Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

daniz
28. sep 2011

@zdenallicka no už len upiecť tortu a farebným krémom urobiť tváričku...možičky....

lencza
28. sep 2011

@jakelina ahoj.........prosím tě, vzpomínám si, že jsi dělala nedávno berušku, z kolika vajec jsi dělala korpus?

zdenallicka
28. sep 2011

Jestli ti to @lencza, pomůže, já jsem dělala berunu ze 3 vajec do misky z IKEA.. Dělala sjem mramorovaný (jen jsem ho nechala bílý)..

blizennec
28. sep 2011

ahoj holky, jsem tu zase pro radu 😀 kamarád si na mě vymyslel dort pro mamku k 60 - základní téma je houbaření a nejlépe prý 60 houbiček!! tvar, velikost a další ostatní věci prý už jsou na mě. mě teda napadá pouze košík s houbičkama, ale když bude pouze kulatý tak to bude asi malý na všechny ty houby co 😝
nebo by vás napadlo ještě něco jiného?

blizennec
28. sep 2011

@lencza pokud můžu i já napsat - dělala jsem berušku ze 6 vajec. malou misku a větší z takové té čtyřdílné sady pro dorty plněné krémem. byla to tedy moje úplně první beruška...

lencza
28. sep 2011

@blizennec @zdenallicka děkuju, chci to péct taky v těch miskách z Ikei, průměry 12 a 20 cm

blizennec
28. sep 2011

@lencza mě to vystačilo krásné do obou misek, průměry mám 14 a 20 😉

lencza
28. sep 2011

@blizennec super, díky

zdenallicka
28. sep 2011

@blizennec Udělala bych kulatý, na něm stromy a keře a kol dokola 60 houbiček jakože houbařský ráj..🙂

blizennec
28. sep 2011

@zdenallicka já mám největší kulatý 26cm a bojím se aby se tam ty houby vůbec vešly.. 😀 a myslíš udělat všechny stejné třeba hříbečky nebo třeba každou jinou?

jee ještě mě napadlo že by chtěl pravý marcipán. já s ním nikdy nepracovala, je to v podstatě stejné jako s ostatníma hmotama? a jakou má vůbec barvu? díky

lussy23
28. sep 2011

@lawli - parádna @matamisi - krásne výtvory @jakelina - krásny @zdenallicka - krásne tortičky @bzucinka2 - ježiš to je nádherné,jedna z naroztomilejších tortičiek, aké som kedy videla. @blizennec - krásna 🙂

zdenallicka
28. sep 2011

@blizennec No myslela jsem úplně malinkaté houbičky.. udělala bych různé - muchomůrky, hříbky, bedle, klouzky atd. Fakt malinké..

maya30
28. sep 2011

ahojte, ja som sa pred par dnami pytala ako spravit laliu bez pomocok...podarilo sa mi nieco stvorit, aj ked to nie je bohvieco, no na prvykrat ujde....len neviem co to spravi na torte - lupene som farbila obycajnou praskovou potravinarskou farbou z drogerie a neviem ci sa farba neroztecie ked sa torta v chladnicke orosi - neviete mi poradit ?

a este foto z mojej rajskej zahrady 😉

jakelina
28. sep 2011

@lencza korpus na berušku jsem dělala z 6 vajec. Byla dost velká, vážila tři kila, pokud myslíš tady tu.

mrka2
28. sep 2011

dievcata, ako ste robili dive maky??? asi urobim taku tortu, este som tie maky nerobila a vyzera to velmi pekne. pamatam si @anibas ty si robila tu s babatkami krstinovu a tam boli dive maky... co si dala do vnutra? alebo ostane baby,co ste to robili..
@maya30 aj ty mas tie maky krasne

dm1
28. sep 2011

@yamahafazer zatial ziadno uz mi len napisala ze dakuje a ozve sa ak to teda nevesta schvali. popravde som aj rada ze sa neozvala 😝

dm1
28. sep 2011

ozaj a zrusila som objednavku od moniky 😝 . Lebo mi vcera odpisala na moju urgenciu ze kedy to dovezu ze ku mne dovoz zdarma nieje.... a pritom maju napisane ze okres Ilava ano aj som sa jej pytala predtym ako som zadala objednavku a ze bude zdarma. Potom napisala ze si vsimla neskor ze som z dubnice ale podla mna je to stale okres ilava tak nevieem... ked si priratam postovne 4 eur tak si to mozem kupit rovno tu v DCA...

