Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

njonja
19. dec 2015

@sticker dakuejm! su tam modre krystaliky cukru, strieborne trblietky, biele perly a viele bodky.

zuzkavit
19. dec 2015
nika1985
19. dec 2015

ahojte ja som mala len jednu nastastie a pre nasu krpanu oblatky co uz s nou narobim ked je bezmliecna

adka092
19. dec 2015

Ahojte babenky pridavam aj ja skromne moje tortuchy 🙂.... Ta myskova s mafinkami bola na besiedku
pre nasu malu opicu 😉 .....

elamaslakova
19. dec 2015

Dievčence pozdravujem Vás , začala som chodiť do práce tak nestíham ani žiť , nieto ešte piecť , ale aj tak s vypätím posledných síl som niečo vytvorila tak to pridávam . Svadobné cupcake a dve detské tortičky

elamaslakova
19. dec 2015

@lamps Nádherná ako vždy
@njonja Krásna Elza aj tortička
@njonja Prekrásne tortičky

elamaslakova
19. dec 2015

@denisak77 Krásne medovníčky
@grasie Ako živá
@denisak77 Nádherné tortičky
@mysiatkoo Prekrásne

denisak77
19. dec 2015

@elamaslakova ďakujem

dzjanetta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elamaslakova
20. dec 2015

@dzjanetta Ďakujem za pochvalu, tých cupcake bolo spolu 54 ks , som odfotila len vzorku

dzjanetta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sticker
20. dec 2015

Ahojte. Moje tohtotýždňové. Do konca roka ešte tri a hotovo. Aj tak už meliem z posledného asi ako väčšina z nás. Krásne tortičky ste zase popridávali 🙂

pppeeetttaaa
20. dec 2015

ahojte, tak tento vikend zasa poskromne len 2, ese ma aj buduci vikend cakaju a potom konecne 2 tyzdne volnoooo 🙂

nika266
20. dec 2015

Dievčata pomozte vasimi radami,môžem prilepit jedly papier priamo na tortu poliatu cokoladovu ,diky za kazdu radu

makina78
20. dec 2015

opat raz jedna z kategorie firemnych... ukecala som ich aspon na zimnu temu :D V skatulke bol este medovnicek pre kazdeho clena teamu

kukulka1
20. dec 2015

Krásnu a pokojnú adventnú nedeľu vám všetkým prajem!

nika1985
20. dec 2015

Krasnu nedelu mama ma tolko otravovala az ho ma

cloviecik777
20. dec 2015

@pppeeetttaaa ahojky ja si prosim tu robot torticku 🙂 len to na 4.1...taaakze prosim ako ste spravili robotika a srobiky...mate niejake formy

stebota
21. dec 2015

@makina78 Krááááááásna úplne iná aspon pre mna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

stebota
21. dec 2015

@nika1985 Tak na ten stedrak donesieš osobne recept tešííííííííííííííííím 😀 😀 😀 😀 😀

nika1985
21. dec 2015

@stebota dohodnute

denisak77
21. dec 2015

Minulotýždňovky 3 kúsky,ešte jednu vianočnú na stredu a 2 týždne oddych,dúfam. Ukecali ma na motorovú pílu ,ale už ma asi neukecajú. Moje ruky nie sú stvorené na takéto torty. Torta s prilbou tiež nie bohvie čo,no ale objednaná deň vopred, popri inej robote a vianociach.....ja nie som kúzelník a bielo červená ,pani poslala obrázok ,len tie oblúčiky som tam pridala .Tento týždeň nic moc.

evala777
21. dec 2015

Ahojte baby, nádherné torty....neskutočné, chcem sa vám poďakovať za všetky páčitka, ktoré som od vás dostala a popriať vám krásne a ničím nerušené Vianoce 🙂 🙂 🙂

grasie
22. dec 2015

helou dámy 😵
krásne kúsky ste popiekli, ja som mala minulý týždeň 1 tortu, taká mini a veľmi narýchlo zbúchaná, bo čas tak rýchlo beží a roboty toľko, že ani neviem, kde mi hlava stojí 😝 no a myšky na vianočný bazár chalošom do školy, dnes som už aj robotu odovzdala a môžem si konečne vydýchnúť a zhlboka sa nadýchnuť a začať chystať vianoce 😝
A aby som nezabudla, krááásne Vianoce, tortožienky 😵

kukulka1
22. dec 2015

@grasie veľmi roztomilé,úžasné 😵

pipka
22. dec 2015

cafte babulky, ja narychlo pridavam moje dnešne a vcerajsie a zelam vam krasne sviatky plne pokoja, radosti, lasky a stastia 😉
a hlavne si oddychnite od pecenia , pozerajte rozpravky a nechajte sa konecne aj vy obsluhovat 😀 😵 😵

sticker
22. dec 2015

Pekný večer 🙂 Moja dnešná tortička a idem si vychutnať aspoň trochu vianočnú atmosféru. A všetkým Vám taktiež prajem, pokoj, lásku a pohodu s tými najdrahšími 😵 😵 😵 😵

stebota
23. dec 2015

@grasie Myšičky no fantááááááááázia čo ťa budem chváliť decká sa o ne pobijú 😅 😅

denisak77
23. dec 2015

Posledná tohoročná a krásne ,šťastné a pokojné Vianoce vám želám.

lvka
23. dec 2015

ja dnes takto..torticku som len zdobila, piekla si mamina sama 🙂 krasne sviatky vam vsetkym zelam...hlavne nech su pokojne a sladke 🙂