Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
18. jún 2013

@mysiatkoo právě vůbec, krásně to řeže.

romy01
18. jún 2013

@mysiatkoo Ahoj no ja kukám na tú cenu tej pilky a nepomýlila si sa )? Lebo u nás za pílku pýtajú 39 eur.

rapunzel1
18. jún 2013

@lokalistin prosím ťa a toto sa dá kúpiť len u vás, ale aj na Sk to creme paradise, či ako sa to píše?

benjik
18. jún 2013

@romy01 u ns stoj pilky v přepočtu tak kolem 3,-euro

muffinka8
18. jún 2013

Baby, viete čo sa stalo? 😕 Toto bábätko čo som robila na tortu, už vo štvrtok som to mala hotové, v piatok večer dala na tortu. V nedeľu doobeda mali krst a že keď im to vyložili na stôl v reštaurácii a kým prišli (isto to nebolo dlho) tak sa celý kvet roztopil 😨 😕 😢 no toto som vôbec nečakala a že aj torta bola celá spotená 😝 To ako potom držia svadobky? Ak je torta potom dlhšie vonku tak oschne? 😕

aduskatt
18. jún 2013

@muffinka8 v restike by ale mali vediet, ako sa skladuje torta, nie?

muffinka8
18. jún 2013

@aduskatt šak oni ju mali v chladničke, možno 30 minút bola vonku, ale tak to by ju mali možno aj doma na stole pri oslave toľko vonku. Ale som nečakala že sa to môže stať. Keby to bolo vonku niekoľko hodín, tak no budiš.

mysiatkoo
18. jún 2013

@pristela hlavne posli tu adresu 😀

mysiatkoo
18. jún 2013

@romy01 :D :D :D nepomylila... dnes som za nu platila 2,99 😉

aduskatt
18. jún 2013

@muffinka8 ktovie, ako ta chladnicka bola nastavena.uz som zazila, ked na noc kvoli elektrine povypinali vsetky chladnicky a mraznicky a v nich mali tortzy na svadbu.................netvrdim, ze toto je ten pripad, ale deje sa vselico

njonja
18. jún 2013

@lokalistin nie, praveze ona nema cukraren a mrazia to uplne normalne. To je prave dovod, preco torty mrazia - lebo nemaju priestory na to, aby mali aj profi cukrarensku miestnost, takze si ich objednavaju u cukrara a to, co maju navyse zrazuju...

njonja
18. jún 2013

Kocky, takze pridavam 2. skusenost s mrazenim doma🙂 vsetko suuuuuuuper!!!! Kocka ju zmrazila tak ako ta kamoska predtym - len celu tortu, ako bola, hodila do mrazaku v krabici, ktoru som jej dala. Den pred podavanim ju hodila do chladnicky a hodinu pred podavanim do izbovej teploty. Vraj bola fantasticka, dokonca sa im po porvy raz stalo, ze sa naraz zjedla cela torta.. A to v Nemecku- krajine skvelych cukrarov🙂 Tak som rada.

Takze - z vlastnej skusenosti - odporucam mrazenie nasich tort doma🙂, v pripade, ze je to nutne...🙂

mysiatkoo
18. jún 2013

baby torta s 2ma postavickami priemer 23... do 20E ... nexcete niekto ? 😎

broucek2
18. jún 2013

@jakelina to je to blbé počasí a vlhkost vzduchu. Taky se mi dort o víkendu potil a neschla mi kytka

pipka
18. jún 2013

@pristela tak ale 99% mam klasika vysoke korpusy, tak to mi stacilo..ale ked som tu mala lienku alebo nieco podobne vysoke, pamatam jak som tu maturovala 😝 😅 😀 😀
aaale tak zvladla som to nakoniec vzdy 😉

broucek2
18. jún 2013

@mysiatkoo za to se to nevyplatí :o)))

vecernicci
18. jún 2013

holky, dostala jsem krajku magic dekor a mám ktomu jen 10 dkg prášku, ale není k němu návod, nevíte kolik si ho mám namíchat? vím, že se ředí 1:5, ale kolik si ho mám naředit, je to tahle krajka http://www.eshop-olja.cz/product/silikonova-for...

mysiatkoo
18. jún 2013

@broucek2 ved ja mam samotne celkove naklady vyssie....

mysiatkoo
18. jún 2013

@vecernicci na 100g ide 80g vody (40 - 45st.)... ale zo 100g mas toho strasne moc....

mysiatkoo
18. jún 2013

@vecernicci jaj, uz teraz mi doslo na co sa pytas... na jeden pas mi stacila lyzica prasku

broucek2
18. jún 2013

@mysiatkoo oni si všichni myslí, že asi máslo, šlehačka apod. nic nestojí a práci? Tu snad děláte jen proto, že vás to baví. Chjo

mysiatkoo
18. jún 2013

@broucek2 nj...a argument, ze v cukrarni urobia potahovanu za 20 uz ani nemam silu komentovat...

broucek2
18. jún 2013

@mysiatkoo to žije kde? U nás je dělají za cca 700 až 1000,-/kg, ale jsou i cukrárny s cenou 300,-/kg

mamina1978
18. jún 2013

@jakelina Naaaaaadhernaaaaa krajkovaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mamina1978
18. jún 2013

@lokalistin no vidis a ja trupka som si zapamätala z nasho rozhovoru len ten broskynovy 😅 😅 Ale to je tak na houby , ze maju velmi podobne obaly... 🙄 🙄 Ododnes citam na kazdom kuse zvlast aky je.... lebo ked k tomu este ostani ludia v obchode poprehadzuju v regaloch ..... 😎 No ale teda musim povedat, ze prave sme si na nom velmi pochutili a bol fantasticky taky osviezujuci ten citronovy pribinacik 😵 😵 😵 😵 Hodim aj foto, ale teraz ma decka volaju do bazenu, tak musiiiim 😅 😅 😅

lokalistin
18. jún 2013

@njonja tak moze byt ze ked je ten krem v torte je taky zakonzervovany ako ked je len v nadone ja neviem ale v kazdom pripade super, ze chutila

mamina1978
18. jún 2013

@sisix to robim pribinacika, ale miesto slahacky davam mlieko a teraz som omylom namiesto vanilkoveho creme, dala citronovy Paradies creme ..... to je u vas,, creme ole " ....... a je citronovo- citronovyyyy 😵 😵 😵

lokalistin
18. jún 2013

@rapunzel1 to neviem ci ho maju aj na slovensku asi nie nevidela som ho
@mamina1978 no ja by tiez sla do bazenu
baby prosim inspi na tortu pre spevaka nieco s notami huslocym klucom atd. dakujem

vecernicci
18. jún 2013

@mysiatkoo díky a kolik vody jsi dávala na tu jednu lžičku?

katarina51
18. jún 2013

Moja prvá promočná, vážila 3,7kg mramorák +pribinák