Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vecernicci
16. sep 2012

@lubicakovac a nemáš třeba nutelu?

levandulka3
16. sep 2012

@aduskatt ja kým som nemala wiltonku ivory tak som na bežovo farbila nescou a bolo to dobré voňalo to po káve

anibas
16. sep 2012

@levandulka3 joj - závoj - tak to musíš skúšať a skúšať - ja vyvaľkám čo najtenšie hmotu, a potom prehýbam skoro ako ked sa skladá papierová harmonika - nejak pekne rovnomerne - mne sa to podarilo až na 3 - 4 pokus -musíš si nájsť svoj systém

vecernicci
16. sep 2012

@jakelina to nějak dopadne, se tam o to poperem 😀 😀 😀 vezmi všechno co tam mají a nějak se podělíme 😉

anibas
16. sep 2012

@lubicakovac skús radšej nutelu

aduskatt
16. sep 2012

@levandulka3 supeeeer🙂) diky

lubicakovac
16. sep 2012

@anibas
@vecernicci doma máme nejakú ale domácu od starkej, môže byť aj taká? ako originál kupenu v obchodne nemám nič

levandulka3
16. sep 2012

@anibas no presne takto to robím aj ja na viackrát 😀 😀 som myslela či na to nie je nejaký zlepšovák 😝

mariann2
16. sep 2012

@jakelina v pohode, nebude, tak nebude a chcela som až dve, tú druhú má?

jakelina
16. sep 2012

@rapunzel1 ten odkaz co jsi mi dala mi ukazuje jenom uvodní stranu mimibazaru.

jakelina
16. sep 2012

@mariann2 ty rohy ještě má, psala mi, že vzala na zkoušku každé tři kusy a některé už si někdo koupil, tak měla už jenom jednu nebo dvě od každé.

jakelina
16. sep 2012

@rapunzel1 tak ty karafiáty jsem ti ještě objednala, dobře. 😉

vecernicci
16. sep 2012

@lubicakovac tak to nevím a z čeho je dělaná, aby ti po tom neslezl potah

lubicakovac
16. sep 2012

na vrchu je napísané nutela z jablk
@vecernicci

dadka212
16. sep 2012

@pipka drahá a kolko máš miesta v aute? 😀 neviem kolko pomôcok si môžem zbaliť 😀

dm1
16. sep 2012

@jakelina jasne ze nevadi kto prv pride prv melie 😀

jakelina
16. sep 2012

@dm1 škoda, jsou fakt hezké 😒

micmo
16. sep 2012

Tak děvčata, tady je ta moje první svatební zakázka. Dalo mi to neskutečně zabrta, dělala jsem to 7 DNI!!! Mezi tím mi onemocnělo pul rodiny, to kdyz se dari.... Ale nevěsta i hosté byli moc nadšení, tak jsem moc ráda🙂Nevěsta si moc přála sovy a byla z nich unešená 🙂 Vím, že mají hodně chyb,ale to už je zapomenuto,jelikož už po nich nezbyl ani kousíček 😉 Hlavní svatební dort : horní patro- red velvet,mascarpone a maliny, druhe patro-mramorový korpus, pařížský krem, třetí patro- čokoládový korpus,pribiňačkový krém, ty další čtyři jsou stejné-mramorák a pařížský krém. A ještě přidávám pohled do naší lednice 🙂 Budu ráda za jakékoliv "připomínky" ať je topříště lepší 😀 Jinak chci moc poděkovat za všechny vaše rady!

rapunzel1
16. sep 2012

@jakelina škoda, že mi to tam nedalo, chcela som tú lištu na okraje druhá v poradí, ak je to možné
ž

reruna
16. sep 2012

@florentina tak 22,5 kg to tady asi ještě nebylo! těším se na foto toho obra! 🙂

vecernicci
16. sep 2012

@lubicakovac tak to fakt nevím ještě co na to holky 😝 🙄

vecernicci
16. sep 2012

@jakelina tak si je vezmou holky a já si je objednám až je naskladní, to je fuk 😉

jakelina
16. sep 2012

@rapunzel1 já nevím jakou lištu na okraje?????

lubicakovac
16. sep 2012

@vecernicci a keby som dala hustý džem, to do zajtra prežije nie? lebo to mu teraz idem robiť, ráno to berie a hned to zjedia, lebo to idu na stanovačku, a nemaju chladnicku, to hádam prezije nie?

njonja
16. sep 2012

Pozdravujem dievky🙂 pridavam moje na tuto nedelu - jedna krstinova , druha znova ako inac princeznovska.... (na tej malej si farby zvolili zakaznici 🙄 takze zase ruzovo-filova...)

Tu poslednu este prihodim, len prave stahujem foto🙂

jakelina
16. sep 2012

@vecernicci uvidíme, však se nějak dohodneme. Stejně je volná jenom jedna, aby se pak nepopraly. 😀 😀 😀

jakelina
16. sep 2012

@rapunzel1 když to nedá odkaz, tak už to není na skladě, něco chtěla i dadka 212 a taky se mi to nezobrazilo. Tak to už prostě nemá.
😖

bzucinka2
16. sep 2012

@lubicakovac ja davam aj domaci lekvar a v pohode 🙂

vecernicci
16. sep 2012

@lubicakovac já myslím, že to vydrží, nic jinýho ti asi nezbyde, než doufat 😝 😀 😀

vecernicci
16. sep 2012

@rapunzel1 a jakou lištu? třeba ji má ťaman u nás, zítra odpolko tam jedu, tak někde najdi jiný odkaz a já tam mrknu 😉