Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
10. okt 2015

@nika1985 no ščeeeraj som eče mala 😅 😅 ale uz mi to tu "hranolkožrúti" sežrali 😅 😅 😝
mosíííš skor ...ibaže by som ti rychlo isla upražiť čerstve 😉 😀 😀

jenie123
10. okt 2015

@pristela perfektne 🙂
@alex999 ďakujem 🙂🙂

blancagon
10. okt 2015

@jenie123 nádhera a v tej nahej tortuche je aký krém?

jenie123
10. okt 2015

@blancagon dakujem.. Pribinacikovy 🙂

aduskatt
10. okt 2015

niečo málo z víkendu, v cigare je ohňostroj

daniela09
10. okt 2015

ja tento týždeň takto

nicoletta77
10. okt 2015

@maya30 prekrásne tortičky

nika1985
10. okt 2015

@pipka keby som si to ja bola citla skor som bola v BA mohla som sa stavit 😀

antenka1
10. okt 2015

@pipka tak ty si velkaaaa Pani 🙂 🙂 🙂. Uuuuzasny snicel. Mozes si otvoriť restiku 😀 😎
@maya30 uz mi tu tvoje torty chybali. Nadherne su. A ti cyklisti tak to musela byt pekna strelnica. By som to modelovala do Vianoc a potom by som sa zastrelila 😀

pipka
10. okt 2015

@antenka1 no a to este neviete ze pre koho to vlastne ta torta bola...mne až riť zovrelo, ked mi to dnes babenka povedala 😅 😀 😀 😀 pre Vojta Artza, toho sefkuchara ...kks, len trpnem, ze co mi da vediet, ze ci chutila 😅 😝 😀

kubrt
11. okt 2015

@elamaslakova děkuji - potěšíloooo 🙂

elamaslakova
11. okt 2015

@jenie123 nádherné tortičky

peciemslaskou
11. okt 2015

prajem peknú nedeľu,pridávam moju víkendovku

dzjanetta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evala777
11. okt 2015

ahojte, moja tohotýždňovka.... 😉, inšpirácia od @maya30

mirinecka
11. okt 2015

dievčence krásne krásne krásne, nemám slov nietkoré sú že wau. Vôbec nechápem ako to robíte tú dokonalosť a také množstvo. Ja vôbec nestíham, cez leto som takmer nepiekla a teraz tiež moc nie keďže mám prváka, aj keď teraz dva týždne si zamakám, aj keď sa mi nechce 😖 teda teším sa ale ten čas 😝 . Nestíham Vás ani likovať ani si inšpirácie ukladať jedine v robote potajomky čítať 😀 . Pridávam moje aby ste si nemysleli že som len oddychovala 😅 a moje prvé pralinky :D

alex999
11. okt 2015

@mirinecka mnaaaaaam 🙂 krásne tortičky

antenka1
11. okt 2015

Cafte kočky. Moja Mimonka. Mala 8,5 kg. Trošku som to neodhadla s pracnostou a tak som pri nej sedela do pol stvrtej. O osmej mi už krpci skakali po hlave. Takže celý dnešny den... dovidenia zdravý rozum. Som nepoužiteľna 🙄 😎

erika107
11. okt 2015

dievcata potrebujem poradit recept na plnku a korpus z lieskovych orieskov. Dakujem

mirinecka
11. okt 2015

@alex999 ďakujem

dush
11. okt 2015

jedna rasta zion netradicna torta

1katuska73
11. okt 2015
jenie123
11. okt 2015

@antenka1 ta je zlatuckaaaa 🙂🙂

michaela3011
11. okt 2015

opät vas zdravim kocky 😵 a pridavam moje vikendovky 😀
pri prvej som si vyskusala kvietok z jedleho papiera 😅 celkom sranda 😀 bez drotikovania a rychla praca 😀
druha torta bola moja nocna mora 🙄 sto krat menena objednavka... potom som povedala, ze dost! 😀 na poslednu chvilu, kedy som uz mala vsetkeho dost, som to zbuchla takto nejako 😀 spokojnost bola velka 😅 😀
a potom pridavam mimona plus s prevozom 😀 no nepasoval mi do ziadneho boxu, tak som si ho/ju vynimocne posadila na prene sedadlo 😀 a suseda ma ma za blazna 😀 😀 😀 no mimon prezil cestu a to je dolezite 😎 ajked po prvych par metrov som ho/ju skoro vyhodila z autu 😀 zacal mi pipat senzor, ze spolujazden slecna banana neni priputana 😀 drzost! a drzich ludi/mimonov v aute neznesiem 😀 😀 😀
a nech nezabudnem, dakujem za predchadzajuce pacitka 😵

antenka1
11. okt 2015

@jenie123 dakujeeem 😉

antenka1
11. okt 2015

@michaela3011 si nemala priputaneho spolujazdca??? Si veľmi nezodpovedna vodička. Bodaj vas policajti chytili. Som zvedavá ako by ste to slecny vysvetľovali :- D
Ale kraaasna je baba jedna. Ako si robila ten spodok na nozickach?

mojmacik
11. okt 2015

tak aj nieco odomna 🙂 ..tie na 50...nejako vyzdobte,nie precackane,lienocka klasika(nasa slovenska,7 bodkovana,nie tie azijske potvory ) no a sovicka...dievcatko chcelo bielu s tulipanmi a sovicku na konari 🙂 ...a vsimnite si ma aj mihalnice 😀

michaela3011
11. okt 2015

@antenka1 policajtov mi ani nespominaj 😀 ti by mi dali bez debaty fukat 😀
na tu tortu mi priatel vyhotovil konstrukciu 🙂 ked sa mi vrati, tak ti ju odfotim 😉 keby som ti to teraz zacala vysvetlovat, asi by sme sa nepochopili 😀 😀 😀 ale skusit to mozem 😀 do dosky priatel vyvrtal styri diery... do dvoch isli kratsie drevene tycky (nohy) a zvysne dve boli dlhsie kvoli stabilizacii torty... mala som tortovy podnos (gulaty karton), v ktorom boli dve diery... karton bol napichnuty na tie dlhsie tycky, drzal na tych kratkych... rozumieme sa? 😀 potom som uz klasicky plnila tortu 😀

alex999
12. okt 2015

@michaela3011 Mimoň-ka je perfektnaaaa !! prosím daj potom foto toho podstavca 😉
Inak ja by som sa teda bála viesť ju v predu 😀 keby pribrzdím tak leti 😀 😅

lenushka75
12. okt 2015

Ahojte, chystám sa robiť tortu na ktorej bude futbalová lopta. Vedeli by ste mi poradiť z čoho spraviť trávu okolo lopty? Chcela by som ju spraviť zo špičkou na trávový efekt, aký krém by bol podľa vás najlepší?