Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

njonja
4. apr 2013

@lokalistin ma to mrzi, ale nemam ani len paru☹ ☹

lamps
4. apr 2013

@mrka2 milá tortička a Vilkovi všetko naj .... 😅 😅 😅 😅 😅 to je neuveriteľné, ako to letí. Nedávno si písala, že čakáš bábo ...

timotejkabrejkova
4. apr 2013

@lamps Uff takže asi robím dobre 😉

timotejkabrejkova
4. apr 2013

@sticker Ja som aj videla že sa iba premaha že chce ísť spať, tak preto som nastavila ten režim.

lamps
4. apr 2013

@timotejkabrejkova s deťmi je to niekedy ťažké a sú fakt deti, ktoré potrebujú minimum spánku a fungujú bez problémov

sticker
4. apr 2013

@timotejkabrejkova Keď nám to vyhovuje, nič netreba meniť 🙂 Ja baby budím ráno o pol siedmej, pred pol ôsmou vyrážeme škola, škôlka... A teda niekedy je to o nervy. Najviac času zaberá jedlo a česanie. Neviem si predstaviť, že by chodili spávať neskôr a potom by som ich ráno nedostala z postele - zbytočný stres ráno pre ne i pre mňa 🙂

mimcak
4. apr 2013

@timotejkabrejkova Aj moji su tak nastavený ako tvoje.Aj ten starší 6ročný aj 2 ročný. Večer o 19.45 umyť,prezliecť,prečítať rozprávku a o 20.15 sa zhasína a ide sa spať. A o 6.30 ,ale vstávaju čo je akurát pokial vychystáme do škôlky.

lussy23
4. apr 2013

@florentina parádna
@makinka2 je nádherná
@jankaadam krásne tortičky. na tej druhej sú krásne sýte farby
@dagmarmustafa nádherná
@tamianati krásna

zizala
4. apr 2013

dobrý večer, prosím netušíte některá kde by se v Praze dala sehnat potahovka Montana?

mrka2
4. apr 2013

@lamps dakujem velmi pekne.. ty si to pamatas??? joj,akoby to vcera bolo,ked som si nasla dve ciarky na teste.. normalne nostalgia 😢 🙂

lussy23
4. apr 2013

@mrka2 krásne postavičky

mrka2
4. apr 2013

@lussy23 dakujem 🙂

lussy23
4. apr 2013

@ajka82 krásna

lamps
4. apr 2013

@mrka2 jasné, že si to pamätám, veď to sú také krásne správy. Aj Lusilku si pamätám ako tesne pred odchodom do pôrodnice ešte piekla torty 😀 😀 😀

mrka2
4. apr 2013

@lamps ano,to si aj ja pamatam 😀 😀 😀 podarena bola 🙂

zuzanam80
4. apr 2013

@nika222 ja tiez uvazujem nad malinami

zuzanam80
4. apr 2013

@aduskatt dakujem 🙂

makinka2
4. apr 2013

@timotejkabrejkova Jééééééééééé moooooooooooooc děkuji 🙂

timotejkabrejkova
4. apr 2013

@makinka2 Nieje za čo, budem rada ak ti pomôžu 🙂

jenie123
4. apr 2013

kocky, potrebovala by som od vas jednu pomoc.. baby, tie co mate silikonku babatka, vedela by ste mi jedna spravit babatko a poslat? Potrebujem ho na buduci tyzden... moc moc prosiiiim.. samozrejme zaplatim.. 🙂))

79zuzana
4. apr 2013

Moje dnesne cupcakes 😉

nellynka
4. apr 2013

Kocky, poprosila by som o radu, tie co ste robili tortu kde po obvode su take keksiky cokoladove. Chcem urobit tortu, kde sa prasiatka kupu a oblozi sa to tymi keksami a zviaze maslou. Nieco ako Leon alebo netusim. Prosim Vas ako sa volaju tie keksy, resp. v cokolade macane keksy, vyzera to ako dve spojene dlhe tehly. Nemusia byt tie original, moze byt aj nieco podobne. dakujem.

aduskatt
4. apr 2013

@nellynka myslis KitKat?

petkaa28
4. apr 2013

@nellynka kitkat??

nellynka
4. apr 2013

@aduskatt
@petkaa28
aaaaaaaa, dikes baby, teraz ma osvietilo🙂))))
ja take nejem, tak velmi neviem.
dakujem.

a nahodou ine len nie kitkat nie su asi vsak?

aduskatt
4. apr 2013

@nellynka ani ja to nejem🙂

jakelina
4. apr 2013

@zizala najdi si nějaký cukrářský obchod, co má pevnou prodejnu v Praze a tam to určitě budou mít.

sussie259
4. apr 2013

@79zuzana mnaaaam ;) super vyzeraju;)

petkaa28
4. apr 2013

@nellynka jedine kinder čokoládu 🙂 skús mrk v lidli, tam majú napodobeniny všetkých sladkosti. Či tam čosi nenajdes

nellynka
4. apr 2013

@petkaa28 skusim popozerat. Ale uz len to, ze viem, ze je to Kitkat, tak to je super, diky.