Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

tilenka
1. nov 2012

@rapunzel1 ďakujem moooc, v sobotu vyskušam 😉

lukika
2. nov 2012

babulky prosíím aké ovocie a džem sa hodí k orechovému korpusu a čoko nutelovej plnke? Babány, či?
orechovy korpus:
6 vajec
350 g práškového cukru
250 g polohrubej múky
150 g mletých orechov
1 vanilkový cukor
1 prášok do pečiva
10 polievkových lyžíc studenej vody
1 PL rumu
2 PL oleja
Cukor vymiešame so žĺtkami do penista, pridáme vodu, rum a olej. Potom pridáme orechy a múku zmiešanú s práškom do pečiva. Nakoniec zľahka vmiešame do tuha vyšľahaný sneh.

Vynikající čokoládový krém s nuttelou :o)
2 čokoládové pudingy, 0,5 litru mléka, 2 lžíce cukru-z toho uvaříme puding Ještě horký puding smícháme se 4 vrchovatými lžícemi nuttely (dávám dvoubarevnou-čokobílou,v kauflandu nebo tescu kolem 30 korun)k tomu přihodíme 3 kostičky hořké čokolády.Toto necháme vychladnout,občas promícháme,aby se neutvořil škraloup.Mezi tím vyšleháme 350g másla(může být i 400g)se 4 lžíce i moučkového cukru.Nakonec vše smícháme s vystydlým pudingem,krém je výtečný. Dělám ho i pod potahované dorty. V kombinaci s oříškovým korpusem jé luxusní.

nika222
2. nov 2012

dobry pane bože to čo bol včera za den??? den nedareniu sa pečeniu tôrt? :P Jeden korpus piškota sa mi total zgrcol po vybratí z trúby asi o 2 cm po obvode tak som musela piect další vo vačšej forme pre istotu. Vám sa to nestáva? Mne teda skoro vždy, neznašam klasiku piškétu fuj.. A další mramorák mi zhorel lebo som studovala krémy... Jáj tak som to o 11 vecer nestastna zabalila... Chladi sa mi punčový výtvor v chladničke zo včera tak dufam ze sa to nerozpadne ked to otvorím... Dufam, že dnes bude lepší den.. A to ma cakaju este asi 4 torty do nedele :D

sisix
2. nov 2012

@lukika ja mela domaci angrestovou(srstky) marmeladu, tak sem ji tam bala a bylo to uzasne. A korpus jsem zvlhcila domaci stavou z rybizu s citronem a cukrem.

zdenallicka
2. nov 2012

@nika222 Mně se smrskne skoro každý korpus po obvodě.. 😕

vlada111
2. nov 2012

@levandulka3 pánečku, geniálna

vlada111
2. nov 2012

@rachel36a veď je super, len tak ďalej.

dajna11
2. nov 2012

@zdenallicka torta krásna ale tá ruka to je prečo?kto si to tak želal?

dajna11
2. nov 2012

@njonja juj videla som ju aj v súťaži a aj vo vyhodnotení a moc gratulujem lebo jer to prekrásne dielko a moc sa ti vydarilo....

dajna11
2. nov 2012

@njonja a rozprávku poznám a velmi ale úplne velmi sa ti vydaril až sa úplne podobá

njonja
2. nov 2012

@dajna11 dakujem dakujem 🙂 Je to moja oblubena rozpravka 🙂 😀

ajka82
2. nov 2012

@zdenallicka @nika222 baby vymazavate aj boky formy ked pecete? ak hej, tak skuste len spodok, potom vam po okrajoch bude drzat a nescvrkne sa...okraje totom obrezete od kraju 😉

dajna11
2. nov 2012

@njonja dcéra ju velmi pozerávala 😀 😀 😀 preto vidím tu velkú podobu na tortičke,.

micikatka
2. nov 2012

baby neviete mi poradit plnku s nutelou? viem ze tam ide cele balenie nutely (400g), len neviem co viac este k tomu ide :o(((( a neviem to najst.

lukika
2. nov 2012

@sisix díky za odpoved ale to nemám. Poradí ešte niekto?

lukika
2. nov 2012

@micikatka myslíš tento? kopírujem :nutelový krém - 1 pudinkový práše (vanilka nebo čoko), 250 ml mléka, 3 PL moučkového cukru, 125 g másla, asi 200 g mutely nebo nugety (podle chuti). Uvaříme hustý pudink, necháme vychladnout. Pak vyšleháme změklé máslo a střídavě přidáme vychladlý pudink(stejná teplota s máslem) a s nutelou. Dávala jsem pod potah mmf a dobrý.
Pudinkový krém - pudinkový prášek (jakákoli příchut), 250-300 ml mléka, 3 PL lžíce m. cukru - uvaříme hustý pudink a necháme vyhladnout. Pak vyšleháme 250 g másla a po lžících přidáváme pudink- vše by mělo mít pokojovou teplotu, aby se nesrazilo. Krém prý může pod potah, ale pád holkám už to teklo, tak raději pod potah jen máslo s cukrem

lukika
2. nov 2012

@micikatka a kúsok vyššie som písala tiež nutelový . A aký korpus a džem k tomu dávaš?

ajka82
2. nov 2012

@lukika k takej plnke by som dala aj banany, ale neviem ako s kombinaciou orechovy korpus... a dzem nejaky ribezlovy alebo malinovy 😉

lukika
2. nov 2012

@ajka82 tak mám zmeniť korpus?

simasa
2. nov 2012

@muffinka8 Ahoj, ano vymyslela som si to. Aromu pridavam az ked parizsku slaham. Robila som ju aj teraz Sabinke do meninovej torty a na 700 ml slahacky som dala polovicu tej aromy.

simasa
2. nov 2012

Dufam, ze ta odpoved neprisla neskoro. Musim Vas docitat, ale 15 stran 😝

simasa
2. nov 2012

Aby ste si nemysleli, ze Vas celkom zanedbavam, ale mam malu choru - zacinajúca laryngitida, tak sa liecime, vetrame, zvlhcujeme vzduch, dopujem ju kortikoidami a antibiotikami a tak... vsetko na hov...

muffinka8
2. nov 2012

@simasa ďakujem 🙂 budem pomaly pridávať a ochutnávať 😅

jakelina
2. nov 2012

@simasa náš Matyáš na to taky trpěl, furt jsem v noci spala na půl oka, aby se nedusil. Pak z toho vyrostl a už asi pět let nic, tak držím malé palce, ať je brzo fit. 😉

ajka82
2. nov 2012

@lukika a musis tam mat ovocie? pisem preto ze neviem ako s tou kombinaciou, lebo som este nerobila taku nikomu ani nechutnala...

moje dnesne pomocnicky 😀

jakelina
2. nov 2012

@ajka82 jsou sladké 😀 😀 😀

aduskatt
2. nov 2012

@simasa chjo, aj my to mame zazite, tak drzim palce, nech ste skoro fit..................aspon, ze je teraz chladno, to je na to lepsie

aduskatt
2. nov 2012

@nika222 ak vymazavas form u az po vrch, tak sa ti na bokoch vzdy zdrcne

aduskatt
2. nov 2012

@lukika ako ovocie mne banany k nutelovej a orechovemu, ak teda tam ovocie ist musi

salonka1981
2. nov 2012

Moja nočná a prvá kabelka,robila sa mi hrozne už nikdy nechcem kabelku ani vidieť 😉 Celkovo sa mi akosi nedarilo.Každá má 4,9kg.Ešte ma dnes čaká jedna.