Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

anibas
26. okt 2011

@lukika for you : akoby ich jedna mater mala 😀 😀 😀 😀

lucula73
26. okt 2011

@anibas krásne tortičky, to sú tvoje ??možem si uložiť?akurát mi včera kamoška vravela,že by chcela ponyho,ale vymodelovať si netrufam,ešte takto vyrezať možno 😕 🙂

anibas
26. okt 2011

@lucula73 jasnačka - mne sa tiež nechcelo modelovať 😀 😀 😀

dajna11
26. okt 2011

kočky,ked chcem dať stuhu okolo torty ako ju mám uchytiť aby držala?tie konce o seba?mám takú nieje satenová,ale taká organzová a okraje má vystužene tenučkým drotikom,..neviete?

lukika
26. okt 2011

anibas díky sú krásne a ked sa môžem spýtať tak na tom flickr čo pozeráte tie torty tam sa dá napísať že akú tortu chcem pozerať alebo všetky doradu otáznik

vecernicci
26. okt 2011

@vlada111 postup jsem zatím nenašla, ale tenhle je krásný. Ještě mrknu na těch ruských stránkách 😉

vecernicci
26. okt 2011
vecernicci
26. okt 2011

už nevím kdo, ale někdo tu sháněl postup na Spongeboba, tady je http://translate.google.cz/translate?sl=ru&tl=c...

lucula73
26. okt 2011

@anibas a toho ponyho si podľa čoho obkreslovala?

danciacik
26. okt 2011

ahojte kočky, konečne je po DPH. Hurááá. Idem si vás trošku dočítať a pridávam moje výtvory. Tá maľovaná je len môj pokus

lucula73
26. okt 2011

@lukika musíš po anglicky napísať čo chceš...napr. teraz som skúsila pony cake a našlo mi toto
http://www.flickr.com/search/?w=all&q=pony+cake...
🙂 🙂

jakelina
26. okt 2011

@vecernicci ten druhý odkaz mi nejde 😒

lussy23
26. okt 2011

@danciacik - nádherná a tá maľovaná je perfektná
@anibas - krásne
Tu sú tie moje torty, o ktorých som písala. Vyplet košíka mi nevyšiel, na torte bolo veľa krému, keďže sa mi rozpadla kvôli jahodám. ☹
A robila som aj také netradčné večeky. Keďže som mala veľa ozdôb, rozhodla som sa, že ich takto využijem: Venčeky som potiahla do čokolády a navrch dala oýzdobu =) Mali úspech, neostal ani jeden. Bolo ich viac, ale tie ďalšie som odfotila zle, bola to len machuľa.

jakelina
26. okt 2011

@danciacik já chci taky zkusit to malování na dort, vezu kamarádce dort autem až do Kyjova, tak nechci nic s kytičkama ať to můžu dát do krabice do auta a nemít to na klíně celou cestu. Jakýma barvama jsi malovala?? Já mám vesměs gelové, tak snad mi to nebude lepit. 😒

danciacik
26. okt 2011

@jakelina gelovkami som maľovala a močila som štetec do alkoholu.

dm1
26. okt 2011

@lusil2005 😀 ale to asi nebude ono bez tych medovnickov predsa len si ich asi upeciem bo cajik tazko nazdobim 😀

dm1
26. okt 2011

@akme podla toho z kolkych vajec. ked z 10 tak aj 45 minut slaham 😝 . Objednavka dorazila k segre len teraz cakam kedy segra dorazi k nam 😝 . Urcite pride ten vikend ako je stretko v TN ale rysuje sa zeby aj skor prisla

eliska22
26. okt 2011

pridávam práve dokončenú.......pre policajta 😀

eliska22
26. okt 2011

@danciacik veľmi vydarený pokus...fakt 🙂

mizulienka
26. okt 2011

@lusil2005 a z kolkych vajec robis ten slahany nad parou do 26 formy?

vlada111
26. okt 2011

@anibas júúúj to som zvedavá, v tých farbách môže byť super.

mizulienka
26. okt 2011

@vecernicci ja som jelen z toho vyhlADAVANIA, CHCEM TAM najst kona ale neviem ako na to, viem, ze kon a povie losad po rusky 🙂

mizulienka
26. okt 2011

@jakelina dakujem 🙂 ano toto som uz videla, len chcem este nejake postupy vidiet, mam uz polovicneho kona, ale neviem to nejako dotiahnut do konca...inac zmiesala som SFV s cokohmotou a strasne pomaly to schne 😒

vlada111
26. okt 2011

@vecernicci je úžasný, nájdi mi nejaký postup, prosííím.

jakelina
26. okt 2011

@mizulienka tak jedině podle nějaké postavičky od dětí, nemají koníka???

mizulienka
26. okt 2011

@jakelina vidis, som zabudla, ze som sa chcela ist pozriet hore do detskej 🙂

eliska22
26. okt 2011

@mizulienka a ako sa ti robí ten koník? dá sa v pohode? odo mňa chcú stojaceho na zadných s vejúcou hrivou, tak premýšľam či sa to vôbec dá 😀 ešte som im nekývla, že im takú tortu urobím 😝

danciacik
26. okt 2011

@eliska22 ďakujem 😉