Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

bzucinka2
9. sep 2011

@lusil2005 http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=325&...
hej mramorovy robi taky a ked chce niekto len piskotovy alebo kakaovy, tak robim z toho 🙂

bzucinka2
9. sep 2011

@daducha krasna pivonka aj ten jemnucky bok torty cela je skvela 🙂

mia114
9. sep 2011

@mizulienka ja peciem mramorovy korpus z polky polohrubej a polky hladkej, bo ked som robila len s hlakej sa mi zdal tuhsi a ked len s polohrubej tak s aviac trusil, takze davam pol na pol a je v pohode.

monalisatko
9. sep 2011

@lucula73 tak ruže prežili aj sú pekne stuhnuté, len sa bojím, že keď hotovú tortu vyberiem na oslave z chladničky, tak sa rýchlo budú topiť. Za chvílu sa vrhnem na pečenie torty 😅

Dievčatá, všetkým ďakujem za "páči sa mi to" ste zlaté 🙂 🙂 🙂

reruna
9. sep 2011

@mia114 objednávala jsem tady, holky ze Slovenska se domlouvaly, že si tam budou objednávat taky nějak dohromady kvůli poštovnému, ale už nevím kdo to organizoval http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=230945
@daducha to je nádhera!
Všem díky za pochvalu autíček, mám z nich celkem radost, poprvé jsem něco modelovala, tak snad se povede i dort 🙂

katulkaaaaaa
9. sep 2011

nejdu mi nahrat fotky 😠

reruna
9. sep 2011

@katulkaaaaaa taky mi to nejde, chtěla jsem tu dát nějaké 3D bouráky jak oinspiraci pro @lusil2005, ale asi později - lusil neboj, to by neměo být tak těžké, obdélníkový korpus a nějaké odřezky na kapotu a dotvarovat punčovinou, ten bourák se mi dělal o moc líp, než Blesk, sice ti moji jsou malincí, ale i tak.....
A jinak teda - s každým autíčkem jsem se babrala více než hodinu a to nepočítám čas strávený při barvení hmot - to teda moc nemusím, dělala jsem to ze smartlexu - tohle kdybych si někomu vyúčtovala, tak by asi obracel oči! No ale když si představím, že kluci tuhle moji práci za chvíli s prominutím "sežerou" 😀 😀 😀 hlavně že mě to baví 😀

zuba
9. sep 2011

@bianca ale ved s funky sa dá robiť marcipánové písmenká - teda ja som robil as funky a to som robila prvý krát a išlo to

matatara
9. sep 2011

krásny deň šikulky dávnejšie som prosila o pomoc s dobošovou tortou @daducha ďakujem veľmi veľmi.....a toto je výsledok...

vlada111
9. sep 2011

@bzucinka2 ja to isté 😉

dm1
9. sep 2011

@daniz ja robim vyplet rovno na krem ale vzdy som zatial mala tmavy falosny parizsky biely ti bude vidiet. A drzim palce so zabiakmi!

mrka2
9. sep 2011

@daducha ta je krasna!!!! 😵 😵 😵

yamahafazer
9. sep 2011

pridavam moje dve a idem makat na dalsich

dm1
9. sep 2011

@yamahafazer kraaaasne! vidim ze si rovno krajku testovala 🙂. Ako sa ti s nou robilo?

yamahafazer
9. sep 2011

@dm1 super vobec som ani nevymastovala formicku a isla krasne von a este mi jedna schne tak ju chcem dat na jednu svadobnu lebo mi ostalo hmoty len skoda,ze som si vsetku failovu zarobila a to som robila len z 50 g

dm1
9. sep 2011

@yamahafazer ved to je nevyhoda ze sa musi zarobit trosku viac aby sa to dalo aj vyslahat a nie vzdy sa to aj minie...

lusil2005
9. sep 2011

@bzucinka2 dakujem!!! super postup, velmi pomohol. diky!

