Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

nikanika28
27. júl 2010

Cafte baby, @vinka pandrlaci sa ti vydarili 😵 , moj synator by ti bol za nich vdacny 😀 .
Baby, nemate nahodou niekde postup na pivovy pohar? Chcela by som fotrikovi k meninam spravit, len neviem kudy kam a ako zacat 😀 . Teraz nedavno som videla, ze ho niektora z vas robila, len si uz nepamatam, kto 😕 ...
Dik

zdenallicka
27. júl 2010
vinka
27. júl 2010

@nikanika28 ja som robila z chlebu pivo.Muž bol happy lebo si ho dali k pivu a sadlo lepšie ako sladké.No už mám ich 5 kúskov.Chcú 10 chápete? 😲

zdenallicka
27. júl 2010

Slané pivo budu dělat na pátek..🙂

benjik
27. júl 2010

@vinka co? že teraz jsou pohádky typu star wars? Ty filmový barbare,vždyt to je legenda,první byl natočený už před x lety a ne teraz! Hrál v nich H. Ford ještě,když byl mladý. Jinak postavičky super,jen mistr yYoda,ten zelenej,by měl být menší než Dart Vader,ten černý,Yoda je poloviční.

benjik
27. júl 2010

@vinka ježiš to děláš Anakana ve všech vývojích jeho života,že deset postav,chce i R2-D2? to je robor,co vypadá jak popelnice?

beruska2x
27. júl 2010

@benjik asi jsme total barbar ale je to takova slatanina ze se na to neda koukat 😝 😀 😀 😀 videla jsme asi 20 minut a finito.. jak nekdo muze venovat cas takovy blbine 😕
jak pohadka pro deti o.k. ale jinak 😅

@zdenallicka slany pulitr je super, hod mi pak podle ceho ho delas - postup, udelam ho dedovi na narozky 😉 diky..

rybca
27. júl 2010

ahojte, co stoji na SK kilo praskoveho cukru?

rybca
27. júl 2010

@zdenallicka to je dobre s tym s lanym pivom..🙂

vinka
27. júl 2010

@rybca no ked kúpim v akcii tak aj 20 sk. 😉 No ja mám 5 postavičky hotové a aj vesmírnu lod.Jáj ale má až oči bolia. 😖

rybca
27. júl 2010

@vinka tak 8,75 za 5 kil je stale vela, no ale co narobim, vozit z SK sa stale neda..:(

vinka
27. júl 2010

@rybca myslíš 8,75 eur? 😕

rybca
27. júl 2010

@vinka ano..🙂

janulabj
28. júl 2010

@nikanika28 ja som teraz robila toto pivko a podla tejto stranky...teda nie komplet presne,ale pomohlo 🙂

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13435

benjik
28. júl 2010

@beruska2x ono záleží jaký díl jsi viděla. Já nemyslela toho barbara ve smyslu,že se nkomu nelíbí,ale že někomu moc
neřekne název,když to tolik omýlai v televizi a v novinách.

benjik
28. júl 2010

@rybca cože tolik za cukr? to je šílený? hlavně,že trávu tam maj levnou,když koukám,že jsi z Holandska

vinka
28. júl 2010

@rybca jáj no jasné ale kofi schopi sú na každom kroku.Ale cukru niet.No to aj Hena tam žije a vravela ako draHé TO TAM MáTE 😒

vinka
28. júl 2010

Baby ako dosiahnem tmavo modrú. 😕 Lebo tú čo mám je dosť svetlá.Ale nechcem malovať z vonku. 😕

henikav
28. júl 2010

Veru drahota, ja kupujem praskovy cukor v cechach vzdy vtedy ked idem do skoly, v poslednej dobre uz preto chodim autom, lebo do lietadla vela nevezmes a takto si vzdy aj nakupim to co je tu drahe a to co tu nemaju, ako vineu, kofolu a ochutene mineralky, ktore tu sice maju, ale su hnusne a drahe. No a praskovy cukor jemny kupujem v pripade krizy tu, ale 250gramove balenie stoji 0.70centov, cize za kilo 2.80€ za kilo, radsej nepocitat. A potom ti niekto povie, ze tvoje torty su strasne drahe, no strielala by som to 😀 😀 😀

henikav
28. júl 2010

Inac, mala som doma nejaku nepodarenu cokohmotu, tak som ju vcera rotopila do zavinu a teraz je uz podarena ako karamelka, kdezto predtym to bola len taka hrudka nepodarena 😀 takze tym znovanahriatim sa mi nejako upravila. Ale aj v kysnutom zavine je dobra, ked uz som ju nevyuzila na tortu, mnam

daniz
28. júl 2010

Ahojte. Tinkerbell tak postup je na TOM-marcipán a iné str.3 je to posledný postup.-Je fakt dobrý.

benjik
28. júl 2010

@vinka co přidat trošku hnědé?

henikav
28. júl 2010

@vinka, veru neviem, ja by som tam pridala trosku uhlia, ale bude tak trosku mozno do siva ta modra. Ja som ten moj futbalovy dress veru malovala povrchovo a aj tak mali vsetky decka modre jazyky 😀 😀 😀 ale mali z toho strasnu srandu

nikanika28
28. júl 2010

baby, diky za postupy 😵 😵 😵 ...na dalsi tyzden by som mala zacat s tym pivom 🙂

beruska2x
28. júl 2010

ja taky diky , uz mam ulozeno 😉

vinka
28. júl 2010

Baby mna tiež to kakao napadlo. 😕 No skúsim a uvidím čo z toho vznikne. 😀

dm1
28. júl 2010

nestiham vas citat som u nasich na prazdninach 😀 . Tu je moj nocny vytvor podla zelania

alionuska
28. júl 2010

@dm1 ta je naaaaaaaadhernaaaaa!!!!!!

ja som sa sem tiez neprepracovala ale posielam vam aspon fotky tej nechutnosti,co som na zelanie vytvorila..mala Alenka sa bala ist aj do chladnicky pozriet! 😀 😀 😀 oslavenkyna bola nadsenaaaaaaaaa.... 😅 😅

jaakajka
28. júl 2010

ahojte
krásne tortičky ste napiekli blahoželám vám
ja by som ale chcela od vás radu koľko si mám pýtať za punčovú tortu, nechce ju potiahnutú marcipánom len klasicky punčovou polevou a nejako ozdobiť
bola by som vďačná keby ste mi poradili lebo na zákazku som ešte nepiekla 🙂