Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

zdenallicka
26. okt 2011

A co malinový nebo jahodový pudinky, vyšlehat s tvarohem? K tomu ta pařížská šlehačka... Lepší??? A potřu jenom máslem s cukrem a rumem... COOOO???

pristela
26. okt 2011

@dm1 ti asi poslem mojho najmensieho, nebudes stihat chladnicku otvarat a sporak vypínať, som si vcera ukrojila z pracovneho casu, ze ench maju radost a aj ma vidia inde nez v pracovni a urobila som im z 2davok palacinky, pak som sla makat a za dve hodky uz nebola ani jedna palacinka! sa mi usla len jedna prva 😖

lusil2005
26. okt 2011

@zdenallicka jezis zena nesi tehotna???? 😀 😀 😀 😀 😀

lusil2005
26. okt 2011

@pristela som ti zabudla odpisat na to ze mas chut sa vydavat... daj cislo na Rudka, dam mu tip jak na teba!!!! 😀 😀 😀

jakelina
26. okt 2011

@zdenallicka nějak to dopadne, ten šlehačkový se ti podaří 😉

pristela
26. okt 2011

@lusil2005 no nechcela som byt az tak okata, ze párky 😀 😀 😀 😀

@zdenallicka jo to s tym malinovym a tvarohom by dokopy slo myslim v pohode 😉

zdenallicka
26. okt 2011

Hele vám to nejde k sobě?? Jahody, čokoláda a tvaroh???

pristela
26. okt 2011

@lusil2005 si sa zbesnela ???????????? na co vsetko ja mam chut a nerobím to !!!!

jakelina
26. okt 2011

@zdenallicka tvaroh s pudinkem může být a do toho ovoce - mňam

zdenallicka
26. okt 2011

@lusil2005 Bohužel nee.. Už tři a půl roku na to čekám... 😠

lusil2005
26. okt 2011

@zdenallicka to mi ide, ale ten rum mi tam nesedi 😅

pristela
26. okt 2011

@zdenallicka no mne jahody s tvarohom ano , ale s coko asi ani nie

jakelina
26. okt 2011

@zdenallicka nám už dnes jde k sobě úúúúúúúúúúúplně všechno 😉 😉

lusil2005
26. okt 2011

@pristela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak ale aspon niektore tuzby nech sa ti splnia ne? co by som neurobila pre svoju drahomilovanu Pristelku!!!!! 😀

pristela
26. okt 2011

chudák holky co sem prídu ráno čítať 😕 😝

lusil2005
26. okt 2011

@zdenallicka bud jahody a maliny s tvarohom, alebo tvaroh s coko...

zdenallicka
26. okt 2011

@pristela No já jsem myslela jeden krém tvaroh+ jahodový jogurt + jahody a druhý pařížská šlehačka... 😕

lusil2005
26. okt 2011

@pristela 😀 😀 😀 😀

jakelina
26. okt 2011

@zdenallicka určitě se dočkáš, držíme palečky 😉

zdenallicka
26. okt 2011

Vy se mi smějete, ale já jsem fakt v pasti... 🙄

lusil2005
26. okt 2011

@zdenallicka no kazdopadne asi by som bez rumu...

jakelina
26. okt 2011

Já už mizím do postele, naše děti mají prázdniny, tak já vytáhnu paty z kuchyně jenom když jdu na záchod 😀 😀 V jednom kuse něco žerou, tady v té domácnosti nemá šanci vůbec nic, aby to bylo prošlé 😀

pristela
26. okt 2011

@lusil2005 ty už nekoj , bo uz aj z tych pismenok tu , že rum , ti to nejak divnô veci píše 🤐 🤐 😀

zdenallicka
26. okt 2011

@jakelina 😀 😀 😀 😀

lusil2005
26. okt 2011

@zdenallicka pockaj pockaj. uz v tom je gulas... mas moznosti: jahodovo-malinovy s tvarohom, parizska slahacka, slahany nad parou (coko alebo vanilkovy alebo karamelovy)... VIDIS! co takto parizska slahacka a karamelovy slahany nad parou. to by mohlo ist k sebe.

jakelina
26. okt 2011

@zdenallicka a nemáš doma Nutellu, že bys jí to tím mázla a má krém hned 😀 😀 a nemusíš špekulovat. Nebo ještě mě napadlo Tesco, tam mají celou noc, můžeš dokoupit co ti chybí.

lucisa
26. okt 2011

Toto je snad nejukecanější téma na MK, za jeden den více než 10 stránek, a to nepíšete žádné romány, neuvěřitelné 🙂
Ale jen tak dál, já vás v rámci možností čtu a inspiruju se a kochám a závidím, jaké jste šikovné. 😵

katy1979
26. okt 2011

@zdenallicka puding tvaroh a ovocie v pohode ale tiez mi ta kombinacia s karamelom nesedi. aj ked mozno by sme sa divili aka to je dobrota a my o nej nevieme

@lusil2005 ty mas zlate dieta toto nepoznam. ja mam uvrestane dieta a este ho to nepreslo. tak poctivo cakam a cakam a nic. odmalicka nespaval nikto mi neveril az ked to nevideli na vlastne oci. on uz v porodnici nespal ale vrestal.

@jakelina no tak na to sa odhodlavam tiez. ale uz sa ako tak naucil ze ked sa zobudi tak ziadne prso vacsinou je v pohode. len ja mam chut ho odstavit uplne. len sa neviem na to psychicky pripravit

lucula73
26. okt 2011

no baby ,ďakujem vám za túto super debatu,mám náladu pod psa,ale keď som si to všetko prečítala,tak mi až slzy od smiechu vyšli a hneď mi je lepšie 🙂 🙂

@lusil2005 ty ako robíš ten jogurtový krém?ak sa možem spýtať 😉

jakelina
26. okt 2011

@lucisa co ty nespíš, přišla jsi se zasmát 😀 😢