Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

miska73
5. máj 2010

hejdita - mám vykrajovátka 4 velikosti kytiček a je uvnitř pérko a tak se dají pěkně vytlačit ven 🙂

zoska
5. máj 2010

ahojte kočky,
uz dlhšie obdivujem vaše vytvory, čitala som temu takmer od zaciatku, ale nie vsetko...niektore ste zacali piect a potahovat len nedavno a robite krasne dielka 😉

ja sa na svoju 1.tortu s MMF odhodlavam uz pol roka ale stale som nenasla odvahu...az teraz, ked bude mat malinka uvitanie do zivota 😉
urcite ste to uz pisali velakrat, ale nemozem to teraz najst a pri malej nestiham precitat vsetko...prosim poradte mi , ci mozem dat pod potah krem z ladovych gastanov, ktory ste tu kedysi davno spominali, alebo to musi byt nevyhnutne maslova plnka?
dakujem pekne

zuziq
5. máj 2010

zoska na to som sa pytala aj ja, ale nedoporucili mi to koli slahacke... lepsie je dat maslo vymiesane s cukrom alebo dzem - ten som davala ja a bolo to fajn 😉

rybca
5. máj 2010

zuziq - preco nemoze pod MMF slahacka?a co tvaroh?

sse
5. máj 2010

lebo šľahačka je veľmi vodnatá a MMF sa roztopí/ veľmi navlhne 😒

zdenallicka
5. máj 2010

HOlky, v tvarohu a slehacce je moc vody a potah se vam rozmoci.. Pudinkovomaslovy krem, nutela nebo husta marmelada, maslo vyslehane s cukrem a rumem - na tom se vam potah neroztece...

rybca
5. máj 2010

aha, tak to by ma nenapadlo, diky..🙂)))))))

a mozem do bielej MMF dat granko na zafarbenie?

zoska
5. máj 2010

dakujem 😉

zdenallicka
5. máj 2010

Rybco, Granko je granulovane... dej spis klasicke kakao na peceni..😉

rybca
5. máj 2010

zdenallicka - jasne..🙂 ok, dik..🙂))))

martinex
5. máj 2010

zoska ak myslis ten krem co je robeny z kase,tak ten mozes..ja ho pouzivam bezne...
drzim palce,nech sa torta podari 😉

hejdita
5. máj 2010

ahojte
a uz mi to neda...... 😀
chcem sa opytat ako sa robi ten krem z ladovych gastanov ....prsim o recept kukala som aj na TOM ale som to akosi nenasla...neviem co som tam zle urovbila no .....
a ci nebude vadit ze treba ta plnka ako sa dava do patra tak ze trocha bude trcat von.....po bokoch ci bude stacit to len trocha maslom vymiesanym s cukrom potriet tie boky a vrch alebo nejaku vyssiu vrstvu? ale myslim ze ked to pekne poriadne stvrdne v ladnicke tak ked sa to potom len jemne potrie tym maslom ze to bude stacit? alebo vyvediete ma z omylu???
a aky korpus sa k tomu hodi? cokoladovy by bol OK? mam tych otazok....vsak? ako keby som nikdy nepiekla 😀 😀 😀 😀 😅 🤐

vinka
5. máj 2010

nika a to máš wiltonku?lebo ja čo mám fialovú tak sivá je z nej ☹ neviem ako urobiť fialovú ☹

nikanika28
5. máj 2010

vinka, ano wiltonku. musis to vzdy skombinovat s ruzovou...ja som teraz kombinovala s bledulinko modrou a postupne som pridavala fialovu do pozadovaneho odtiena...a bola pekne fialova, na tej fotke to nieje az take pekne ako v skutocnosti.

katka1981
5. máj 2010

Baby ja sa normalne hanbim, ja som piekla v 16. prvykrat babovku, bola super, potom dlho dlho nic (okrem tej babovky) az nedavno bublaninu, ale inak nic. Ja si nato neviem najst cas. Mam nadej, ze raz zapadnem medzi vas? Myslim tym, ze bude vypekaniachtiva? Velmi by som chcela.

dm1
5. máj 2010

baby mate nejaky napad na tortu pre dvojicky dievcatka na 1. narodeniny?

vinka
5. máj 2010

To mám fialovú miešať?Tak si namiešam rovno farbu a nemusím kupovať viac fialovú. 😒
Katka môžeš upeč tortu na nedelu pre maminu tortu na den matiek 😀

zuziq
5. máj 2010

hejdita das varit tri slahackove smotany a do toho 3 tycinky ladove gastany rozpustit, povaris to kym sa to neroztopi a nechas to na noc v chladnicke, na druhy den vyslahas 😉 je to velmi chutne a moze sa dat aj biela milka cokolada, kofily alebo kinder cokolada, gramaz podla tych ladovych gastanov

vinka
5. máj 2010

Zuziq a šlahá sa to potom s maslom? 😕

zuziq
5. máj 2010

nie nie, len sa to vyslaha ako slahacka, krasne to stuhne 😉

nadulici
5. máj 2010

dm, mne by sa pacila pre dvojicky poschodova- srdiecka, a na vrch dve postavicky- babetka, ako sa spolu hraju, alebo drzia za rucky....ozdobena s tymi drobnymi kvietkami....nejaka bielucko- ruzova, jemna....nieco take, ako mala sofi pre svoju dcerku k 1. narodeninam, ta bola krasna, jemnucka....

rybca
5. máj 2010

Dievcata a mozem si MMF na potah pripravit aj niekolko dni vopred? Co potom s tym urobit pred valanim?

nikanika28
5. máj 2010

Rybca mozes, supnes do chladnicky a potom len v mikrovlnke zohrejes, aby sa s tym dobre pracovalo 😉

rybca
5. máj 2010

nika - dik...🙂 mozno si spravim nieco na Den matiek..🙂 mozno to bude aj jedine potesenie..🙂 MM tieto hromadne sviatky moc nemusi..🙂

vinka
5. máj 2010

😀 😀 😀 rybca ale den matiek je krásny sviatok a každá dobrá mamina si ho zaslúži.No je pravda,že pozornosť si zaslúži stále nielen raz do roka. 😉

hejdita
5. máj 2010

dakujem vam.... 😵 a nesplaskne to drzi to dlouho???? takovyto krem bez masla??? 😕

rybca
5. máj 2010

vlnka - no cak to, ze dostanem darcek a pozornost mimo toho konkretneho dna..🙂))) ale ja neviem kedy to bude, takze tortu si spravim na nedelu..🙂)))

vinka
5. máj 2010

Ved aj ja si hovorím,že je to dobrý dôvod na upečenie torty 😀 😀

sasrnka
5. máj 2010

Poradite? Chcela by som piect na nedelu tortu pre maminu a ta ma rada kokos. Rozmyslam nad plnkou... Dal by sa pouzit krem, ktory sa dava na eskimo rez? Tento:Uvaríme hustý puding, ktorý necháme vychladnúť. Medzitým vyšľaháme maslo s cukrom. Do masla zašľahávame po lyžiciach vychladnutý puding a kyslú smotanu.
A kedze je tam ta kysla smotana, neviem, ci je na to vhodne dat potom potah z penovych cukrikov... Ale ratam s tym, ze by sa to rychlo zjedlo, tak snad by nebolo casu, aby sa rozpustil 😉

zuziq
5. máj 2010

hejdita ja som ho pouzila na tortu potahovanu a bol super... tym ze sa to povari a vyslaha, je ten krem husty a tuhy a velmi fajny. Chcem ho vyskusat aj z kinder cokolady