Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

benjik
26. júl 2010

@deni_v22 tak to pak jo

vinka
26. júl 2010

@nikanika28 no ja idem tiež robiť košík tento víkend na pondelok lebo to pocestujeme do Znojma.Len neviem či mám hmotu na hnedo zafarbiť alebo potom malovať. 😕

nikanika28
26. júl 2010

@vinka no ja som mala hmotu hnedu, ale nakoniec som ju este aj malovala 😅

vinka
26. júl 2010

@nikanika28 a keby som ju len olejom prešla aby bola lesklá? 😕 Dá sa to?

nikanika28
26. júl 2010

@vinka myslim, ze ano 😕 ... len mne sa nepacila ta hneda, co som vytvorila, tak som ju domalovala, aby bola viacej hneda

vinka
26. júl 2010

aha 😀

vladka1
26. júl 2010

Ahoj holčiny.....mohla byste mi tu, prosím , některá doporučit nějakou paní z Olomoucka co peče mńam dorty?Díky V.

lussy23
26. júl 2010

@deni_v22 @nikanika28 - Wwa! tie torty vôbec, ale vôbec nevypadajú ako torty. Košík i kabelka vypadajú ako skutočné!

lenjak
26. júl 2010

ahojte, davno som tu nebola, cez prazdniny je nejak menej casu 🙂, ale vidím, že vy pečiete vo velkom. Našla som torty poťahované marcipánom, na ktorý je namaľovaný obrázok, neviete, čím sa to maľuje?

anibas
26. júl 2010

baby ďakujem za komplimenty 😵 😀
@vinka moje písmenká sú maľované prachovou farbou rozrobenou v alkohole

@alionuska kočiarik je robený z 1/2 polyst. vajíčka - obaliť v MMF, strieška 1/4 vajíčka - po zatvrdnutí som polyst. vybrala a zbytok sú lišty - postup som videla na stránke Wilton

vinka
26. júl 2010

@anibas ano ale to si podla čoho písala.mala si dáku predlohu alebo len tak ručne si sama napísala. 😕

anibas
26. júl 2010

napísala som to vo Worde, prekreslila cez priesvitný papier, na torte som pichala špendlíkom dierky - obrysy a potom som maľovala farbou - ruka sa mi príšerne triasla a torta tiekla - musela som byť veľmi rýchla 😉

bubbles
26. júl 2010

prosim Vas, baby, kde v Presove sa da kupit hmota na potahovanie? cukraren / hypermarket? taka, ktoru uz len rovno vyvalkam a pouzijem... minule som si robila z marshmallow, ale dopadlo to smiesne, no, ved prvykrat teraz mam robit babke na 80, tak chcem ist na istotu.. neviem, ci mozete tu, alebo do IP radsej... dakujem...

vinka
26. júl 2010

@anibas jáj dakujem.Len ked ja som si objednala tie šablony a nejde mi to ☹

anibas
26. júl 2010

@bubbles pokiaľ ja viem - tak na Budovateľskej v Ekvii, ale asi len na živnosť - myslím, že sa to volá Wonder hmota - a či je dobrá netuším - mne vyhovuje MMF,
alebo si objednaj v peceniehrou - predajú aj kilo a príde to do 2 dní 😉

benjik
26. júl 2010

@bubbles no pokud ti nevadí cena,tak tesco má marcipán.

benjik
26. júl 2010

@anibas tak mě napadlo,to by šlo i z těch obalů od kinder joy,že? Potáhnout je hmotou a pak jen po zatuhnutí sundat.

benjik
26. júl 2010

@vinka a to nevadí na chut ten olej? není to pak moc mastné? Vím,že je ho trochu,ale nedokážu si to nějak spojit.

tinkerbell
26. júl 2010

Ahojte, inspirovali ste ma hmotou z marshmallow (ani som nevedela, ze take volaco existuje), tak som dnes zbuchala svoju prvu tortu. Nedopadlo to az tak zle, robila som podla receptu 175g cukrikov a 750g praskoveho cukru - do hmoty sa mi vsak podarilo zapracovat len asi tak 650g cukru, potom uz sa mi to zdalo strasne tuhe. Kolko cukru davate vy? A este by ma zaujimalo, na com to valkate. Ja som pouzila velky mikrotenovy sacok - taky pevnejsi, co sa dava do mrazaku, ale trosku sa mi zvlnil a na hmote potom boli vidiet take jemne ryhy - ako sa da tomu vyhnut?

nadulici
26. júl 2010

@tinkerbell vyvalkat sa da na silikonovej podlozke, alebo aj obyc. drevenom vale, a podsypava sa solamylom, alebo gustinom- skrobom, aby sa nelepilo...nepotrebujes ziadny igelit, s tym je len robota a kazdy zahyb sa ti otlaci a potom to nevyzera dobre....ja valkam na kuch. stole a je to fajn...alebo na pracovnej doske sa da tiez....

nadulici
26. júl 2010

moja prva margaretka...dneska dorazila objednavka, tak sa tesim, tesim.... 😵

tinkerbell
26. júl 2010

@nadulici dakujem za radu, nabuduce skusim na rovnom stole

tinkerbell
26. júl 2010

@nadulici prosim ta a ako to potom prenesies na tortu? Mne sa to na tom igelite dobre prenasalo, ani valcek som nepotrebovala.

nadulici
26. júl 2010

@tinkerbell podoberiem rukami a prenesiem...alebo natocim na valcek a tak.....mne sa to takto robi najlepsie...zo zaciatku som aj ja skusala so sackom, treba vyskusat a uvidis co ti najviac bude vyhovovat... 😉

cervena_ciapocka
26. júl 2010

@tinkerbell ja som už viac krát robila z cukríkov a osvedčilo sa mi, že koľko gramov cukríkov más, tak približne 3 krát viac práškového cukru potrebuješ. Čiže keď chceš robiť len nejakú ozdobu z 50 g cukríkov, tak si nachystáš 150 g cukru .... ja cukor pridávam postupne a len toľko koľko príjme ... sama uvidíš kedy je tá hmota dostatočne dobrá a nelepivá. Ona sa aj lepí keď je teplá tak niekedy ju treba nechať trochu schladiť. A ja to tiež vaľkám buď na pracovnej doske alebo silikónovej podložke a podsypávam cukrom.

tinkerbell
26. júl 2010

@cervena_ciapocka aj ja som si myslela, ze toho cukru je uz privela, tych poslednych 100g by som tam nezapracovala ani keby co - normalne to uz dalej neslo, nabuduce dam este menej cukru.
baby, ked mate porovnat rozne hmoty (ak ste skusali), s ktorou sa vam robilo najlepsie?

bubbles
26. júl 2010

@benjik dakujem, nevadi cena, neplatim to ja 🙂 a hladat to mam niekde v chladiacich boxoch, mraznicke?

benjik
26. júl 2010

@bubbles ne jak jou kypřící prášky a pudinky.

tinkerbell
26. júl 2010

Tak pridavam foto mojej prvotiny.