Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

stebota
12. jún 2015

@lamps Aj ja mám rada tieti kvietky len keby ich nebolo tolko vela treba okolo ja som teraz robila aj ked nie v takom počte ako ty večer to tam zavesím 😉

mysiatkoo
12. jún 2015

@stebota Horne su tvarohove s jahodami , dole bola biela coko s lesnou zmesou kvoli stabilite najma

antenka1
12. jún 2015

@mysiatkoo kraasna 🙂
@lamps tvoje kvietky a postavicky spoznam uz z dialky 😀

jakelina
12. jún 2015

@lamps krásné dortíky, hned poznám každý tvůj výtvor, ani nemusím sledovat nick 😉 😉

pipka
12. jún 2015

@lamps naaaadheraaaaa 😵 😵 😵

pipka
12. jún 2015

@mysiatkoo fantaaazia, ta ceresnicka na torticke.... 😵 😀 😀 bomba!

pipka
12. jún 2015

ja narychlo pridavam moju dnesnu a zas moooc pozdravujem katusku za konika @muffinka8 😵

muffinka8
12. jún 2015

@pipka 🙂 🙂 🙂 citim sa poctena 😵

rachel36a
12. jún 2015

Narodeninova 4,5kg

rachel36a
12. jún 2015

Zabudla som foto 😁😁😁😁

antenka1
12. jún 2015

Pridavam aj ja dnesnu a idem to tu po sebe popratat 🙂

zuzu188
12. jún 2015

pre tri oslavenkyne 🙂

coryex
12. jún 2015

Ahojte 🙂 Viete mi poradit, ci mozem dat tortu potiahnutu K2 do chladnicky? Neorosi sa po vybrati? Dakujem 🙂

lamps
12. jún 2015

@coryex do chladničky ju dať musíš a orosí sa určite

coryex
12. jún 2015

@lamps Dik 🙂

lamps
12. jún 2015

@coryex tomu oroseniu sa nedá zabrániť, keďže v chladničke je chladno a vonku veľmi teplo

elamaslakova
12. jún 2015

Dievčence pozdravujem vás , dnes som trošku experimentovala na dvoch tortičkách , je to do rodiny tak aspon na nich skúšam , mala som kúpené pečiatky , tak dnes mali premiéru a jedna tortička bola na krst . A samozrejme chválim vaše tortičky čo ste napiekli .

nika266
12. jún 2015

Na dnes už hotovo

evicaka
13. jún 2015

@elamaslakova perfektnéé 🙂

sasettka
13. jún 2015

Ahojteeeeee,
pridavam moje, zabkova je este z min. tyzdna... a ide sa vikendovat-stretkovat, juchuuuu 🙂))

pristela
13. jún 2015

mne tu holky stretkove meskaju tak som stihla este fotose natiahnut , pekny vikend baby 😉 inak potahovat a zdobit v tomto teple neskutocneeeee 😢

woman04
13. jún 2015

@sasettka žabky majú krásne kukuče 😉 ...stretko??..zase som mimo štadión 😀 ..užívajte si 😉
@pipka milá tortička 🙂
@pristela perfekt....teším sa,že v tomto teple len obdivujem vaše dielka... 😵

woman04
13. jún 2015

@mysiatkoo mňaaaaam 😉
@lamps kráááásne 🙂

hrablica
13. jún 2015

Tento víkend dobojované. Tá s kvetinami bola objednana na poslednú chvíľu, tak som kvietky vyrábala do rána...
Sud ide dnes ako darček na oslavu a keďže mi vedeli povedať len, že ma rád biele víno, tak dostane takúto tortičku 😀 aaaa dostala som airbrush 😀 najprv som ním farbila vlacik, tak sú na ňom jemné kvapky viditeľne, ale pri farbeni suda som začala chápať, ako sa s tým pracuje a myslím si, že je celkom podarený 😅

jenie123
13. jún 2015

Ahojte kocky.. Pridávam Vam moje torticky a idem vás dočítať.. 🙂🙂

daniela09
13. jún 2015

ahojte kočky, ja tentokrát zvieratkovo, krtkova cestovala z He až do Ba, ani neviem ako došla, s delfínmi podľa želania oslávenca, plnka citronovo čučoriedková a kombinácia delfíny s princeznami. 🙂

nicoletta77
13. jún 2015

Ahojte dievčence. Poprosím Vás o radu. Idem dávať do pribináčikového krému mrazené ovocie - lesnú zmes. Kúpim asi v L..li. Nechávate to ovocie rozmraziť, alebo ho dávate také zmrazené na krém? A ešte jedna otázka. Dávate korpus, krém, zmrazené ovocie a zase krém? Lebo v diskusiách písali aj dať na zmrazené ovocie hneď ďalší korpus, aby vsiakol púšťajúcu šťavu z ovocia. Iní zase potierali zmrazené ovocie krémom a až potom korpus. Bojím sa v tomto teple, aby to nebolo moc rozmočené. Ďakujem za radu. 🙂

halienka
13. jún 2015

@nicoletta77 ja nedávam úplne zmrazené, nechám rozmraziť s časti a dávam korpus, krém a ovocie a zas korpus, krém ovocie a na vrch korpus. Ovocie nedávam až úplne ku kraju korpusu, nechávam tam akoby trošku vyvýšený mantinel z krému, aby šťava nevytekala bokom. Vsiakne sa presne len do tých korpusov. Samozrejme to celé treba obmaslovať po naplnení.

woman04
14. jún 2015

@nicoletta77 ja som dávala korpus,krém,zmrazené ovocie-nie k okraju,na to korpus,krém,ovocie,korpus...zachladiť ...obmaslovať,alebo ganache pod poťah 😉 😉 😉

sticker
14. jún 2015

Peknú nedeľu prajem 🙂 Ja tento týždeň iba jednu, ale ako píše Žanet, za trest v tomto teple.... Bud. tt. sa má ochladiť a zrovna nerobím tortu, iba asi cca 100 muffin 🙂 Téma tejto torty mne na míle vzdialená, ani som len netušila, o čom kočka píše... Tak moc dúfam, že budú spokojní 😒