Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

henikav1
24. feb 2010

ilumka, ak chces, doma mam postup na tento vankusik, ak ho chces, posli mailovu adresu a poslem ti ho vecer ked budem doma, mam ho bud z torty od mamy, alebo z mimibazaru, ale vzdy si odkladam vsetky postupy

henikav1
24. feb 2010

janulabj
tato tvoja torticka sa mi neda otvorit, neviem preco. Spristupnila si ju pre verejnost??

anibas
24. feb 2010

No ja tiež neotvorím ani janu ani ilumku - vraj nenájdená stránka ☹ ☹ ☹

henikav1
24. feb 2010

ilumku nevies otvorit priamo, lebo ti neskopiruje cely link, musis ho cely skopirovat a nalepit, ale ten druhy som nevedela nijako otvorit ☹

anibas
24. feb 2010

heni tak pošli postup aj mne na ten vankuš do IP

llumka
24. feb 2010

ano posli lumka@zoznam.sk
a aky krem by ste dali?

henikav1
24. feb 2010

anibas, do IP to neviem poslat, lebo ja to mam nalepene vo worde a do IP sa neda pripojit subor, ale skusim to najst na nete, tak by som vam poslala link priamo, akurat tento vikend som si ho ulozila do pc doma, lebo mam take skusenosti, ze na nete najdem kopu zujimavosti a ked ich potrebujem, viac ich nenajdem

anibas
24. feb 2010

heni posielam do IP adresu

henikav1
24. feb 2010

dakujem anibas, o hodinku pojdem domov a z domu vam ich potom hned poslem. Hladala som aj teraz aby som vam poslala link,ale nenasla som, preto si ich ja uz doma ukladam, vsetky fotopostupy co si myslim ze by sa mi mohli zist

henikav1
24. feb 2010

jasne ze poslem vsetkym, ktore mi poslete mailovu adresu 😉

janulabj
24. feb 2010

ahojte tak ešte raz ,dufam že to pojde
http://www.facebook.com/photo.php?pid=258190&id...

vinka
24. feb 2010

Janulab krásna tortička.Videla som už takú a obdivovala som.No šikulky sú tu samé. 🙂

alionuska
24. feb 2010

baby vy pisete jak ceske zandarky! Ved vas nestiham citat...a neurologia dobre napisala,ze e to ako droga! Ja som tyzden nic nerobila a mrle ma zeru...co sa neviem nicoho chgytit...ale konecne mi dne volal jeden znamy,ze chce kolegyna jeho na piatok Noddyho...tak torticku uz vypekam..🙂 😀 😀

alionuska
24. feb 2010

janulabj,tvoj manzel je lekar?? 🙂 No tak to sa bude tesit torticke... 🙂

henikav1
24. feb 2010

janulajb, uz to ide otvorit, no krasne sa ti podarila 😉

janulabj
24. feb 2010

ďakujem
ali áno,je a myslím že sa mu páčila,a to vďaka vaším radám 🙂 veľmi som sa snažila,a už sa teším až budem robiť ďalšiu,tretiu
pa

aveline
24. feb 2010

ani ja vas nestiham citat 😅
sofi, dodatocne blahozelam k vyhre 😵 aj alionuske
janula, pekna torticka

nemate nejake tipy na tortu/torty pre dvojcata? manzel s bratom budu v marci oslavovat narodky a chcem im upiect tortu. Niekto tu raz robil pre rodicov alebo pre koho, nepamatam uz, jing a jang tortu - boli to dve torty a spolu vlastne tvorili jing a jang. Nieco na tento sposob by bolo super.

henikav1
24. feb 2010

prave som vam poslala ten slubeny fotopostup na vankusik, tak ak niekomu neprisiel, tak reklamujte

neurologia
24. feb 2010

dakujem za postup ale mam este otazku...k nemu ako urobim aby to bolo taka oble ako vankusik ?-dam tam puncovinu? alebo ako...?

inak baby ja som nejaky motak alebo co ale vobec sa mi nedari vyhladavat na tortyodmamy.sk v tom vyhladavacom okienku co robim zle?

henikav1
24. feb 2010

tak teda v tomto ti neporadim, ja len zbieram hotove postypy, ale vankusik som este nerobila
a co sa tyka toho vyhladavania, aj mne sa tam cudne vyhladava, dostanem sa sice k vysledku, ale ani sama neviem ako

lenka.pav
24. feb 2010

heni, mozem aj ja poprosit o vankusik?

henikav1
24. feb 2010

myslim leni ze tvoju adresu niekde mam idem pohladat

henikav1
24. feb 2010

😉 tak uz som ti to preposlala leni, daj vediet ci prislo 😉

henikav1
24. feb 2010

hejdita sikulka si, ja som ho v praci narychlo nenasla, dakujem

hejdita
24. feb 2010

😅 neviem ci ste chceli zrovna toto ja som to prave pred obedom pozerala a ako som tu videla vankusik tak som to sem hodila 😅 😔

zdenallicka
24. feb 2010

A mne prisly pomucky!!!! 🙂 Mam radost..🙂

Objednala jsem si nejake pudrove barvicky (cappucino, burgundska cervena a bila), sadu ctvercovych forem 30, 20, 15, dve sady pismenek (blaznivych 😀 ) a malou vyosenou terku...🙂 V patek jdu na ten dort ke krtinam, drzte mi pesti!!! 🙂

A dotaz - kdyz mam pismenka na listach, jak to delate, kdyz chcete z te listy treba jen jedno pismeno? "Vytisknete" si vsechna a zpracujete jen to, ktere potrebujete? 🙂

henikav1
24. feb 2010

zdenallicka ja som citala niekde ze si vyvalcujes len kusocek marcipanu a podlozis priblizne pod to pismenko co chces vyrezat

lenka.pav
24. feb 2010

heni, prislo, dikes. Nemola som hned odpovedat, prisli kamosky, musela som sa im venovat. je naozaj krasny, neviem, ci by som taky zvladla 😅 . ale snad raz skusim. teaz mam na plane robit kamoske k narodkam bonbonieru, snad mi vyjde, lebo pri tej prvej som sa velmi jedovala, nic neslo, ako som chcela. aj ked vysledok vraj nebol na zahodenie 😀
zdenallicka, spravila si si vianoce? poznam to 😀 . kdesi som sa docitala, ze ak mas abecedu na liste, tak si vyvalkaj iba trosku hmoty, nech sa ti len jedno pismenko otlaci. a ked potrebujes pismen 20, musis 20 vyvalkanych kuskov hmoty mat. aspon tak som to pochopila ja 😅
avelin, ja som robila pre svokrovcov jing jang
http://www.facebook.com/profile.php?v=photos&re...
nieco take by sa asi aj hodilo pre dvojicky 😉 . len asi v zivsich farbach. toto som robila take decentne, predsa uz nie su najmladsi 😀 😀 😀

henikav1
24. feb 2010

leni, asi to nemas spristupnene ☹ aspon mne sa otvori iba tvoj zakladny profil, ale ste tam krasnucky