Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

peroli
22. aug 2011

@eliska22 vždyť je krásná.. 😵 😉

eliska22
22. aug 2011

@peroli díky, snáď sa bude páčiť 😝

dadka212
22. aug 2011

@katulkaaaaaa hej 1x tak mám aj trocha stres....ale hádam to zvládnem 😅

dadka212
22. aug 2011

@eliska22 ja idem robiť podobnú....má byť biela s čiernymi pruhmi ako zebra a fialová alebo nejaká červená mašla 🙂 nádodou sa ti vydarila je krásna

lussy23
22. aug 2011

@eliska22 - tá je nádherná =D
@alicc - krásna torta a Alicke všetko naj, veľa zdravia a úspechov v škole.
@daducha - náááááááááááádherná

lussy23
22. aug 2011

@dm1 - prenádherné torty! Ako sú urobené tie červené ornamenty na tej prvej?

aktak
22. aug 2011

ahojte, pridavam vikendovu pinceznu pre moju 3rocnu Adelku, dakujem za vsteky rady ktore som tu mohla nacerpat, ste super ;)

broucek2
22. aug 2011

@jakelina vyzkouším nějaký a uvidím, zkusím i tvůj s mlékem. Mám to na příšttí týden. Docela se bojím,. protože jestli budou takové tropy jako nyní, tak to špatně dopadne

monika76
22. aug 2011

Pre mojho syna k meninám.

pipka
22. aug 2011

@eliska22 ved je nadhernaaaa a svokra nemusi ani vediet 😉

eliska22
22. aug 2011

jéééj ďakujem kočky za Vaše pozitívne ohlasy 😉 sestra bola trošku v šoku, ale tak iné jej neostáva len ju zobrať 😀 😝

eliska22
22. aug 2011

@dadka212 mne sa tiež páči tá kombinácia biela a čierna, no hold potom som už rýchlo improvizovala so zbytkami hmoty čo som mala 😝

dm1
22. aug 2011

@lussy23 dakujem to je stencils taka sablona a potom takou hmotou - cera + praskovy cukor + gelovka je to cez tu sablonu natrete. je to rychle a velmi efektne ale este som to stale nevychytala a nie je to ono 😖

veronkaj
22. aug 2011

@dadka212 tak tam mám aj ja, chodím tam rada a Teba som aj s deťmi raz stretla na pošte. som tiež z pezinka.

dadka212
22. aug 2011

@veronkaj aj pečieš na objednávky? ja som sa len minulý týždeň dala na mapu 🙂

anibas
22. aug 2011

pekný horúci deň - pridávam moje týždňové sladkosti:
pre orchidejku boli len pred polhodinou 😀 😀

dm1
22. aug 2011

@anibas kraaasne 😵 . Aka farba je na orchidejkach lupenoch? praskova spring green?

mariann2
22. aug 2011

@anibas tá orchidea je nádherná 😲 ako ozajstná

jakelina
22. aug 2011

@anibas ty jsou krásné. 😉

lamps
22. aug 2011

@anibas tú orchidejku treba aj polievať ? 😅. Je úžasná 😵 . Aj tie ostatné sú dokonalé, ja nechápem ako sa dá stvoriť taká nádhera 😨

sofi07
22. aug 2011

@anibas odpadavam, ta orchidea je nenormalna!! skvela praca! ajt tie kaly mas prekrasne. ked robis slanu, davas tam viac natierok, ci len jednu. ja som len raz robila pre nas a som dala len cesnakovu, lebo som sa bala, ze ked dam rozne druhy, ze sa to bude bit...

sofi07
22. aug 2011

@dm1 nadherne su vsetky a ten jackson...nemam slov...genialne si ho urobila. a dodatocne vsetko naj! 🙂

dadka212
22. aug 2011

@anibas dokonalé všetky ! ale tá orchidea nemám slov wau 😵

dm1
22. aug 2011

baby dakujem vsetkym za blahozelania aj ked narodky mam az zajtra oficialne 😅 . Len sme to oslavovali teraz kedze tento vikend ideme precc

dm1
22. aug 2011

@sofi07 dakujem no ten Jackson bol podla predlohy ale teda som z neho riadneho tucka spravila. Aj ked mi nohy zatvrdli tak ked som to stale potom tvarovala aby sa to neprekacovalo a pridavala trup, hlavu a ruky tak to dost sadalo a stale bol akysi krivy tak som to stale musela napravat a pod topanku hmotu tlacit 😝

eliska22
22. aug 2011

@anibas prekrásne tortičky a tá orchidea ako ozajstná 😉 😵 😵 😵

tica
22. aug 2011

baby ako stále tak aj dnes potrebujem poradiť dajte mi niejake linky na školsku takšu alebo na niejakeho robota lebo nič pekne som nenašla čim by som sa inšpirovala
ako skor by chceli toho robota ale že aj školska taška ma byť tak rozmyšľam že by som to niejako spokombinovala
vopred vám ďakujem

tica
22. aug 2011

@anibas nádhera a ta orchidea nemá chybu mne sa taká v živote nepotarí 😢 prosto kvety mi nejdu ticho závidim 😵

pipka
22. aug 2011

@anibas naaadherneee....normalne neveriiim, ze ta orchidea nie je naozajstna 😅 😎 😎
mna by skor napadlo ju poliat ako zjest 😅 😀

nikita308
22. aug 2011

ahojte... ja síce nepečiem (torty), iba sem do tejto témy chodím obdivovať vaše výtvory, sú nádherné no a tá orchidejka od @anibas je prenádherná... klobúk dolu tebe aj všetkým dievčatám, kt. tu pečiete také krásne tortičky.... 🙂