Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

katy1979
8. jún 2011

@mizulienka ja robim 26 zo 6 vajec takze by ti malo stacit 7 a na 18- ku 3 vajcia

dadka212
8. jún 2011

@janulkamartinko ďakujem moc moc 😵

lusil2005
8. jún 2011

a zaaas bude prsat! 🤐 tusim mozem tento tyzden na susenie kvetov zabudnut 😠

dadka212
8. jún 2011

kočky hladala som ešte nejaké fotky torty foťáku a našla som aj článok http://www.cas.sk/clanok/171970/pekarka-ponuka-...
ako myslím, čo aj pozerám na TOM tak neviem prečo píšu o americkej cukrárke keď tu na SK máme tolko šikovných a aj šikovnejších cukrárok a kopa z nich nevyučených...

jakelina
8. jún 2011

@lusil2005 asi je budeš muset sníst jenom tak 😀 😀

jakelina
8. jún 2011

@dadka212 hlavně ta cena, 160 euro za dortu 😒

lusil2005
8. jún 2011

@jakelina 😀 my to mame v rodine prisne podelene, na kvety a listy ma vyhradne pravo moja dcera!!! 🤐 ja sa musim uspokojit s tortou 😅

daducha
8. jún 2011

@mizulienka 28 urcite 8 M-kovych,18-aspon z 3

jajuuus
8. jún 2011

babky, je na FB nejaká skupina že "torty" alebo niečo také? 😕

jajuuus
8. jún 2011

@lawli áno, napríklad aj toto... ďakujem 😉 poslala som si žiadosť o členstvo 😵

jajuuus
8. jún 2011

@lawli ale chcú tam, že mám napísať svoj nick z MK, ale kam to mám napísať??? 😅

lawli
8. jún 2011

@jajuuus Ahoj ,tak to som rada ,že som aspoň tako malinko pomohla...A čo sa týka toho nicku ,tak to asi až po potvrdení členstva ,napíšeš na nástenku...

jajuuus
8. jún 2011

@lawli jaj 😀 asi si sedím na vedení, to ma nenapadlo 😀 ďakujem 😉

dajna11
8. jún 2011

kočky ahojte,idem robiť tortu pre synovčeka....neviete nejaký dobrý a nie suchý korpus??

alicc
8. jún 2011

@dm1 dakujem za odpoved, si zlata, ja mam tiez tmavy krem, a tiez som myslela ze dam rucku na drot, tak hadam to dobre dopadne, ak bude k svetu, potom sem hodim foto 😉

lukika
8. jún 2011

caute baby dlho som tu nebola a pribudlo tu veľa krásnych tortičiek Neviete mi poradiť nejakú tortu k birmovke otáznik Pozerala som že väčšinou sú s holubicou a niektoré majú tú holubicu takú peknú to majú na ňu nejakú formičku otáznik

lamps
8. jún 2011

@udada ahoj, ja mám uložený tento postup na lienku: http://www.tortyodmamy.sk/3d-lienka 🙂 🙂 🙂

jajuuus
8. jún 2011

@cicimotinka to je konkrétna osôbka, tej sa nejdem hlásiť, bo ma ani nepozná 😅 ale ďakujem za ochotu 😉

@mizulienka ďakujem, už čakám na potvrdenie 😉

cicimotinka
8. jún 2011

@jajuuus kľudne sa jej prihlás, tu sa tiež objavuje, je to sofi07, fajn babulka, moja spolužiačka... 🙂

mizulienka
8. jún 2011

@jajuuus ty mas torty aj na FB? mozem sa inspirovat? 😉

vlada111
8. jún 2011

ešte mám jednu otázočku. Na postavu je lepší WI alebo Smartflex. WI mám doma a zdá sa mi, že je dlho pružný a pomaly schne. Ďakujem

jajuuus
8. jún 2011

@cicimotinka jaaaj, to je ona? 😵

jajuuus
8. jún 2011

@mizulienka ale neviem, či sa budeš mať čím inšpirovať, ja dlho nepečiem, som len taký začiatočník

udada
8. jún 2011

@lamps jeeeej no super, ďakujem, si zlatá 🙂

lamps
8. jún 2011

@udada nie je za čo, som rada ak som pomohla 😉