Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
17. okt 2013

@anibas tiez si myslim presne Helin styl 🙂

nika266
17. okt 2013

Tak tu je moja,presne podľa predstáv nevesty,ma 17 kg

nika266
17. okt 2013
katkak23
17. okt 2013

baby prosim vas cim a ako je najlepsie robit piesok alebo take ako dno akvaria. dakujem

nika266
17. okt 2013

Tu je moja výhra

aduskatt
17. okt 2013

@katkak23 rozdrvene piskoty zmiesane s mletymi orechmi🙂

dadulka271
17. okt 2013

200ks zákuskov odpadávam a to musim ist ešte kvety modelovat na zajtrajšiu tortu 😝

zaciatocnickalubka
17. okt 2013

@luciahromadkova je obrovsky rozdiel vyjadrit sa, ze ta torta vobec nie je pekna ako vyjadrit svoj nazor: ta torta sa mi nepaci! nemylme si dojmi s pojmami 😉 nikomu neberiem jeho nazor, ale toto?! z principu by som take nieco nikdy nenapisala! ked to povie male dieta, budis! ale dospely clovek by si taketo vyjadrenia mohol odpustit, pripadne sa inak vyjadrit! nazor "ta torta sa mi nepaci" akceptujem. ale vazne toto co bolo napisane sa nepatri. ☹

njonja
17. okt 2013

@zaciatocnickalubka neviem, odkedy je vyjdrenie - podotkynam- subjektivne vyjadrenie, ze nieco nie j epekne urazlive. Asi by si sa mala zamysliet sama nad sebou. Ano, mne sa ta torta nepaci! A nevidim na tom nic zle. Tie zeny, ktore ju robili urcite nie su zaciatocnicky, takze tym nikoho neurazam, lebo je to len vec vkusu. Nikdy by som si nedovolila sudit pracu zaciatocnicky, ktorymi sme boli vsetky, ze ano. A ak si si vsimla, ani nesudim. Ak sa mi nieco paci, poviem to a ak nie, tiez. @luciahromadkova sa nas pytala na nazor, tak som ho verejne a podotkynam bez uraziek povedala. No a co???? Ako sa ukludni, lebo fakt nie sme v skolke. A sama viem, kolko casu zaberu take torty, ale ten cas pri nich straveny este nie je zarukou , ze budu aj vydarene a ze sa budu vsetkym pacit. To ako sa mam urazat na kazdeho, kto mi poviem, ze sa mu moja torta nepaci??? A tych uz tiez bolo - dokonca aj od zakaznikov. Neda sa robit v businesse , ktory je o krase a naivne mysliet, ze sa tvoja praca bude vsetkym pacit a odsudzovat tych, ktorym sa nepaci.. Kde sme? Mame nebodaj 5 rokov vsetky?

njonja
17. okt 2013

@luciahromadkova lucik, dakujem za nazor🙂

njonja
17. okt 2013

@zaciatocnickalubka a pozeram, ze si tu do tejto doby napisala dokopy 32 prispevkov...hm, to hovori za vsetko. Najskor spoznaj zeny, ktore tu pracuju a potom ich osocuj..

anibas
17. okt 2013

@njonja Ale ja som tvoju reakciu nikde nevidela 😅 ?

anibas
17. okt 2013

@njonja jaj - už som našla 😉

njonja
17. okt 2013

@anibas a co si o nej myslis? Bola taka nepristojna????

anibas
17. okt 2013

@njonja čo si myslím ? akože splnila požiadavky - použité viaceré techniky a materiály, chuťovo možno bola najlepšia, ale čo na nej robili 3 cukrárky 2 týždne ??????? pre mňa je taká šedá myška, mám rada crazy torty - farebné 😉

zaciatocnickalubka
17. okt 2013

@njonja osocujem niekoho?! menuj koho

anibas
17. okt 2013

@njonja ale keď pozerám konkurenciu .... súťaž bola vyhlásená min. mesiac vopred - a určite mohli tam byť oveľa lepšie prepracované mnohé torty

jakelina
17. okt 2013

@anibas já dočítám až teď, taky bych si takovou dortu nevybrala za vítěze, je taková usedlá, jak dělaná na dědině. Je to můj názor, ale zase nemůžu říct, že by byla úplně škaredá, není křivá, dobře potažená, ale není to můj šálek kávy.

anibas
17. okt 2013

@njonja Reakcia bola v poriadku - každý má právo na názor, a hlavne keď si v obraze čo sa týka výroby a výzdoby torty 😉

jakelina
17. okt 2013

Holky nikdy jsme se tady nehádaly, tak to je asi nejlepší nereagovat, protože je tolik věcí v životě důležitějších, že nějaké žabo myší války mít ještě i tady, tak to by mě mrzelo. 😝

njonja
17. okt 2013

@zaciatocnickalubka precitaj si svoju neadekvatnu reakciu a dojdes hadam na to sama..

njonja
17. okt 2013

@jakelina mas absolutne pravdu.

zaciatocnickalubka
17. okt 2013

@njonja viem co pisem, nikoho neosocujem... tvoj nazor 😉 pekny vecer

sonica
17. okt 2013

@seastar ja uz som robila s parizakom, tim jsem plnila, ale pod potah jsem dala maslovy krem 😉

sticker
17. okt 2013

Babenky pomoooc, šľahám šľahačky s bielou čoko+stužovače a nič!!! Vôbec to nehustne ☹ V chladničke to bolo asi od druhej a potom som to ešte na tri hodky dala do mrazáku, vytiahla a hneď šľahala nič ☹ Čo s tým ☹ ešte tam pôjde mascarpone ☹

mimi321
17. okt 2013

Ahojte, potrebujem poradit... pozeravam, citam tu vela a vela veci mi tu uz pomohlo, som zaciatocnicka... ale teraz si fakt neviem dat rady... robila som uz 2 poschodovu, ale teraz idem robit 3 poschodovu tortu... viem ze ju musim vystuzit... ale kolko asi tych slamiek so spajdlickami mam dat do kazdeho poschodia? Bojim sa totiz, aby sa na svadbe nezacala prepadavat, resp aby nevypadala ta spodna cast ako sudok 😀 Ked to vystuzim isto to nezosudkovie? Prepacte za takuto mozno primitivnu otazku ale budem ozaj velmi vdacna ak sa podelite so skusenostami 😉

vulka
17. okt 2013

@dadulka271 Krása. Mohla by som poprosiť recpet na tie dvojfarebné, teda ak to nieje výrobné tajomstvo.

vierka0
17. okt 2013

@sticker zaslahaj do toho vanilkovy creme ole a pridavat pomaly, hustne to okamzite 🙂