Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dzejnus
2. júl 2016

@alex999 waw, superna je 🙂 to je biela coko,ci?

alex999
2. júl 2016

@dzejnus dakujem, je to biela mirror poleva 😉

mojmacik
2. júl 2016

tak som uz aj ja "pobozkana" alebo ako s priemeru 26 urobit 28 🙂 ...staci ked sa pri otacani naplneny korpus (o polnoci) zosmykne...nastastie mi nespadol az na zem ale som ho zachytila...ja cela spinava ako prasa,z korpusu sikma veze z Pisa + koloseum v Rime,doma ziadne nahr.suroviny na pribinaka...nuz som ho nejako upaplala (spodny korpus na z Mc Quena) ..povodny zamer bol akoze skaly len vrchna cast,no musel byt aj ten spodny,kedze bol z neho "mnohotvar"...ale zakaznik povedal,nech neriesim,ved to aj tak skonci v bruchu 🙂
a moje prve kvietky na drotiku magnolie...tie moje sa skor podobaju na lekno 🙂

dzjanetta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
butterfly333
3. júl 2016

Nádherné torty ste hotove majsterky cukrárky naozaj nádherné,možem sa spýtat ako sa robí ta krajka nejaky postup??Dakujem

jenie123
3. júl 2016

Ahojte kocky.. Kraaaasne torticky ste popridavali.. 🙂🙂 ja sem dávam za posledné 2 týždne, takze sa moc ospravedlňujem za tapetku 🙂🙂

dush
3. júl 2016
dush
3. júl 2016

mam dost v tomto teple...

nika1985
3. júl 2016

@margetakuska ja som robila sice iba raz dvoj srdce ale klasika som si spravila srdcia a vyzerala som z nich tam kde sa to spaja a prekladala nemam formu vzdy som rezala z opacneho aby sa mi to akoby prekryvalo neviem to akosi vysvetlit ale hadam chapes 😨 drzim palce

dzjanetta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jenie123
3. júl 2016

@dzjanetta dakujem.. Išiel do nej pribinacik 🙂

alicka850
3. júl 2016

@lamps 😆 este stale si moj vzor. Aj s lunarnym modulom 😆 Ten je top 😂😂😂

alicka850
3. júl 2016

@kasiopeja01 krasne motyle. Z coho si robila?

dzjanetta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lamps
3. júl 2016

@alicka850 😀 😀 😀 😀

pppeeetttaaa
4. júl 2016

ahojte, trosku neskoro ale nevedela som sa sem nejako dostat.. moje vikendovky.. uz len tento vikend a praazdniny budem mat aj ja 🙂

nika1985
4. júl 2016

ahojte ja som mala tento tyzden nejako na kazdy druhy den sice to bolo take lazo plazo ale tusim radsej jeden dva dni bordel v kuchyni ako toto. zacinala som tou motorkovou na stredu ta tu uz je.

melynda
4. júl 2016

@pppeeetttaaa jéj! túto korytnačku si pamätám. Pripomenulo mi to staré dobré rozprávky 🙂 tortičká krásna 🙂

kasiopeja01
4. júl 2016

@alicka850 boli kupovane. Chcela som objednat tlacene na fondane, ale kamoška, pre ktoru bola torta robena chcela nejedle,objednala si ich z internetu 🙂

margetakuska
4. júl 2016

@nika1985 dakujem, ja som formu dostala teraz nedávno... lenže nevyjde tých 60 porcií, potom mi napadlo, že si kúpim veľké srdce a urobim tak ako si písala ty😉 lenže srdce mám len maličké takze musím kúpiť velkeee

pppeeetttaaa
4. júl 2016

@melynda dakujem :D

alicka850
4. júl 2016

@kasiopeja01 dakujem ☺

kovacsova
5. júl 2016
jakelina
6. júl 2016

Ovocný dort

jakelina
6. júl 2016
andriska1
7. júl 2016

@lamps Dobrý deň, chcela by som sa Vás poprosiť o radu.Tá dvojposchodová tortička s kvietkami mala prosím aké rozmery?Potrebovala by som urobiť pre cca 20 ľudí.Mohla by mať rozmery 22 a 16 a plnená 3 krát?Nebude to veľa?ďakujem moooc

lamps
7. júl 2016

@andriska1 tortička mala 4 kg a priemery 20 a 14 cm, plnena bola na dvakrát. V spodnej bol karamelovú maslový krém a vo vrchnej čokoládový krém a mascarpone a jahody. Torta pre 20 ľudí by mala vážiť asi 4 kg, na osobu sa ráta 200g. A prosím pekne tykajme si😀😀😀😀

andriska1
7. júl 2016

@lamps ďakujeeeem veľmi pekne,veľmi si mi pomohla 🙂 😉

chvapilu
7. júl 2016

ahoj moje dnešní práce, hezký večer přeji

nika266
7. júl 2016

moje tento týždeň 🙂