Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
16. nov 2011

Holky prosím, jak vypadá to kakao co kupujete v Kauflandu, to tmavé. Je v krabičce??, Děkuju moc, nevím jaké mám koupit, doma mám nějaké v sáčku a dala jsem dnes dvě lžíce a je to světlounce hnědé. 😒

anibas
16. nov 2011

@jakelina veľmi sa pokazilo to kakao Grande - či ako sa volá - úplne svetlé je 😠 😠 kupujem v jednote Coop - premium holandského typu -

mrka2
16. nov 2011

@jakelina presne ako pise anibas, ani ho nekupuj, uz je uplne svetle 😝 ja kupujem tiez to z Jednoty premium. to je super. neviem,ci v Cechach mate Coop Jednotu 😕

bzucinka2
16. nov 2011

@dajna11 co si , ved robis krasne torticky, este sa o nu aj pobiju 🙂

jakelina
16. nov 2011

@mrka2 ano máme Coop, tak se podívám tam. Děkuju

@anibas děkuju

stankapk
16. nov 2011

ahojte kocky. pridavam svoju stvrtu marcipanovu tortu. robila som ju pre kamoskinho syna k prvemu rociku. dufam ze sa jej bude pacit 🙂 ten ujo v strede ma byt saso, manzel sa spytal ci je to vodnik 😀
citam vasu temu uz velmi dlho a vdaka vam som sa veeeela naucila a tiez ma to chytilo. takze dakujem a dufam ze sa to bude zlepsovat, lebo je dost nedokonala. obdivujem vsetky co robite popri malych detoch 😉

dajna11
16. nov 2011

@dm1
@jakelina super...nemám flower sadu,málo robím kvety na tortu,ale teraz budem vianočne pečivo zdobiť....super cena,ja som našla za 5,50 a toto je lepšie...dík

dajna11
16. nov 2011

@bzucinka2 no dufam že budu spokojní...lebo toto ma šoklo že sa to takto roznieslo že robím torty..... 😀

katrin21
16. nov 2011

@stankapk je to pekne a to prepletanie dole sa mne osobne nedari, uricite nie na cely obvod torty, takze sikulka 🙂

dadka212
16. nov 2011

@stankapk krásna tortička 🙂

mrka2
16. nov 2011

@stankapk velmi pekna! isto sa bude kamoske pacit a malemu este viac 😉

mizulienka
16. nov 2011

dievcata, ked robite krem zo salka, kolko masla davate na jedno salko? dakujem
@stankapk krasna torticka so sasom :0)

dm1
16. nov 2011

@mizulienka dakujem za typ ale take uz ozaj mam 😉

dm1
16. nov 2011

@mizulienka ja davam 300g

mrka2
16. nov 2011

baby a to davate len salko a maslo? nedavate tam este aj puding? nie je to tazke? ja davam stale puding karamelovy,alebo mucnu kasu a je super

dm1
16. nov 2011

@mrka2 nedavam nic a nezda sa mi to tazke ale kazdy ma ine chute 😉

mrka2
16. nov 2011

@dm1 no ved jasne 🙂 ale ked das puding,tak mas toho viac! 😀

jakelina
16. nov 2011

@mrka2 já to taky trochu nadstavuju pudinkem nebo moučnou kaší.

mia114
16. nov 2011

@vlada111 nj, ze musim pockat na odsuhlasenie fotky 😕

mia114
16. nov 2011

@bzucinka2 no vidis to am ani nenapadlo 😅 😀 😀

mia114
16. nov 2011

@anibas nevadi v pohode, mozno bude mat lusil dav takd ked tak mi da ona, ked nie tak ti napisem 🙂

adul67
16. nov 2011

ahojte pridam dnešny perník teraz nemam žiadne torty tak robím perníky 😉

mrka2
16. nov 2011

@adul67 ake naaadherneee! 😵 😵 😵

jakelina
16. nov 2011

@adul67 krása, moc hezké 😉

dadka212
16. nov 2011

@adul67 krásne perníčky 🙂

aj ja by som to chcela skúsiť, len stále mám torty 😝 ale budúci týždeň sa celkom teším idem robiť trabant 😀 a krivú tortu 😵

katy1979
16. nov 2011

baby netusite aka je najmensia abeceda teda pismenka?
lebo chcu jednu firemnu ale si tam vymysleli tolko pismen ze netusim ako ich tam natlacim

gumkacka1
16. nov 2011

ahojte, potrebovala by som poradit. Ako by ste robili luce na tom slniecku? To mam robit jednotlivo, alebo ako? A este by som potrebovala vediet, ci mozem piect korpus v klasickej okruhlej forme alebo v miske? dakujem za radu

mizulienka
16. nov 2011

@jakelina ty si spominala, ze si robila pernicky od sofi, mne sa to strasne lepi, co som urobila zle? mam pridat viac muky? isla som presne podla receptu 😒