Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

stebota
22. jún 2015

@maya30 tá posledná asi odpadnem perfrktná 😉

stebota
22. jún 2015

@sikag nádhernééééééééééééééééééé

stebota
22. jún 2015

@evicaka bez kvetov je lepšia ale každému pasuje niečo iné pošli ju na naše stretko niečo sa naučííí 😀 😀 😀

stebota
22. jún 2015

ahojte každému sa nedá ani odpisovať veľmi pekné dielka ste popiekli super ked si najdem čas hodím aj svoje 🙂 🙂

sikag
22. jún 2015

a este raz pre @vlada111 🙂
dahlia - 1. pokus

nika1985
22. jún 2015

@kareta21 neviem ci ti dobre poradim ono treba skusat zakladny recept je na prvej strane tejto temy od alionusky alebo skus ja som kedysi zacinala s receptom na vareche vsetky su v podstate rovnake cukor davas podla potreby zalezi od cukrikov. Ak sa Ti drobila mala si moc cukru nie vsetky cukriky zoberu rovnake mnozstvo cukru. Ja to uz robim dost od oka treba to len skusit nebat sa toho. drzim palce ak nieco pytaj sa a davam ceru priamo do cukrikov ked topim.

adrika202
22. jún 2015

@jenie123 si si makla riadne zas 🙂 krasne tortusky 🙂

adrika202
22. jún 2015

@sikag dokonalost 🙂

nika1985
22. jún 2015

@jenie123 ze par aka srandistka je z Teba ja by som pri dvoch detoch a Tvojich mnozstvach umrela. Tebe narastli dalsie ruky 😉

katarina51
22. jún 2015

@sikag tie svadobné sú úžasné

tenisek
22. jún 2015

@nika1985 neviem ci poznáte, našla som v Kauflande nejaky nový typ cukríkov s este v akcoške.. Viem ze ty robíš MMF tak preto som ta označila, mohlo by ta zaujímať 😊

nika1985
22. jún 2015

@tenisek dik moc skoda ze nepozeram skor akurat som prisla z lidla mam 20 balikov ale urcite hodim ockom dakujem

vlada111
22. jún 2015

@sikag je úžasná a to bez kurzu. Ešte ich bolo treba povkladať pomedzi, aby bola okrúhlejšia a bola by ako od Alana 😉

vlada111
22. jún 2015

@sikag torta s Dahliou úžasnááááá

govinda
22. jún 2015

tak moja tohtotýždňvá

antenka1
23. jún 2015

@maya30 majka si neskutocna detailistka. Kniha je vymakana. A tie postavicky... by som sa umodelovala k smrti 😉
@adrika202 to je zaujimave... cernoskovia u Tanicky a Kvetka si sem capne osem kuskov... ccc 🙂
@sikag ta tvaricka je neskutocne pekna. Na dalsom stretku modelujes ty? 😉
A ten kvet...no co ti poviem... prides ty pekne ku mne domov do kumbaliku ku Tanicke. Jedna bude modelovat postavicky a druha kvietky. A ja vam budem popod dvere posuvat palacinky, lokse, placky. 😀 😀 😀

antenka1
23. jún 2015

Tu je moja vytrapena pivonka. Nechcela som ju robit na drotikoch nech je cela jedla tak som si pekne zavarila..

jakelina
23. jún 2015

@sikag dorty máš úžasné, škoda, že trochu ty bílé zanikají na tom bílém podkladu. Obdivovala jsem je i na FB 😉

sikag
23. jún 2015

@jakelina jj prave som kupila aj farebnejsie pozadie 🙂 len neviem ci sa dockam instalacie 😀 😀 😀

sikag
23. jún 2015

@vlada111 oooo dakujem za poklonu 🙂 este mi tam chybal jeden rad, ale uz som nestihla 🙂 pozerala som vela roznych a viac sa mi pacili take nepravidelnejsie, dokonca tato moja je prilis pravidelna voci tym co ma inspirovali. ale na dahliu by som chcela ist ku julii ked bude robit, netusim ako tienovat a ako dat na drotik tie posledne lupene, tato je cela lepena 😉

lvka
23. jún 2015

aj som zvazovala ci ju sem pridam taku amatersku 🙂 ale ja sa to raz naucim!!! 🙂)) velmi rychlo zbuchnuta pre manzelovych kolegov do prace - porada 🙂))

mirinecka
23. jún 2015

ahojte kočky, chodím sem už len rýchlo čítať, lebo nestíham pridávať ani lajkovať. Teraz by som potrebovala vaše skúsenosti so šľahačmi. Môj Bosh mi teraz krpec pokazil, ešte funguje ale ho trocha trasie. Ale aj tak som s ním nebola spokojná, lebo spodok misy vôbec nevyšľahal ani šlahačku som nemala hustú, proste bol slabý. Aký by ste mi odporučili, alebo aké metličky mám pozerať tenké alebo tie hrubé ploské. Či si kúpiť rovno s misou 😀. Hlavne aby dobre vyšlahal šlahačku alebo parížsku šlahačku som si myslela že sa mi nedarí ale zistila som že ten môj šľahač to nedokáže . 😝 a to bol nový :(. ďakujem

vlada111
23. jún 2015

@sikag tieňovanie nebolo taker žiadne, len sme si dali farbu prachovú a končeky sme smerom von prechádzali. Na drôtiky to išlo v pohode, to sa normálne dal lupeň otvorený na drôt, potom sa vytenšil a dal do ruličky.

mia114
23. jún 2015

ahojte, tak moja posledna na dlhsie obcdobie, kedze si davam prazdniny v lete, tak dalsia mozno v septembri a mozno ma dakto prehovori aj skor 😝 😀

hrablica
23. jún 2015

Jedna krstinová na dnes 😀

jenie123
23. jún 2015

@adrika202
@nika1985 dakujem baby.. Kiežby mi narástli, aj by sa zišli 🙂🙂

kotatko1232
23. jún 2015

Potreboivala by som poiradit dcerka bude mat v sobotu narodeninky 2 rocky chcela by som jej spravit sama torticku.ale neviem co mam dat na vrch

timuss
24. jún 2015

@kotatko1232 tazko poradit, ked si nic konkretne nenapisala. Aku tortu chces spravit potahovanu? Cokoladovu? Nejaku inu? Ak si uplny zaciatocnik tak napr. lentilkova je pekna a jednoducha 🙂

nika1985
24. jún 2015

@mirinecka neviem ako na tvojom ale mne sa da metla nadstavit ako nizsko chcem aby bola dole v mise. Mam Etu gratus max som s nou max. spokojna klop klop ale slahacky zasadne slaham rucnym a co viem aj niektore baby to tak robia lebo napr. pri parizskej si davam chladit aj metlicky a z misou v ktorej to je to slaham mam sice dve ale aj tak mam malo nato aby som si dala misu z robota do chladnicky iba z jednou plnkou pri jednej torte by to slo ale inak nie. A slaham tou balonovou metlu tu plosku som pouzila mozno 2x ani neviem kde ju mam. Akurat rozmyslam nad kupou este jednej lebo ked robim viac korpusov tak sa mi nechce stale umyvat kvoli bielkam. Neviem ci som zodpovedala presne co si chcela

kotatko1232
24. jún 2015

@timuss no kolaciky viem piect hocjaky .lentilkovu tortu nechcem robit.ja som. Hcela nejaku okruhlu cokoladovu ale neviem ci marcipan na vrch alebo nieco pokreslit