Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jajuuus
30. máj 2011

@lusil2005 moje chúďa... 😀 neboj, o to väčšiu radosť budeš mať zajtra s udelátkami 😉
alebo si obal dosku potravinárskou fóliou, aby sa ti na ňu nelepil korpus po vyklopení 🙂

@mrka2 ja tak isto čakám, kedy si odfaklím prst! málokedy sa mi to dá vybrať z toho kýblika, tak dolujem nožom... 😠

dm1
30. máj 2011

@lusil2005 verim ze by si mi isto pomohla lebo som tie orchidejky uz len malovala a to ja veru nemusim a ty tak nadherne malujes tie babiky ze by to bolo pre teba lavou zadnou 😉

mrka2
30. máj 2011

ahojte dievcata, idem uz spat, akurat som dokoncila slniecko pre deticky do skolky, pytala ma kamoska,lebo je tam pozvana a uz zajtra si po nu pride,tak som makala... 😝 dobru noc 🙂

lusil2005
31. máj 2011

@dm1 😅 aaale tie som uz tiez mozno aj mesiac do ruk nechytila!!! 😀

lusil2005
31. máj 2011

@mrka2 to je kraaaaaasne!!!! tak som rozmyslala ako sprvim malej na den deti do skolky torticku... 😠 ale nakoniec skusim inu.

inac - ja neviem cim to je, ale ja normaaaaalne nemozem spat!!! a ani dcerka. od stvrtej tu poskakuje ze podme uz do skolky! 😕

mizulienka
31. máj 2011

@reruna tak ma napadlo, ze mas ten perlovy vykrajovac malinky...mozno mozes pouzit aj takto, dovolila som si to skopcit z TOMa 🙂

http://www.tortyodmamy.sk/na-krstiny/krstinova-...

jajuuus
31. máj 2011

@lusil2005 aké bábiky? aké bábiky? 😕 😀

julianka777
31. máj 2011

ahojte,kocky,prosim vas neviete nejaku dobru stranku na tortu ku prvemu roku?taku lehku,co by dokazal spravit aj zaciatocnik ako ja 😀 dakujem

lusil2005
31. máj 2011

@jajuuus 😀 😀 😀 aaale take okate 😀 ked ma zrovna nedrzi ina mania (ako napriklad torty 😅 ) tak sedim za sijacim strojom a sijem somarinky... okrem ineho aj babiky. kuk sem http://www.lusilka.webgarden.cz/textilne-babiky...

lusil2005
31. máj 2011

uuuuuz mam doma udelatkaaaaa!!!! jogurtak krasne vytuhol v torte, letim na kontrolu k lekarke a sup na zdobenieeeee!!!!! sa mi stalo asi prvy krat v zivote ze som cakala pred postou kedy otvoria 😕

inac - zohnala som tu rastlinnu slahacku, a ono okrem toho ze to dobre chuti, to tuhne jak slak!!!! 🤐 par krat zaslahala metlicka a zrazu to bolo huste jak maslovy krem! no velmo dobra vec toto...

yamahafazer
31. máj 2011

teraz dorobena

rivatha
31. máj 2011

@lusil2005 Fiiha, ale asi to nema taku lahodnu chut ako slahacka, ci ano? 😕 😅

jakelina
31. máj 2011

@lusil2005 ty panenky jsou nádherné

dm1
31. máj 2011

@lusil2005 nam ta rastlinna zase nejako moc nechutila zjedli sme ale mala som pocit ze je to ako slahacka zo spreja nie klasika slahacka prava

dm1
31. máj 2011

@lusil2005 😀 dobreeee s tou postou. A co pekne si si kupila? Nam konecne prislo vyuctovanie za byt a preplatok tak idem objednat stencil sablonky 😵

rivatha
31. máj 2011

@dm1 @lusil2005 Ja mam rada aj zo spreja, ale len taku tu ozajstnu smotanovu 😀

dm1
31. máj 2011

@rivatha to aj ja ale vacsinou su len take tie nahrady co len vypadaju ako slahacka a tak vobec nechtia. neznasam ked mi to v restike nastriekaju do kavy alebo daju na zmrzku 🙄

rivatha
31. máj 2011

@dm1 Hej, tam by si mali dat trochu zalezat a za tu cenu by ich vyslahanie slahacky ani nezabilo 😒

anibas
31. máj 2011

@lusil2005 WAU - krajšie bábiky som nevidela 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

beba1902
31. máj 2011

ahojte baby vedeli by ste mi poradit ?,ako sa naraba s marcipanom syn mi ide na PSP a chcela by som mu urobit toru este som nerobila s marcipanom 😒 tak mam z toho obavy ☹ ja robim len klasicke cokoladove prosim Vas poradte mi u vas ich vidim 🙂 take krasne dakujem

lamps
31. máj 2011

@lusil2005 si veeeeeeeeeeeeeeeeeeeľká šukuľka, tortičky a tie bábiky sú neskutočne krásne 🙂 🙂 🙂 . Normálne mám lepšiu náladu, keď som ich videla 😉 😉 😉

dm1
31. máj 2011

ja bonznem ze aj @pristela robi take nadherne babiky 😵

petusko
31. máj 2011

ahojte baby, mam otazku, ktore peciete aj zakusky? Ja som sa dala nahovorit, ze k torte spravim aj jeden zakusok (ananasovy) a netusim, kolko za to pytat 😒

dominika2727
31. máj 2011

Ahojte cukrarky. Vedela by mi niektora poradit ako sa robi so strukturalnou foliou? Dnes som skusila a des ☹ lepilo sa to,lamalo..uff 😠 Dakujem za odpovede 🙂

anibas
31. máj 2011

@dm1 vážne ? a má niekde svoju prezentáciu ?

katy1979
31. máj 2011

@petusko skus si spocitat material plus energie a nieco za robotu.

mizulienka
31. máj 2011

@lusil2005 babiky su prenadherne, ja som tiez nevidela krajsie babiky, boze ako si sa to naucila? ved to je neskutocne? 😕

jajuuus
31. máj 2011

@lusil2005 tak tie sú NÁÁÁÁÁDHERNÉÉÉÉÉÉ!!!!!!!!!! ty si strašná šikovnica!!!! 😵 tváričky im maľuješ??? 😕

mizulienka
31. máj 2011

@anibas prave som na TOMe zhliadla tvoje torty, nadherne, krasna cista praca, velmi pekne 🙂

lusil2005
31. máj 2011

@rivatha tazko povedat, davala som to do jogurtovej plnky takze som to same moc nejedla, len ochutnala. ale mne to fakt chutilo ako slahacka. akurat to bolo huste jak slak 😀

@jakelina dakujem 😅

@dm1 nooo kupila som si zehlickuuu, nejake praskove farbyyyy, otlacatko na tehlovu stenu a drevo, krajacie radielko, drotiky a pasky 😝 a zistila som ze dcera ma cely ten set na tvarovanie plasteliny, tak jej ho idem dnes zabavit! 😀

@lamps to som rada ze potesili ocko 😅

baby, to ste este nevideli pristeline babiky... ja som taketo babulky prvy krat videla u nej 😀 uz je to nejaky ten rocik dozadu... a nielen babiky, este aj kresli a maluje jak taky maly bozik 😅