Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lucka_o
10. mar 2012

@mizulienka nadherne🙂

lussy23
10. mar 2012

@janula.h kde je ten srnček? @janula.h krásna @dajna11 nádherná @yamahafazer - krásne pivo. Prosím Vás ako je spravená tá farba? @lucka_o parádny šrek @mizulienka - krásne dielka @ajka82 krásna @lamps nádherná @jakelina nádherný krtko

yamahafazer
10. mar 2012

@pristela no ja som videla,ze take kuzele robia,ale iba napichane tusim do polystyrenu takto nieco mam ulozene

@zlatat no umna to takto funguje tak dufam,ze ti to pomoze 🙂

dajna11
10. mar 2012

dakujem vám kočenky za všetky lajky,potešili a neskutočne 😀

njonja
10. mar 2012

@lucka_o uzasna!

yamahafazer
10. mar 2012

@lussy23 no ta farba je davam oranzovu a telovu takze miesam a pridavam tak od oka 😀

pristela
10. mar 2012

@yamahafazer ano aj ja chcu taketo 😀 len mi nieje jasne ako tak prepichnut sunku aby drzala, ale snad to pojde za jazdy 😀
ja mala minule taky tenky pas cez cely stol, ale ted musim nieco ine, chapes ne ? 😀 na tanieroch poukladane to nemozem mat kvoli miestu

lussy23
10. mar 2012

@yamahafazer ďakujem. sa mi ľúbi ta farba a rovnakú som videla aj keď sme mali v stredu tú prax(my musíme mať vždy v jeden deň týždni prax) a nikto nevedel.

lucka_o
10. mar 2012

a tato je segrina robena pred tyzdnom....., bala som sa tej orchideii, ale je to pohoda 🙂plnka pribibacik a maliny, suprove to bolo 🙂 dakujem za receptik na pribinacika 🙂

mizulienka
10. mar 2012

@lucka_o wow ved tato je urcite ziva, neverim, ze to je torta 😕 😕

lucka_o
10. mar 2012

je to torta 🙂 este jedna foto, ale je na nej uz zlomeny list padol za obet detom 🙂
@mizulienka dakujem 🙂

dm1
10. mar 2012

@lucka_o mas ju neskutocnu fakt krasnu!

mizulienka
10. mar 2012

@zlatat @yamahafazer nechapem, ze sa vam mramorak drobil, ja sice robim iba ten kakaovy, ale je uplne vlacny aj na 3 den, teraz somhomala polozeny nakuchynskom pulte, len vcera som ho zabalila do sacku a krasne vlacny stavnaty, teraz som zjedla cely jeden plat 😕 😕 😕

janulkamartinko
10. mar 2012

Ahojte šikovnice šikovne už zas vas nestiham pozerat nieto esšte čitat 🙂 krasne dielka ste popridavali chvalim všetky! moja tohtotyždnova a pokus o prvu laliu,je nejaka divna ale snad sa trošku podoba :D

pipka
10. mar 2012

ajojte, tak ja v rychlosti pridavam moju dnesnu pre nasho Tomaska na meniny a rychle sa idem prezliect, bo babka s dedom su uz na ceste a ideme oslavovaaaat 😎
spravila som mu k nej aj muffinky, z tych ma najvacsiu radost 😵 😵 😵

dm1
10. mar 2012

pridavam tu nestastnu atletickku a slanu

eliska22
10. mar 2012

@dm1 krásne a tá atletická je super 😉

zlatat
10. mar 2012

@lucka_o náádhera

miciatko
10. mar 2012

moji tucniacikovia 🙂)))

bzucinka2
10. mar 2012

ahojte tak teraz nam skoncila cast oslavy tak idem chytro pridat torticky a potom spratavat veci 🙂

bzucinka2
10. mar 2012

@anibas, marlenka zozala uspech 🙂

zuziq
10. mar 2012

baby nevsimla som si, ci ste to uz pisali. Od pondelka v lidli Tatra salko za 1,29

dm1
10. mar 2012

@zuziq tiez som to dnes videla v letaku a trieskala som si hlavu lebo som min. tyzden v kaufe kupila za 1,49 eru 25 plechovic.... ale co uz este pojdem aj do lidla zobrat asi

yamahafazer
10. mar 2012

@zuziq ale to je az od stvrtka nie od pondelka ta akcia.To je skoda,ze my tu nemame lidl 😒
@bzucinka2 ta prva stymi gerberami je nadherna to su marcipanove kvety?a stymi havkami je strasne pekna 🙂
@miciatko ta sa ti pekne podarila 🙂
@dm1 super su a ta draha vyzera velice dobre 😉
@janulkamartinko peknucke aj lalia pekna,ale troska sirsie a kratsie listy by som spravila inak je pekna
@lucka_o orchidea perfektna

anibas
10. mar 2012

@lucka_o @janulkamartinko @pipka @dm1 @miciatko @bzucinka2 - nádherné všetky 🙂 🙂 🙂

anibas
10. mar 2012

@bzucinka2 tá s gerberami je neskutočná 😨 😨 😨 - idem kuk na FB a sťahujem foto 😀 😀 😀

jakelina
10. mar 2012

@miciatko
@bzucinka2 nádhera

@bzucinka2 jak se dělají ty gerbery, mám takovou vykrajovačku, ale ještě jsem ji vůbec nepoužila 😝

yamahafazer
10. mar 2012

baby mojmu muzovi ta pribinacikova plnka vobec nechuti 😒 a mne sa zasa lubi som ju chcela spravit malej do torty tak teraz zas neviem ci ju mam robit 😒

lifinka
10. mar 2012

ahoj holky, dort předán.-))) slavná Minnie, když jsem ji chtěla modelovat tak pžřestal jít internet 🤐 jsem říkala, že to bude prokletý dort, již od počátku 😀

jakelina
10. mar 2012

@lifinka Ale máš ho krásný 😉