Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

nika1985
3. feb 2016

@elamaslakova aky krem si pouzila mna taka caka v marci dakujem

elamaslakova
3. feb 2016

@nika1985 jeto rastlinná šľahačka a dala som do nej trošku stužovača na šľahačku

pristela
3. feb 2016

@nika1985 ked nechces objednavku bez roboty beriem ju kludne za teba 😀 😀 😀

michaela3011
3. feb 2016

@elamaslakova ahoj 🙂 tu dvojposchodovu myslis? 😕 😅 😀 je potiahnuta smartflexom 🙂 ten som si zafarbila na cierno a pridavala donho nezafarbeny Smart kym nevznikla seda Farba ... Potom som potiahnutu tortu "zaspinila" praskovym cukrom... Aby to vyzeralo Ako tabula 😀 Snaha teda bola 😀

nika1985
3. feb 2016

@pristela jaj skoda do buducna si budem pamatat 😀

alicka850
3. feb 2016

Na tuto som najviac hrda ☺Rucne malovana

elamaslakova
4. feb 2016

@michaela3011 Ďakujem pekne vyzerá to veľmi zaujímavo

stebota
4. feb 2016

@alicka850 tá torta vyzerá super len nechápem prečo má ruža stopku z korálok a nie rovnú malované že waaau 😉 😉 😉

stebota
4. feb 2016

@nika1985 čo špekuluješ nechcela nič tak chvalabohu a aspoň budeš mať čas prísť ku mne 😀 😀 😀 😀

stebota
4. feb 2016

@alex999 kráááááááááááááááááááááása

zuul
4. feb 2016

@peciemslaskou ahoj prosim ta ako si urobila ten lad? dakujem.

alex999
4. feb 2016

@stebota dakujem 😵

mamka_danka
4. feb 2016
Používateľ mamka_danka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.

@alicka850 tak ta je naozaj krasna 😉

alicka850
4. feb 2016

@stebota lebo to je ruža na drotiku a mal byť obalený červenou, lenže mi to akosi nešlo a pre kratkosť času som to musela vyriešiť takto.Veru namalovať ma to nanapadlo :D Ale bolo t pre draheho, odpustil 😀

peciemslaskou
4. feb 2016

@zuul ,,prvý krát som to skušala robiť so želé,ale to sa pušťalo a nerobilo to dobre obťahovine,túto som robila z plátkovej želatiny : 300ml vody a celu plátkovú želatinu a držalo to dobre a nepušťala sa,nechala som to stuhnuť z večera do rána,vyklopila a krájala

nika1985
4. feb 2016

@stebota ty si aka vtipna 😀

nicoletta77
4. feb 2016

Ahojte dievčence, pridávam moju tortičku.

nika266
4. feb 2016

Moja tortička,práve dokončená 🙂

stebota
5. feb 2016

Dievčence ako robíte poťah zo sušeného mlieka 😖 😖 😖 😖

tinuskaha
5. feb 2016
humka2
5. feb 2016
Používateľ humka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od humka2.

torticky su nadherne 😉

denisak77
5. feb 2016

Ahojte,všetko dokončené a idem si konečne sadnúť a vychutnať kávičku.Od 7 rána som si ešte nesadla ,len pri obede ,ktorý som schltla 😝 .Trošku musím oddychovať,zajtra trsáme ,ideme na ples,tak som sa ponáhľala ,aby som už zajtra nič nerobila okrem varenia obedu. 🙂 Srdce na želanie pre dvoch oslávencov žena a muž,nemám rada takéto torty. 😢

jachin
5. feb 2016

@denisak77 krásne 😉

elamaslakova
5. feb 2016

@denisak77 Prekrásne , ako vždy , čokoládová je najsamkrajšia

kukulka1
5. feb 2016

@denisak77 nádherné všetky,čokoládová luxusná!!!

kukulka1
5. feb 2016

Krásny víkend vám prajem šikulky

kubrt
5. feb 2016

@tinuskaha já míchám klidně smart s marcipánem i dom, mléčnou hmotou. Jednou se tu o tom padla zmínka, tak to dělám běžně a ze zbytečků dělám černou.

nicoletta77
5. feb 2016

Dievčence šikovnice, chcem sa poradiť. Budem robiť dve poschodia torty, ktorú budem potierať ganache polevou - obidve. Mám to vrchné poschodie dať na podnos, aby sa korpus nerozmočil od ganache? Asi áno, však? Vystužovať spodné poschodie nebudem, lebo to budú malé priemery. Keby bola poťahovaná, tak nemám problém, ale šľahačka a čokoláda by mi asi rozmočili vrchné poschodie. Ďakujem za radu.

pppeeetttaaa
6. feb 2016

ahojte, tak napecene a volny vikend jupiii 🙂

nika1985
6. feb 2016

Ahojte tak hotovo dieta s horuckami presilena ruka to bude krasny vikend ☹