladit...super 🙂

aduskatt
21. mar 2013

@mrka2 palce nebolia🙂) predlaktie, laket a tak🙂) poopierala som sa o rost a o dvierka, ked som vyberala korpus z rury, sikovnica

jakelina
21. mar 2013

@mrka2 tak to by mě hamba fackovala, však když nemám peníze, tak raději ani dort neobjednám a udělám něco z piškotů doma a je to ne? Lidi mají fakt povahu, hnus. 😝

mrka2
21. mar 2013

@aduskatt noo,tak to pohodaa. mozes bez problemov zdobit 😉 😀

mrka2
21. mar 2013

@jakelina no ved ja to tiez nechapem... 🙄

mimcak
21. mar 2013

@zuul jej krásne mafinky uložila som si.

aduskatt
21. mar 2013

tak stvrtykrat som sa popalila, dnes mi ideeeeeeeeeeeeeeeee

jakelina
21. mar 2013

@aduskatt už raději lehni do postela a nic nedělej 😒 😉

aduskatt
21. mar 2013

@jakelina uz je dopecene🙂) idem este kvety nejake robit a pocitacovu mysku teraz este musim, aby do zajtra vyschla

petkaa28
21. mar 2013

@sticker na 2 pudingy áno, ale občas dám aj menej a je to ok

mimcak
21. mar 2013

@mrka2 hmm tak to som potom dobre obstála 😀 , narozdiel o teba už len budem čakať na odozvy ako ma poohovára. 😝 ,hoci by sa mala hanbiť ona a nie ja. Jaj ale keby som počúvala MM tak to tak nedopadne,lebo on mi hovoril,že nech s na niečo vyhovorím,aby som jej tortu nerobila,lebo on ju a jej rodičov,vlastne ich celú family nemusí. Od začiatku hovoril,že to nem dopadne dobre.

mrka2
21. mar 2013

@mimcak no vidis.. niekedy treba dat aj na nasich chlapov 😝 😀

luciahromadkova
21. mar 2013

@katkak23 a ked stuhne nahrejes fenom trochu 😉

nika1985
21. mar 2013

@mimcak nic si z nej nerob a hambit sa moze ona. Aj mne sa stalo ze som piekla svagrine dohoda bola ze da suroviny alebo aspon ich zaplati nahanala som ju ze nech donesie maslo ze uz idem plnit tak doniesla heru utekala som do obchodu pre masla lebo to bolo uz strasne davno piekla som len tak uplne obcas pre kamosov a tak tak som nemala zasoby a do dnesneho dna ani dakujem ani co je dlzna nic iba sa uskrna a ze mala bude mat narodky a ja ze a co tak zmlkla. A to mi tiez mm hovoril ze mam na nu kaslat vtedy som robila na 12stky v praci. Ale uz ho sem tam pocuvam zacni aj ty 😉

pipka
21. mar 2013

no moj druhy a posledny tohtotyzdnovy ponik 😉
teraz idu kittynky ...sa tesim 😅 😀

pipka
21. mar 2013

@mimcak no to potesi taka znama 😝 🙄
ale tak...kazda skusenost je skusenost a len ta posunie dopredu...a netreba ani znamym robit dobre ceny 😝
pekne jazdemu rovnako..okrem najblizsej rodiny 😉

lussy23
21. mar 2013

@pipka krásny

lussy23
21. mar 2013

@jakelina
@svetlo55 @tamianati @nika222 nádhenré tortičky dievčatá

lenkalela
21. mar 2013

babulky tak tu je ta moja nestastna prva torta 🙂))dakujem za rady ,dufam ze krpec bude rad ked ho donesu z tej indie .
prva je korpus a potom som uz rezala a lepila, plnila,potahovala a malovala o dusu 🙂)))))nesmejte sa ..je taka rozklepana este ale druha uz bude lepsia 🙂aj marcipan som si robila sama,pozoor🙂)))))

pralinka25
21. mar 2013

@lenkalela ved je super a na to ze je prva este aj 3D parada. maly bude mat radost urcite 🙂

vlada111
21. mar 2013

@mrka2 a prečo jej na tom FB nenapíšeš správu, že kedy ti zaplatí za tortu?

lenkalela
21. mar 2013

@pralinka25 dakujem🙂no ved tam urcite tortu nemal a nevidel,tak pre neho bude najkrajsia 🙂

pristela
21. mar 2013

Holky prosím vás kolko by ste brali za takéto male šálky /okopirovala som vam text holky : bude ich 31 zatiať(možno menej), stačia take štvrť kilove, male, a potom sa musí ktomu spraviť jedna taká stredná v tvare čajníka aby ladili - pre triednu prof. a ešte sa musí spraviť jeden taký jednoduchý kváder tiež stredne veľký v tvare prestretého stola (slávnostná tabuľa)

Foto je z netu

pipka
21. mar 2013

@pristela fuuuha, no ty mas ale objednavky 😕 😅 skoro ti zavidim 😀

ale tak ak stvrt kila, ale piplacka s jednou salkou ako s jednou tortou...tak aspon 3€

woman04
21. mar 2013

@pipka peknučký 🙂

aduskatt
21. mar 2013

@pristela ja som brala za malicke 4 EUR, menej isto nie, je s tym viac roboty ako s velkou tortou

pristela
21. mar 2013

@pipka ved ja stale vravím, že mám super objednávky 😀 😀 😀 😵 😵

zsuzsu
22. mar 2013

@lenkalela urcite maju mascarpone vsade sa to tak vola. A aj tvaroh, len pod inym nazvom treba hladat a skusat :D ja som tiez tak robila kym som tu nasla co je vlastne na co :D