Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lokalistin
9. júl 2013

@mamcas neni zac

zz134
9. júl 2013

babule tak moj prvy cokotransfer dopadol biedne :( neobtlacil sa mi cely, spoje som nevedela pekne zapracovat, no das ist hruuuza. pls nejake rady do zivota...?

nika266
9. júl 2013

@mimcak krásne tortičky,chcem sa ťa spýtať ,v tom teple môže byť aj pribináčikova plnka nič sa jej nestane,mam robiť aj ja svadobnu,chcem dať pribinak a ovocie , ale sa obavam toho tepla a ešte kolko si davala na jednu krajku prašku aký pomer, farbila si geloukou Ďakujem za odpoveď

mimusa94
9. júl 2013

@jakelina z cukrikov marshmallow 🙂

zuziq
9. júl 2013

moje muffinky na oslavu ako jeden z darcekov pre kamoskinu malu. Angeliny su z ryzoveho papiera kupovane cez ebay 🙂

jakelina
9. júl 2013

@mimusa94 mně se z ní modeluje špatně, kupuju si Smartflex.

brunila
9. júl 2013

@vlada111 ta hnědá svatební je úžasnááááááááááá.Kombinace barev,no prostě nemám slov 🙂

mimusa94
9. júl 2013

Baby ppod potahovku musi ist maslovy krem? a ako sa ten krem vlastne robi?? :D dakujem :*

kvietocek7
9. júl 2013

@mimcak no to teda mas byt na co hrda 🙂 naozaj, veeelmi peknaaa

luciahromadkova
9. júl 2013

@mimusa94 ano musi, ale mozes aj jednoducho len vymiesat maslo s praskovym cukrom a obmazat tortu, alebo vymiesas maslo a nutelu, resp. maslo, cukor a pre chut das nutelu
ak nedas maslo alebo maslovy krem tak sa potah bude topit, taky sliz tam vznikne

vlada111
9. júl 2013

@brunila juj ďakujem

viera6
9. júl 2013

Sladké žienky ,ďakujem za všetky pacitka, velmi potešili toľko som snat ešte ani nemala 😉

Prosím vas ,ked plníte okrúhle torty alebo stvorcove plníte ich vzdy 2X?ci 3x?

muffinka8
9. júl 2013

@viera6 ja 2x

viera6
9. júl 2013

@muffinka8 pýtam sa preto lebo ja mam stále nejaké taške tie torty,ale ja sa snazim plnit vzdy 3x..

viera6
9. júl 2013

@luciahromadkova prosím ta nemas foto postup na ludske telo(zenu na lehatku?)

pralinka25
9. júl 2013

@viera6 ja tiez plnim 2x a obcas len ked chcem vysoku tortu davam 3x. totiz kazdy chce co najmensiu (najlahsiu)zak ak by bola vysoka tak je zas na priemer moc malinka preto vacsinou robim na 2x. len ked chcu vacsiu tak dam 3

mimcak
9. júl 2013

@muffinka8 Ďakujem ,ano môžeš aj kritiku.Ja to beriem,ale ony mi poslali foto tej torty dávala som ju aj tu .Tam boli také volány ,ale nakoniec sme sa dohodli,že nemusí byť ako tá čo mi poslali,ale na tych anjelikoch trvali.Ale beriem.Ja som rada,že som to vôbec dala a modlila som sa každý večera aby neboli strašné horúčavy. 😝

mimcak
9. júl 2013

@kvietocek7 Ďakujem

mimcak
9. júl 2013

@nika266 Ja som dávala pribinák,ale ovocie som pre istotu radšej nedávala. Na jeden pás krajky som dávala 10gprášku 8gvody tak mi tu radili kočky a vyšlo mi to presne tak. Tiež som nevedela aká farba má isť na krajku dala som gelovku a podarilo sa. 😵

mimcak
9. júl 2013

A ešte kočky to som včera zabudla aj napísať,že ked som niesla na svadbu tu tortu. Tak som myslela ,že odpadnem prídem dnu a na stoloch mali už 8 torty a ja ,že to už máte tie torty na stole bolo 9 hod ráno a oni mi nato no ved ony ich tu dali už v piatok večer . 😨 😨 😨 ja,že čoooooooooo a ony nato no ved tu je chladno a bolo tam určite nie menej ako 21 C .Ale čo do tej 3 hod.pokial prídu svadobčania.??? Naštastie som ja trvala na tom,že ked tam tortu donesiem tak torta musí do chladu a dávať na stôl až pred príchodom svadobčanov. No ked som ja dávala do boxu svoju už tam jedna bola odložená,lebo bola uplne naklonená. ☹

pralinka25
9. júl 2013

@mimcak fuha to si neviem predstavit tolke hodiny mimo chladu ani keby bolo vonku 10 stupnov. su nekompletny ved to mohli dostat ti ludia akurat tak crevne problemy
😕

muffinka8
9. júl 2013

@mimcak to možno len v mojich očiach to tak vyzerá 🙂 neber to ako nejakú kritiku, to som zlý výraz použila 🙂 ako aj krajka, aj anjelici, všetko sa ti vydarilo. No a keď si zákazník niečo praje ...

mimcak
9. júl 2013

@muffinka8 Ale ja to neberiem ako kritiku,čosi. cením si každý názor a vyjadrenie.

lussy23
9. júl 2013

@jakelina ďakujem..

lussy23
9. júl 2013

@zuziq pekná

mimcak
9. júl 2013

@pralinka25 Ja som to tiež nechápala.Ako ja by som ich určite nechcela jesť. A vôbec nechápem načo im bolo tolko torty a ešte v tom teple.9 torty + moja hlavná a ešte minitortičky na redový tanec.

lussy23
9. júl 2013

@cestovatelkaandrea nádherné
@dagmarmustafa to je váš úrvý výtvor? je to nádherné

monika2711
9. júl 2013

Ahoj, moc prosím o radu kde mohu koupit formu na giant cupcake - je to velký muffin, velikosti dortu. Stačí odkaz na monika-b@post.cz Moc děkuji. Monika

lussy23
9. júl 2013

@dm1 ˇveľmi pekne ďakujem. tak skusím siršie pásiky. dakujem ste mmilá.
@mimcak nádhera

jakelina
9. júl 2013

@mimcak ty jo, to nechápu 😝