Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jachin
20. nov 2016

@petulda333 tá torta je na 29.11. takže ešte ma len čaká, len si nerada nechávam veci na poslednú chvíľu, tak preto som sa dopredu pýtala...ale ved ju sem hodím, ked ju spravím 😉

slimacik3
20. nov 2016

Prosim vas,moze mat nutelu pod pribinacikovu plnu?alebo radsej nutelu zmiesat s maslom?

nikusssa
20. nov 2016

ahojte ja som sice zaciatocnicka ale prispejem svojimi prvymi tortami 🙂

nika1985
20. nov 2016

Ahojte moj vikend konecne som vylozila nohy skusala ich trosku inak fotit

kukulka1
20. nov 2016

Krásny zvyšok víkendu prajem

lenkastr
20. nov 2016

baby, ked upeciem korpus, tak treba ho nechat vychladnut a tak rozkrojit a dajt do chlacnicky?a do coho ho dat do chladnicky?aj prikryt?dakujem

jachin
20. nov 2016

@lenkastr načo do chladničky? korpus nechám vychladnúť a celý ho obalím do potravinovej fólie, nerozkrajujem nič. Dám do špajze.A ked potrebujem, bud neskôr v ten den, alebo na druhý den ( dopredu viac korpus nerobím) odbalím, krájam a plním.

peciemslaskou
20. nov 2016

Dobrý večer prajem,moje kadečo -torty,stužková,zákusky ,za dva týždne

stebota
21. nov 2016

@veronikamackova ahoj neviem či je neaka forma na pištol ale ta moja je modelovana podla obrazka dakujem za pochvalu velmi si ma potešila.

blancagon
21. nov 2016

Jedna krstinková 🙂

tinuskaha
23. nov 2016
tinuskaha
23. nov 2016

2 za posledny tyzden....

mirinecka
23. nov 2016

kočky len pre info ak by niekoho zaujímalo, www.cukrarocka.sk veľký výpredaj zásob a ktomu momentálne ešte mínus 7% zľava z celej objednávky. Napr. floristické drôtiky 1,40 Eur 😉

grankosko
25. nov 2016

Som tu zase dlhšie nebola a sledujem že aké krásne tortičky ste vypekali babule🙂 Ja som jednu robila, ale ešte nemám fotku v pc, ale akonáhle si to posťahujem tak pridám aj ja svoj výtvor🙂

vbb21
25. nov 2016

prosim poradte mi obchod v Bratislave, kde kupim este dnes Fondan 🙂 je taky? dakujem

blancagon
25. nov 2016

Hotovoooooo

san_dra11
25. nov 2016

Zeny ja z vaaas raz odpadnem ake nadherne torty sem davate 🙂 ja az nechapem ako mozete mat take nadanie na to!!! klobuk dolu.

blahowoman
25. nov 2016

Doplnam moje torticky 🍰🍰😊

haannka
26. nov 2016

@petulda333 nakoniec som to urobila podla seba 😉

chvapilu
26. nov 2016

ahoj moje včerejší práce.

chvapilu
26. nov 2016

a ještě jeden

mojmacik
26. nov 2016

Miaaaaa pre dvojicky 🙂

petulda333
26. nov 2016

@haannka wooow krasna je 👏👏👏👏

vbb21
26. nov 2016

krasnee 🙏 👏 co davate pod potahovku ze mate tie forty take krasne hladke a vyraznymi rohmi? mne to ostane take hrbolkate, hlavne ako su vrstvy torty a aj rohy mam take oble nepekne.

andy03
27. nov 2016

baby poradite mi prosim vas??boli sme v jednej kaviarni na kavicku a mali tam domace kolaciky a vybornu nutelovu tortu...korpus bol cokoladovy neskutocne nadychany a makucky..ja ked robim coko korpus tak je skor taky splasnuty a neni nikdy taky dobry..poradite mi nejaky??dakujem

stebota
28. nov 2016

detské témy tie mám najradšej

alex999
29. nov 2016

Dnes jedna sovičková 🙂

blancagon
29. nov 2016

ženy čo myslíte,môôôôžem jedlú oplátku dať aj na krém,nie len na poťah ?

dagaz
29. nov 2016

@blancagon rozmoci sa.

chvapilu
1. dec 2016

Dobré ráno poprosím o radu,dělám pribináčkový krém, tvaroh,šlehačka ,krém olé + cukr ,můžu vyměnit tvaroh za mascarpone ,a postup a ostatní ingredience stejné?děkuji.