@mizulienka o tomto hovorila: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=24824&use...

lusil2005
9. sep 2011

@yamahafazer wow, su krasne!!!!!! ta krajka je tam super 😵 tak podla toho co pisu v popisoch, by ti malo z 50g stacit na 20 krajok 😀

dm1
9. sep 2011

@lusil2005 no to urcite 😀 tiez som sa uz zamyslala ze ako prisli na tie mnozstva. Je to hovadina vyjde urcite ovela ovela menej

kiya
9. sep 2011

@katulkaaaaaa ahojky, este otazka, nedavas do toho kremiku co si mi poradila zltka? niekde som to citala... ja som nedala, lebo si nenapisala, snad to bude v poriadku .🙂

lussy23
9. sep 2011

@lawli -krásne dielko
@lucisa @adrianai .- parádne autíčka
@gumkacka1 - nádherná torta! @reruna nááááááádherné autíčka @yamahafazer @matatara - krásne dielka

reruna
9. sep 2011

@yamahafazer krásné

reruna
9. sep 2011

@lusil2005 inspirace - to mám uložené, nejsou moje

petusko
9. sep 2011

ahojte, nemate prostim vas niekto ulozene torticky s turistickou tematikou? Nejake hory, prip. aj bicykel tam 😝 O tyzden mam taku objednavku a zatial si to neviem nejako ulozit v hlave 😝

monika76
9. sep 2011

Dnes má moj syn svoje 1. narodeninky tak ku zajtrajšej oslave tortička.

ikula2
9. sep 2011

@daducha torticka je nadherna, prosim ta tie ornamenty to je stencils ci nieco ine

daducha
9. sep 2011

Ahojte,
dakujem moc za vsetky paci a pochvaly, velmi si to vazim a velmi velmi ma to potesilo.Hadam sa potesi aj nevesta 😉
Ornamenty su z formy Celshapes,zo Smartflexu sa robili uplne super, ovela lepsie ako z WI-ckom

ikula2
9. sep 2011

@matatara jejda ja robim dnes dobosku aky recept si pouzila
@yamahafazer a jejda dalsie krasne krajky 😵 , sikula na tej prvej torte to je tiez krajka? Take leskle,neviem to rozoznat, ale su fakt nadherne.
@monika76 vsetko najlepsie k 1.rocku a torta je uzasna tak pestra urcite bude mat uspech

mizulienka
9. sep 2011

@daducha a kde si prosim takupovala tu formu?

matatara
9. sep 2011

@ikula2 Cesto : 15 vajec,30 dkg poloh.muky,45 dkg krys.cukru.Z 8 bielkov vyslahat tuhy sneh.Ostatnych 7 celech vajec a 8 zltkov zmiesame s cukrom.Potom pridame muku a nakoniec sneh.Vznikne hustejsie cesto.Cesto rovnomerne rozotierame na omasteny a mukou vysypany spodok z tortovej formy.Pecieme na 250 C 4-5 min.Po vytiahnuti hned dame dole.
Krem : 6 vajec,300 g krys.cukru,2 x van.cukor,300g coko na varenie,500 g masla.Robi sa den vopred.Cele vajicka dame do hrnca tak aby sme ich vedeli slahat nad parou,pridame cukor aj vanilkovy a slahame cca 15 min kym sa cukor nerozpusti.Toto sa slaha mimo pary.Teraz sa to da nad hrniec s vriacou vodou slaha sa cca nad parou asi 20-25 min.Musi to byt huste.Potom dame na hodinu chladit.Po schladeni sa slaha na najvyssich otackach a pridava po kuskoch maslo.Vyslaha sa z toho perfektny penovy krem.
Tak uz vies preco dobosku nerobim .Inak krem je fantasticky,co sa tyka pecenia cesta,tak vyjde cca 15 platkov,ja som to rozotierala na hrubku asi 4-5 mm a piekla som to na asi 180-200 ,na 250 mi to priharalo.
recept mi poslala @daducha 😉 😉 😉