Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

wera.g
1. júl 2013

@jakelina ˇdakujem moooooc, veľmi si to vážim 😉

jakelina
1. júl 2013

@wera.g ty jsi můj vzor, tak se na Tvoje dortíky vždycky těším. 😉

wera.g
1. júl 2013

@jakelina 😵 😵 jooj, ty si zlatíčko, ale to nieee, veˇd sú tu omnohoo šikovnejšieee odomˇna, a tvoje tortičky sú nádhernééé 😵 ale moooooc ˇDAKUJEM 🙂

marci2305
1. júl 2013

@vendullka Ďakujem...😀 Veľmi sa mi to páči...si šikovná...musím niečo pozrieť aj ja 😉

muffinka8
1. júl 2013

@wera.g @jakelina baby, obe ste šikovnice 😵 ja len nechápem ako Wera toto stíha pri malom, ktorý je mladší ako môj 🙂 po mne momentálne jazdia 2 autíčka 😀 a ja nemám šancu pri malom vytiahnuť niečo na modelovanie alebo tak, lebo všetko mi berie a nič nedovolí robiť. Proste ho nemôžem spustiť z očí 😕 Keby ste prišli k nám domov tak sa vám bude zdať že nás vykradli 😀 Dnes sme zhodnotili, že musíme dať preč aj jedálenský stôl z obývačky (konferenčný stolík je už rok mimo) lebo malý je stále na ňom vylezený a dnes sa strepal zo stoličky 😝 on vylezie všade aj kde sa nedá.

asianflower
1. júl 2013

@wera.g prenadherne torticky fakt si sikula!🙂

asianflower
1. júl 2013

Ahojky vsetkym sikovniciam🙂 pridavam svoju vcerajsiu a prvuu promocnu pre kamosku a jej muzika ..no sranda velika boli tie tuby robit aby aspon trochu hladko vyzerali 🙂) inak krasne torticky ste holky zase porobili..

jaja555
1. júl 2013

@ve2 wauuuu ... krásnučké, jemnulinké tortičky si popridávala ... šikulka 🙂 😉 🙂

maznacik007
1. júl 2013

@asianflower myslim ze mame rovnakych priatelov, krasna torticka .... a ten cerveny diplom.... 😉

asianflower
1. júl 2013

@maznacik007 sranda svet je maly🙂 dakujem

rapunzel1
1. júl 2013

@ajka82 MMF je bezlepkové a cenovo celkom v pohode, to by si nechcela skúsiť?

ajka82
1. júl 2013

@rapunzel1 dakujem, ja viem ze je, ked jaaa tak nerada to zarabam :(

ajka82
1. júl 2013

@rapunzel1 vidis a este ma ale napadlo, ze ako ktore MMF, lebo neviem aky cukor obsahuju ktore cukriky... al do niektorych cukrov pridavaju psenicny skrob 😖

florentina
1. júl 2013

@wera.g všechny dokonalé jako vždy, ale ta svatební ta je teda úplně neskutečná, ukládááám... 😉

akzuzs
1. júl 2013

@aduskatt Ahoj ďakujem za odporúčanie ale mohla by si mi dať ten web? Ďakujem

lawli
1. júl 2013

@lussy23 to mám aj ja písanú aj tlačenú abecedu a zrovna dnes som s ňou robila písmenká na štvrtkovú tortičku....také menšie venovanie....tak presne viem o čom píšeš 😀 😀 😀

lamps
1. júl 2013

@wera.g tortičky všetky krásne, si neskutočne šikovná osôbka 😵 😵 😵 😵

.... a dievčence moje sladké už je to isté budeme sa sťahovať do väčšieho 😵 😵 😵 😵 😵

mysiatkoo
1. júl 2013

@ajka82 mam doma 6kg White icing... ten by mal byt bezlepkovy... mozem ti posunut kolko potrebujes, ja s nim robit neviem... a stoji mi zatial v spajzi 😠

sven
1. júl 2013

ještě jednou holky díky za rady ohledně pravého marcipánu. Dort se se oslavenci (synovi ) líbil a byl z něj nadšený a to mě hřálo u srdíčka nejvíc 🙂 a tak veškeré moje vztekání při modelování a potahování bylo nakonec zapomenuto, i když to teda chvílema bylo fakt za trest...

nika80
1. júl 2013

Ahojte, idem si k vám opäť po radu. Chcem dcére upiecť dúhový korpus (niečo takéto: http://tortyodmamy.sme.sk/node/256268 ), len neviem aké farby si mám kúpiť a kde. Ako plnku som rozmýšľala nad pribináčikovým krémom, vanilkovým alebo mascarpone krémom a k ním ananás. Ďakujem 🙂

lussy23
1. júl 2013

@sven krásna tortička
@asianflower krásnučké

lussy23
1. júl 2013

@wera.g krásne tortičky
@juditkak krásne

lussy23
1. júl 2013

@nelly75 @mamina1978
@dortomanie
krásne tortičky

florentina
1. júl 2013

@lamps tak to je super, gratulujiiiii !!!!!!!

lamps
1. júl 2013

@florentina ďakujem veľmi sa z toho tešíme, hoci čaká nás veľa roboty a prerábok, aby sme mohli ísť bývať do nového

anibas
1. júl 2013

@nika80 potravinárske - buď práškové alebo gelové : ALE : ak chceš mať také sýte farby, tak tam ide veľa farby do cesta a ja osobne keď vidím takúto dúhovú tortičky, tak sa mi ježia chlpy - koľko E- čiek tam musí byť 🤐 🤐 😒 😒

adrika202
1. júl 2013

narodeninová 🙂 čokokorpus,čokokrém s kúskami čokolády + banány 🙂 objednaná dnes o 14 tej,ja do 17 tej v práci 🙂 o 18 tej šiel korpus do rúry ,o 22,30 komplet hotovka 🙂

dm1
1. júl 2013

kocky prosim Vas nejake inspiracie na detsku torticku piratsku ale nie 3D lod ale klasika okruhla s piratom palmy poklad a tak. Dakujem moooc.

moc vas nestiham veru aj terajsiu tortu som zabudla akosi odfotit pre neterku nakoniec chcela macko me to you tak aspon som nemusela moc spekulovat

levandulka3
1. júl 2013

@mamina1978 jasne v pohode už sa teším na tvoju variantu 😉

akzuzs
1. júl 2013

@mamina1978 Ahoj všimla som si že si pred rokom robila peknú tortu s lietadielkami mala si na to postup alebo video? Potrebovala by som vymodelovať lietadlo a za svet to nemôžem na nete nikde nájsť. Ďakujem