@zuba takze plati prosim ze ked pojdes k vasim prosim prosim jedno balenie PDT zatial si kupim tu aspon kilo

dm1
28. sep 2011

inak na e-shope to maju uz spravne napisane bez toho okres ale to ma nenapadlo teda citat 😝

yamahafazer
28. sep 2011

@maya30 no nadhernych kvetov si narobila sikula krasne su vsetky uz sa tesim na torticku
@dm1 tak to aj dobre,ze sa neozvali lebo tu chudatko babiku co chceli by som tam ja nedala

dm1
28. sep 2011

@yamahafazer ved ani ja nie ja proste nemozem robit nieco co sa mi nepaci 😝 . Uz som tak raz jednych odhovorila od gycovej svadobnej a nakoniec mali klasiku tak som bola rada

reruna
28. sep 2011

@maya30 nádherné květy a prosímtě ty lilie jsi dělala jak? já mám sice vykrajovačky, ale nemám žilkovače ani pestíky, tak přemýšlím, jak bych to udělala....

anibas
28. sep 2011

@mrka2 postup na TOM tuším Ela 1

anibas
28. sep 2011

@dm1 Danka ty by si s tej bábiky urobila určite Danielu Peštovú !!!! 😀 😀 😀 Chcela by som vidieť tú nevestu, čo by súhlasila s takouto bábikou 😝

dm1
28. sep 2011

@reruna piestiky nepotrebujes stacia ti dratiky a na konce das kusocky hmoty ja som tiez najskor tak robila. Aj tak ten stredovy musis spravit z hmoty. Na tom je vela postupov na lalie a zilkovanie ani mat nemusis na zaciatok 😉

dm1
28. sep 2011

@anibas 😀 to by som musela byt ina kuzelnica veru 😀 . Inak uz mam casopis a veru som mala inych favoritov na prvu trojku 😕 . A ty si mala byt isto vyssie ako na 4 mieste podla mna!

reruna
28. sep 2011

@dm1 no já nemám zatím ani drátky 😀 na ty pestíky by měly bít asi bílé neomotané, že?

reruna
28. sep 2011

@vrana já dělám takový pařížský krém, který může i pod potah, jde tam i máslo (1 čokoláda na vaření 200 g z Lidlu rozpustit ve 2 šlehačkách, dáš tam ještě 140 g cukru krystal a 4lžíce kakaa(ale můžeš méně, podle chuti, ta čokoláda je hořká, tak jak máte moc rádi kakaové), necháš chvilku povřít, odstavíš a dáš tam 1 máslo, necháš rozpustit, vychladit, přes noc v ledničce, druhý dne vyšlehat. Mám vyzkoušeno, že potah na tom drží a krém vydrží v dortu až 5 dní a nezkazí se.

vrana
28. sep 2011

@reruna Jé, vážně? Nestane se že by se mi ten marcipán na tom do druhého dne roztekl? Akorát jsem nakoupila věci, zítra upeču korpus a chci si právě večer udělat krém, abych to mohla v pátek spáchat, oslava je v sobotu. Ale mám strach no, pod marcipán jsem dávala vždy jen máslo, cukr, kakao, žloutek a drželo to teda dobře, ale bylo to moc sladký

dm1
28. sep 2011

@reruna biele ale omotane si kup vyuzijes aj na lupene do kvetov potom. Omotane preto aby ti to drzalo ak by si kupila bez musela by si omotavat bielou paskou ty

reruna
28. sep 2011

@vrana dělala jsem tento krém už párkrát a potah dělám mmf nebo jsem měla smartlfex, vše na tom krásně drží, je tam v tom krému to máslo, tak to bude tím